Продавам добре разработен сайт

djini

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Продава се ежедневно поддържан новинарски сайт, на 4 години. Дата на регистрация 2010 г.
Уникални посетители за месец, средно: 80 000 -100 000
Импресии за месец : 320 000 - 400 000
Page Rank 4
Съдържание: Над 16 000 уникални статии.
Система Wordpress.
Цената пращам на лични, моля за коректност, гарантирам същото.
 
От: Продавам добре разработен сайт

Цена, приходи за последните 12(18 ако е възможно) месеца. От къде идва трафика, органичен ли е, социални мрежи ли са, включени ли са акаунтите там в цената и всичко останало, което вас би ви интересувало при покупката на сайт.
Ще очаквам ЛС.
Благодаря.

Поздрави,
Г
 
От: Продавам добре разработен сайт

Цена, приходи за последните 12(18 ако е възможно) месеца. От къде идва трафика, органичен ли е, социални мрежи ли са, включени ли са акаунтите там в цената и всичко останало, което вас би ви интересувало при покупката на сайт.

Ако може и на мен да изпратиш същата информация на ЛС
 
От: Продавам добре разработен сайт

Цена, приходи за последните 12(18 ако е възможно) месеца. От къде идва трафика, органичен ли е, социални мрежи ли са, включени ли са акаунтите там в цената и всичко останало, което вас би ви интересувало при покупката на сайт.

Ще очаквам ЛС.
Благодаря.
 
От: Продавам добре разработен сайт

Бих искал същата информация, която г-н Галин Стефанов изброи.
 
От: Продавам добре разработен сайт

Някой получил ли е отговор на лично, колеги? Аз не съм, а авторът е влизал тук днес. Надявам се скоро да облече с покритие думите си от първото си мнение "Цената пращам на лични, моля за коректност, гарантирам същото. "
 
От: Продавам добре разработен сайт

На мен отговаря.
Не виждам тук, в темата, да си му искал отговор на лично, писал си му директно на личо и му е изскочило съобщение, дали си влиза в темата?...
 
От: Продавам добре разработен сайт

Имам проблеми с нета, затова не пращам нищо, не пиша от моя компютър,
 
От: Продавам добре разработен сайт

Ако съм пропуснал някой с лично съобщение с данни за сайта, моля да ме извини, и да ми напомни пак - имам над 40 лични съобщения, може и да съм прескочил някое.
 
От: Продавам добре разработен сайт

Имам проблеми с нета, затова не пращам нищо, не пиша от моя компютър,
От какъв род е този проблем с нета, че можеш да влезеш тук, пък не можеш да пишеш лично??:D
 
От: Продавам добре разработен сайт

не обичам да се обяснявам, но ще ти кажа, че допреди два часа писах от работата, затова не пращам данни. Други въпроси?
 
От: Продавам добре разработен сайт

Ако съм пропуснал някой с лично съобщение с данни за сайта, моля да ме извини, и да ми напомни пак - имам над 40 лични съобщения, може и да съм прескочил някое.
Като си пуснал тук тема и ползваш форума , за да продадеш сайта си, имай уважението към всички писали и четящи и следи темата си и отговаряй като влезеш, ако ще и 400да имаш запитвания, а не само на думи "...моля за коректност, гарантирам същото. " . Да не говорим, че инфото , което ми изпрати , не е никакво инфо почти, а само общи приказки, пример : "трафика е от много сайтове, най вече от гугъл и фб" :D - направо ме убеди да го купя с това изчерпателно инфо :lol:
И при това "изчерпателно" инфо се искат над една пачка от петдесетолевки :mad:
 
От: Продавам добре разработен сайт

Явно имаш много свободно време... Освен това пропускаш важен детайл, явно умишлено, който ти изпратих, за да се информираш за трафика. ...но с каквато мярка мериш, с такава ще ти се отмери.
 
От: Продавам добре разработен сайт

Явно имаш много свободно време... Освен това пропускаш важен детайл, явно умишлено, който ти изпратих, за да се информираш за трафика. ...но с каквато мярка мериш, с такава ще ти се отмери.
Отговорих ти и на личното сега, казвам ти го и тук - не може да искаш над 6К лева без да представиш нужното и пълно инфо, а не да ми губиш времето да ми предлагаш искам ли или не искам достъп до тиксото!! Колко свободно време имам не е твоя работа, аз си го ценя и струва доста, за да позволя на някой оръфлек да ми го губи! Получаваш оценката си и успех!
 
От: Продавам добре разработен сайт

Явно си изтърпял много обиди, съчувствам ти.
 
От: Продавам добре разработен сайт

Имаш и друг сайт със същия дизайн и име на домейн, но с .com накрая. Той не влиза ли в цената и каква ще бъде неговата съдба след като .eu бъде продаден? Малко е странно да купиш новинарски сайт и да се окаже че има брат-близнак със същия бранд, домейн, тамплейт и т.н.
Линковете към .eu ще останат ли или ще бъдат пренасочени към .com след продажбата? Защото забелязвам с един инструмент че някои вече са пренасочени.
 
Последно редактирано:

Горе