Продавам домейн: lizing.bg

Ами с никакво, научих няколко урока и продължавам напред с домейните, които вече имам със сигурност.
Какво общо имате с Power Mail OOD?

Защо преди плащането, още когато пуснахте темата, и след като плащането вече е извършено, и домейнът принадлежи на друг, фирмата регистрант е една и съща?

Power Mail OOD
bul Aleksandar Malinov 31
SOFIA, 1729
BULGARIA
[email protected]
359884666989
 
Процедурата по регистрация е ясно описана, отделно купувайте директно от регистър.бг - не знаеш кой ти следи заявката в суперите и дали няма да си хареса домейна.
Инак малко полвинчато е обяснил автора на темата, при заявка получаваш опция да запазиш домейна за 30 дни през които никой друг не може да го регистрира, автора или не го е активирал или е изтекъл, при което следващия на опашката го е регистрирал.
 
Какво общо имате с Power Mail OOD?

Защо преди плащането, още когато пуснахте темата, и след като плащането вече е извършено, и домейнът принадлежи на друг, фирмата регистрант е една и съща?

Power Mail OOD
bul Aleksandar Malinov 31
SOFIA, 1729
BULGARIA
[email protected]
359884666989
Нямам абсолютно нищо общо с тях. В петък късният следобед проверих дали домейнът е свободен, оказа се че е свободен, пуснах плащане за домейна, обаче явно вече са ме изпреварили и така. Просто аматьорска грешка от моя страна, която ще се старая да не се повтаря за в бъдеще.
Процедурата по регистрация е ясно описана, отделно купувайте директно от регистър.бг - не знаеш кой ти следи заявката в суперите и дали няма да си хареса домейна.
Инак малко полвинчато е обяснил автора на темата, при заявка получаваш опция да запазиш домейна за 30 дни през които никой друг не може да го регистрира, автора или не го е активирал или е изтекъл, при което следващия на опашката го е регистрирал.
Да, благодаря, вече директно през регистър.бг ще ги пазарувам домейните.

Считам темата за приключила и благодаря за активността в нея.
 
Нямам абсолютно нищо общо с тях. В петък късният следобед проверих дали домейнът е свободен, оказа се че е свободен, пуснах плащане за домейна, обаче явно вече са ме изпреварили и така. Просто аматьорска грешка от моя страна, която ще се старая да не се повтаря за в бъдеще.

Да, благодаря, вече директно през регистър.бг ще ги пазарувам домейните.

Считам темата за приключила и благодаря за активността в нея.
И сега какво ще кажеш на жена ти? Какво извинение ще измислиш за разбития проект ?
 
И сега какво ще кажеш на жена ти? Какво извинение ще измислиш за разбития проект ?
Спокойно, имам и други домейни, които продавам в една от съседните теми, както и англоезичен сайт, който развивам та нищо не е изгубено :Д
 
Спокойно, имам и други домейни, които продавам в една от съседните теми, както и англоезичен сайт, който развивам та нищо не е изгубено :Д
Англоезичен сайт с какво разширение?
 
Плей мъни, спокойно :Д иначе за сайтът поне нишата е добре. И няма да е зле някой мод да изтрие темата, че стана голямо мазало.

@DataAddicted нямам намерение да я показвам, но нишата е доста добра. И благодарение на твойте постове се замислих да регистрам търговска марка на световно ниво, така че ти благодаря за това.
 
Процедурата по регистрация е ясно описана, отделно купувайте директно от регистър.бг - не знаеш кой ти следи заявката в суперите и дали няма да си хареса домейна.
Инак малко полвинчато е обяснил автора на темата, при заявка получаваш опция да запазиш домейна за 30 дни през които никой друг не може да го регистрира, автора или не го е активирал или е изтекъл, при което следващия на опашката го е регистрирал.
Отново непознаване на материята. Никой от СХ няма да се занимава с .BG наясно са, че само .com има смисъл.
 
Плей мъни, спокойно :Д иначе за сайтът поне нишата е добре. И няма да е зле някой мод да изтрие темата, че стана голямо мазало.

@DataAddicted нямам намерение да я показвам, но нишата е доста добра. И благодарение на твойте постове се замислих да регистрам търговска марка на световно ниво, така че ти благодаря за това.
Няма да можеш на световно ниво, отново имаш нужда от нова лекция, темата няма да бъде изтрита.
 
Да, темата ти е в изключителана услуга, за много полям период напред ахахах Направо къртиш миФки с нея..от Учителката се превърна в Ученичката :p По-добре започни отначало - стартовете са ти силни, признавам ;)
 
Той дата Аддиктед казваше и че ще има Юни месец нова марка EASYBET и че ще ми вземат домейна.. незнам регистрирана ли е тази марка вече какво стана ще пуснат ли арбитраж за домейна..
 
Що скапвате на хората темите, да питам аз. :)
Блинки, това е научен труд, който трябва да бъде запазен за бъдещите поколения.

Блинки, знаеш ли нещо по въпроса за този домейн: PREDPRIEMACH.BG?
 

Горе