Продавам домейн LNN.NET

Updated

Member
Рейтинг - 100%
9   0   0
Домейна е o96.NET

Created on: 01-Jan-12
Expires on: 01-Jan-13

Закупен е от GODADDY ,ако имате интерес пишете на лс :) ,предлагайте цени<br /><br /> Домейн Име | URL: www.o96.net<br /><br />Приблизителна Цена: По договаряне!<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 100<br /><br />Page Rank: N/A<br /><br />Уникално Съдържание: Няма Съдържание<br /><br />Система: N/A<br /><br />Дизайн: N/A<br /><br />Начини на Плащане: EPAY , EASYPAY<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ<br /><br />
 
От: Продавам домейн LNN.NET

Преди седмица пусна домейна o96.net да се продава в туриста, и днес изтече търга, и тей като не му е харесало цената от 22,50, тариката пусна тук тема...
 
От: Продавам домейн LNN.NET

LNN = Letter Number Number
 
От: Продавам домейн LNN.NET

Преди седмица пусна домейна o96.net да се продава в туриста, и днес изтече търга, и тей като не му е харесало цената от 22,50, тариката пусна тук тема...

пич ,домейна го купих днес от Ванката нещо против мен ли имаш защото не те разбирам това дали ще го взема на 25лв и ще го продам или ще си го използвам според мен това не трябва да го решаваш ти :) ,ако искаш да го купиш дай ми оферта
по темата да това е домейн с буква и две цифри
 
От: Продавам домейн LNN.NET

абе ти сине майкин ,само искаш да ти подаряват ли ?


Преди седмица пусна домейна o96.net да се продава в туриста, и днес изтече търга, и тей като не му е харесало цената от 22,50, тариката пусна тук тема...
 
От: Продавам домейн LNN.NET

Е к'во? Купуваш от форума на тийнейджърите и го пробутваш тук щото сме по-богати?
 
От: Продавам домейн LNN.NET

не казвам че го пробутвам просто реших че няма да ми е от полза
 
От: Продавам домейн LNN.NET

Виж си личните
 
От: Продавам домейн LNN.NET

@hackerch3: Извинявам не, от къде мога да знам, че го препродаваш, помислих, че е същия човек.

@wanderer: Хайде да ми посочиш къде съм искал да ми подари домейна или просто търсиш какво да напишеш? Благодаря :)
 
От: Продавам домейн LNN.NET

лесно съм си направил извода
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=25452&page=2

Чакай малко, аз ти говорих за този домейн хаха. Другото което беше, ти написа тема "подарявам домейн", и аз бях първия, не виждам какъв е проблема ?
edit: Сега ми стана ясно, защо ми писаха за продаването на домейна malkiobiavi.com , но ти ми прати само MALKIOBIAVI.INFO и BGBESTSALES.COM ;)
 
От: Продавам домейн LNN.NET

то на теб и без пари да ти ги дават пак си едно ,
ай се разкарай че ме дразниш,мишок недодялан

Чакай малко, аз ти говорих за този домейн хаха. Другото което беше, ти написа тема "подарявам домейн", и аз бях първия, не виждам какъв е проблема ?
 
От: Продавам домейн LNN.NET

то на теб и без пари да ти ги дават пак си едно ,
ай се разкарай че ме дразниш,мишок недодялан

Не те разбирам кое да ми дадат без пари ?! Нещо не си в час, хайде стига си спамил :)
 
От: Продавам домейн LNN.NET

ти си доказателство как ти дават хляба в ръцете,гризваш и после го плюеш,щото хляба може би е правен в Стара Загора ,а ти искаш от Нова Загора ,арогатно копеле



Не те разбирам кое да ми дадат без пари ?! Нещо не си в час, хайде стига си спамил :)
 
От: Продавам домейн LNN.NET

Само децата и глупаците си правят такива заключения, при положение, че си нямаш и на идея какъв съм и що съм. И на какво го базираш това, че съм "арогатно копеле"? Че си ми дал 2 домейна, и съм те махнал от скайп. Ами домейните не ги ползвам защото нямам време, а защо си ми в скайп при положение, че не си пишем ? Ако имаш какво да добавиш пиши на ЛС, да не осираме темата.

ти си доказателство как ти дават хляба в ръцете,гризваш и после го плюеш,щото хляба може би е правен в Стара Загора ,а ти искаш от Нова Загора ,арогатно копеле
 

Горе