Продавам известен онлайн магазин.

cellbg

Member
Здравейте колеги,
боли ме сърцето, че продавам първият разработен от мен бизнес, но му е време. Прекалено дълго стои без надзор и администрация за да го задържам. Бизнеса е развит от 2013 когато започнах да внасям аксесоари за телефони от Китай. Всички познават бранда - cell.bg
Ако не сте си купили калъф или кабел за телефона, то поне сте виждали рекламите във Фейса или Гугъл.
Бизнеса е готов за продажби, утре го пускате и започва да продава. Поддържа се ежемесечно от моя екип. Към бизнеса вървят взаимоотношенията с няколко български доставчика, които зареждат добри стоки на добри цени.
Хостинга е платен, домейна е платен - всичко е вътре. Към бизнеса върви и фейсбук страница с 11 000 реални лайка.
Бизнеса печели над 2 000 лв нетно месечно при оборот около 5 000 лв месечно.
Продавам го тъй като имам софтуерна компания и дигитална агенция. Не стига времето просто.
Ако някой има интерес да предложи разумна цена. Ще го науча на всичките тънкости в занаята.
Направо се обаждайте на 0884559566 - ще стане най-бързо. Не обещавам, че ще съм много активен тук.

Поздрави,
Людмил

Последно редактирано:
Интересувам се от софтуерната компания и дигиталната агенция, която притежавате, адреси?

Firefly

Well-Known Member
Има ли още балъци, които да си купуват калъф за 30лв, който на доставна цена е 3лв? А в алиекспрес е долар?

Dafa Web

Active Member
Има ли още балъци, които да си купуват калъф за 30лв, който на доставна цена е 3лв? А в алиекспрес е долар?
не разбирам теб ккаво те бърка, щом може ще продава. това е бизнес.....

AMOUN

Well-Known Member
:p Нищо не се е променило :love::love::love::love::love:
Винаги има с кого да се заядеш и кой да се заяде с теб :))) липсва ми троленето...

Dafa Web

Active Member
:p Нищо не се е променило :love::love::love::love::love:
Винаги има с кого да се заядеш и кой да се заяде с теб :))) липсва ми троленето...
Отиди в девбг-то там нещата са на свръх левел в троленето и заяждането. Аз предпочитам спокойната атмосфера.

AMOUN

Well-Known Member
Отиди в девбг-то там нещата са на свръх левел в троленето и заяждането. Аз предпочитам спокойната атмосфера.
Фтова задръстване няма да ходя никъде :) а и тъкмо дойдох :cool:

Последно редактирано:

Firefly

Well-Known Member
Моят въпрос не беше заяждане, а напълно резонен. Тъй като много хора вече са наясно на практика колко струва един силиконов калъф, дали продължават да си поръчват за по 20-30лв?

Sky

Well-Known Member
Моят въпрос не беше заяждане, а напълно резонен. Тъй като много хора вече са наясно на практика колко струва един силиконов калъф, дали продължават да си поръчват за по 20-30лв?
Не

white_pawn

Active Member
Един приятел си беше взел нов тел за 1000+, след два дни беше с пръснат дисплей. На въпроса що не си беше взел и протектор, отговори , че го чакал от китай. Да му дойдел по евтино! Ми евтино му излезе смяната на дисплея...:p Много се взимат и тези с персонални принтове по тях, особено, когато не ги плащаш с "твои" пари - жена ми е един чудесен пример. Щом някой може да си наеме щанд в мола и да ги продава за по 30 лв., явно излиза сметката. Става бързо и лесно... Знаеш на момента, че ще ти пасне на тела, не след месец да установиш, че са ти пратили нещо друго.

Svetoslavvv

New Member
Точно и от другата година, като почне се обмитяват всички стоки, ддс също(независимо дали е от 1$ или 200$) и такса митническо представителство от 12.00лв + 3.50лв на БГ Пощи, добави и чакането по 1 месец....много хора ще се откажат да си поръчват по единични бройки и ще се върнат към въпросните търговци, а и не всички продават по 30лв. :) Сега ако си купуват за по 3-4лв, то от другата година ще са вече по 15-20лв и чакането....
Ще изгорят и мн други търговци, но това е друга бира :D

jair

Active Member
Един приятел си беше взел нов тел за 1000+, след два дни беше с пръснат дисплей. На въпроса що не си беше взел и протектор, отговори , че го чакал от китай. Да му дойдел по евтино! Ми евтино му излезе смяната на дисплея...:p
Па евтино му е излезнало, щото дали ще купиш абсолютно безполезен протектор от Китай за 1 долар или за 5 долара от тук, разликата е само в цената - и в двата случая работата, която ще свършат е нулева. Най-евтино щеше да му излезе да не дава пари за протектор въобще.

white_pawn

Active Member
За кейс ставаше въпрос, не за стъклен протектор. Там отиваме на въпроса обаче, защо някой си купува тел със "страшен" дизайн, и след това го бут в кожен калъф от алиекспрес, но тава е съвсем друга тема...

• Like
Реакции: jair

John Galt

Well-Known Member
Lqgaite da spite

SORRY NQMAM krilica na kompa, flextype-a zabi i ne raboti... :( <3

1578854313403.png

СПОМЕНИ!!!!

Горе