Продавам домейн+dating script+хостинг

vlasti

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Продавам сайт: real-datings kom , сайтът не е разработен но е с инсталиран Dating Box скрипт и всичко работи!!! Хостингът е в България и е за още 3 месеца. Домейна е регистриран за още 8 месеца. Цената е 800$. За оферти пишете на лична.
П.С. Гадна анти спам стратегия имате с тия 10 поста за УРЛ!
 
От: Продавам домейн+dating script+хостинг

Gotovski, pich, dosta si jalak.. Az shtiah li da go prodavam ako beshe niakav nuliran shit koito vseki moje da si drapne?! Ne vijdam kvo mi spamish temata s nekadarnite si opiti da me zlepostavish! Samiat skript si raboti perfektno bez funkciata za plashtane s kreditni karti poneje niamam dogovor s merchant. Tzenata podleji na komenar.. moga da svala sas maksimum 70$ kato krainata cena stava 730$. Tzenata e perfektna poneje sam zagubil super mnogo vreme dokato prorabotat neshtata i se razbera sas supporta na skripta. Izviniavaite za shliokavicata ama preinstalirah vchera windows i oshte ne sam butnal kirilicata :)
 
От: Продавам домейн+dating script+хостинг

Ти си жалък, това е един готов скрипт, който дори не е хубав. Поне да го беше превел, не е развит, няма посещения, еми сори ама много му искаш.

Някой ако иска ще му направя подобен сайт за 100лв (напълно сериозно :) )
 
От: Продавам домейн+dating script+хостинг

Виж пич, въпроса е не колко време си изгубил ти, нито колко пари си вложил. Важно е само едно, дали може да се вадят пари от сайта или не. Ти може и да си инвестирал много години работа над сайта, но това е без значение.

Истината с сайтовете за запознанства е, че конкуренцията е адски голяма и има два начина да развиеш такъв сайт. Ако предложиш нещо уникално и ново ( нещо което ти нямаш ) или ако имаш заделени 30 000 лв за маркетинг (нещо, което никой в този форум няма да даде за сайт за запознанства).

Има и изключения разбира се. Саквартиранта ми успя да направати нещо не уникално и вече има 10 000 потребителя без да е дал нито лев за маркетинг, но при него беше яко бачкане и това е някакво изключение в комбинация с guerilla marketing.

--------------------------
Пожелания за рожден ден
Подаръци за всички поводи
 
От: Продавам домейн+dating script+хостинг

Ти си жалък, това е един готов скрипт, който дори не е хубав. Поне да го беше превел, не е развит, няма посещения, еми сори ама много му искаш.

Някой ако иска ще му направя подобен сайт за 100лв (напълно сериозно :) )

Pichove.. razbihte me! Skripta si varvi s gotova Credit Card sistema - samo triabva da se skliuchi dogovor s merchant, za kakvo da go prevejdam ? Kolko hora imat CC v Balgaria ?! Nauchi edin chujd ezik, tva onova za sveta i togava komentirat. Zashto mi se nahvarliate ? Az sam pusnal obiava kolko iskam i ako ne go iskate ili niamate niakvi smisleni komentari si traite. Specialno za Fozzy moga da kaja che ako napravi toq site za 100lv znachi e super balak. Izviniavaite za latinicata :(
 
От: Продавам домейн+dating script+хостинг

Опа, сори, останах с впечатлението, че е за българския пазар, но пак не мисля, че си заслужава.
 
От: От: Продавам домейн+dating script+хостинг

Pichove.. razbihte me! Skripta si varvi s gotova Credit Card sistema - samo triabva da se skliuchi dogovor s merchant, za kakvo da go prevejdam ? Kolko hora imat CC v Balgaria ?! Nauchi edin chujd ezik, tva onova za sveta i togava komentirat. Zashto mi se nahvarliate ? Az sam pusnal obiava kolko iskam i ako ne go iskate ili niamate niakvi smisleni komentari si traite. Specialno za Fozzy moga da kaja che ako napravi toq site za 100lv znachi e super balak. Izviniavaite za latinicata :(


dai screenshot ot licensa ti ;) i she poluchish parvata offerta ot mene :)
 
От: Продавам домейн+dating script+хостинг

Преди да се силите да изкупите сайта пригответе
1.200x12=2400 лв за нает сървър
2.5x500x12=30000 лв за петима модератори и живи посетители на този сайт.
3.2000 лв на някой SEO да направи каквото може на онпейдж
4.500 лв за оффпейдж на месец
Дотук ги изкарвам към 37400+6000 лева годишни разходи плюс още няколко стотин ако искате нов дизайн специално за вас работата ще спре към 50 бона :)
Такива са моите сметки и причината да оставя запознанствата за сега :)
Дори да се лишите от модератори и още други екстри от нает сървър няма как да се лишите, а ако искате да имате посетители от порядъка на 50-100 к ще Ви трябват 3 един за базите данни един за файлове и един за чистите хтмл-та според мен.
 
Последно редактирано:
От: Продавам домейн+dating script+хостинг

@vlasti въздържай се от квалификации за участниците във форума - правилата чел ли си ?
А относно това, че другите имат въпроси и коментари неразбирам какво те ядосва - ти как искаш някой да дойде да ти даде 800$, да мълчи като риба и да си тръгне... ?
Успех с продажбата!

Поздрави, Александър
 

Горе