Продавам домейн: lizing.bg

Направо ме е страх да си пусна темата с най-хубавите ми .бг домейни на едно място защото ще ми я оспамиш.
 
Няма, просто тук никой не ме мотивира със знание.
За сметка на това, Вие ни забавлявате с покъртително незнание :)
 
Киров, защо домейнът Ви HAT.BG все още не е продаден?
“Това, което правиш се нарича СПАМ, домейните ми никога няма да бъдат отнети защото съм първи по време и първи по право.” - DataAddicted
 
Форома се върна в 2007 година, га търговията с домейни беше в разгара си.
 
Не, просто надуват пак балони, това е истината ;) Май някой се е бая позабатачил с домейни :)
Нали се сещаш кви домейни ти бех дал да видиш, перфектни, свободни за рег.. такива дет датата ще оди постоянно в ерекция ахаахах
 
Не, просто надуват пак балони, това е истината ;) Май някой се е бая позабатачил с домейни :)
Нали се сещаш кви домейни ти бех дал да видиш, перфектни, свободни за рег.. такива дет датата ще оди постоянно в ерекция ахаахах

Няма нужда, виж какво си имам: KONTEINERI.COM
 
Забравихте ли, домейнът LIZING.BG не е негов!
Няма никакво значение на кой е. Темата е негова. Освен това, не виждам връзката на умрелите ти контеЙнери с лизинга... тоест ти си спамера в случая, и не само в случая :) Освен това, така яко си се наакал в тази тема + ОТКРОВЕНА ЛЪЖА, че верно трее си опериран, за да продължаваш да пишеш :p Също така, не ми пиши на ВИЕ, защото разкриваш факта, че си позьор :)
 
Извинение за? Твоите контакти не ме вълнуват. Ще докажеш ли че konteineri.com е твой, както твърдиш или освен спамаджия си и скамаджия?
 
Извинение за? Твоите контакти не ме вълнуват. Ще докажеш ли че konteineri.com е твой, както твърдиш или освен спамаджия си и скамаджия?

Първо научи терминологията, злепоставяш си домейна. FUTBOLNI VRATI .COM


scam·mer | \ ˈska-mər \
plural scammers

Definition of scammer


: one who perpetrates a scam : a person who commits or participates in a fraudulent scheme or operationinsurance/credit card scammersThe company will not call you to ask for your Social Security or account number, but nefarious scammers might.— Ellen MarksNow that most people are alert to suspicious e-mails and phony phone calls, text messages are the new frontier for scammers out to con you.— Consumer Reports

Source:

 
Извинение за? Твоите контакти не ме вълнуват. Ще докажеш ли че konteineri.com е твой, както твърдиш или освен спамаджия си и скамаджия?
Пратен е да си почине малко и да го пусне малко жегата, че нещо не му понася. Голяма модерация тук с неговото присъствие. ;)
 
Пратен е да си почине малко и да го пусне малко жегата, че нещо не му понася. Голяма модерация тук с неговото присъствие. ;)
Tеее, тамън тръгна лафа :D
 
Крайно време е да се направят някакви минималистични тестове, преди да може някой да пише по дадена тематика или в дадена категория. 5 въпроса за това що е то собственост, как се придобива и кога може и не може някой да ти я вземе, дори адвоката му да е по-скъп от твоя.

WhoIs копи-пастърите поне ще научат основите на авторското право като гугълнат отговорите, за да излъжат теста.
 
Всъщност не съм го молил да напусне или нещо такова, просто казах че ми се отщява да пусна тема с всичките ми качествени .бг домейни (реално вече регистрирани на мое име) защото ще ми я наспами.

Иначе за въпросният домейн от темата, беше станал някакъв гаф с регистъра и хостинга, но си взех поука от случката.

Даже може да се изтрие тая тема.
 

Горе