Продавам домейн+сайта вътре

MsGeR каза:
Трябва ми спешно купувач понеже утре започва училището и няма да мога да се грижа много за сайта :)


какво ще кажеш за b g t o p . o r g samo che svarzano:D изтича след 11 месеца и 3 седмици

зет от superhosting :arrow:
 
Митака каза:
deathlich каза:
какво ще кажеш за b g t o p . o r g samo che svarzano:D изтича след 11 месеца и 3 седмици

зет от superhosting :arrow:
Човекът търси купувач, не продавач.


mmm

Можем да направим и бартер . Ако някой има докмейн който не ми трябва нека го даде . Единственото условие е домейна да става за български сайт Smile . Ще е добре ако домейна има нещо общо с спортна тематика например ---------- . Не приемам инфо домейни Smile
 
Точно в България ще купуват чуждестранни темплейти през сайт за "професионални интернет решения." :wink: Затова винаги казвам да се подбира нишата и таргет групата внимателно.
 
MsGeR каза:
Blinky каза:
Здрасти бате и добре дошъл на борда. Приятен престой ти пожелавам. Вмъквам малко поздрави за новите. :)
OFFTOPIc То ПОловината ти постове са оттова . Това не е честно ;)
Сори, но трябва да приветствам всеки дошъл. Идеята е да станеме голямо семейства. Ако поздравяваш и ти, няма да е лошо и като постове и като настроение.:)

И за да не е офтопик, да кажа че домейна ми чвучи, като тези броячи и независими класации. А както знаеме те са линк байт. И то непбеснимо голям.:)
 
Pin2 каза:
Мен никой не ме е приветствал, но не се сърдя. Адаптирам се бързо :)


пропусна ли сме бате по прицип се стараем при всеки първи пост но не винаги успяваме ;)
 
coolice каза:
Pin2 каза:
Мен никой не ме е приветствал, но не се сърдя. Адаптирам се бързо :)


пропусна ли сме бате по прицип се стараем при всеки първи пост но не винаги успяваме ;)

Споко... ще рекламирам безплатно при вас и ще го компенсираме :lol:
 

Горе