Продавам известен онлайн магазин.

cellbg

Member
Здравейте колеги,
боли ме сърцето, че продавам първият разработен от мен бизнес, но му е време. Прекалено дълго стои без надзор и администрация за да го задържам. Бизнеса е развит от 2013 когато започнах да внасям аксесоари за телефони от Китай. Всички познават бранда - cell.bg
Ако не сте си купили калъф или кабел за телефона, то поне сте виждали рекламите във Фейса или Гугъл.
Бизнеса е готов за продажби, утре го пускате и започва да продава. Поддържа се ежемесечно от моя екип. Към бизнеса вървят взаимоотношенията с няколко български доставчика, които зареждат добри стоки на добри цени.
Хостинга е платен, домейна е платен - всичко е вътре. Към бизнеса върви и фейсбук страница с 11 000 реални лайка.
Бизнеса печели над 2 000 лв нетно месечно при оборот около 5 000 лв месечно.
Продавам го тъй като имам софтуерна компания и дигитална агенция. Не стига времето просто.
Ако някой има интерес да предложи разумна цена. Ще го науча на всичките тънкости в занаята.
Направо се обаждайте на 0884559566 - ще стане най-бързо. Не обещавам, че ще съм много активен тук.

Поздрави,
Людмил
 
Последно редактирано:
Интересувам се от софтуерната компания и дигиталната агенция, която притежавате, адреси?
 
Има ли още балъци, които да си купуват калъф за 30лв, който на доставна цена е 3лв? А в алиекспрес е долар?
 
:p Нищо не се е променило :love::love::love::love::love:
Винаги има с кого да се заядеш и кой да се заяде с теб :))) липсва ми троленето...
 
:p Нищо не се е променило :love::love::love::love::love:
Винаги има с кого да се заядеш и кой да се заяде с теб :))) липсва ми троленето...
Отиди в девбг-то там нещата са на свръх левел в троленето и заяждането. Аз предпочитам спокойната атмосфера.
 
Отиди в девбг-то там нещата са на свръх левел в троленето и заяждането. Аз предпочитам спокойната атмосфера.
Фтова задръстване няма да ходя никъде :) а и тъкмо дойдох :cool:
 
Последно редактирано:
Моят въпрос не беше заяждане, а напълно резонен. Тъй като много хора вече са наясно на практика колко струва един силиконов калъф, дали продължават да си поръчват за по 20-30лв?
 
Моят въпрос не беше заяждане, а напълно резонен. Тъй като много хора вече са наясно на практика колко струва един силиконов калъф, дали продължават да си поръчват за по 20-30лв?
Не
 
Един приятел си беше взел нов тел за 1000+, след два дни беше с пръснат дисплей. На въпроса що не си беше взел и протектор, отговори , че го чакал от китай. Да му дойдел по евтино! Ми евтино му излезе смяната на дисплея...:p Много се взимат и тези с персонални принтове по тях, особено, когато не ги плащаш с "твои" пари - жена ми е един чудесен пример. Щом някой може да си наеме щанд в мола и да ги продава за по 30 лв., явно излиза сметката. Става бързо и лесно... Знаеш на момента, че ще ти пасне на тела, не след месец да установиш, че са ти пратили нещо друго.
 
Точно и от другата година, като почне се обмитяват всички стоки, ддс също(независимо дали е от 1$ или 200$) и такса митническо представителство от 12.00лв + 3.50лв на БГ Пощи, добави и чакането по 1 месец....много хора ще се откажат да си поръчват по единични бройки и ще се върнат към въпросните търговци, а и не всички продават по 30лв. :) Сега ако си купуват за по 3-4лв, то от другата година ще са вече по 15-20лв и чакането....
Ще изгорят и мн други търговци, но това е друга бира :D
 
Един приятел си беше взел нов тел за 1000+, след два дни беше с пръснат дисплей. На въпроса що не си беше взел и протектор, отговори , че го чакал от китай. Да му дойдел по евтино! Ми евтино му излезе смяната на дисплея...:p

Па евтино му е излезнало, щото дали ще купиш абсолютно безполезен протектор от Китай за 1 долар или за 5 долара от тук, разликата е само в цената - и в двата случая работата, която ще свършат е нулева. Най-евтино щеше да му излезе да не дава пари за протектор въобще.
 
За кейс ставаше въпрос, не за стъклен протектор. Там отиваме на въпроса обаче, защо някой си купува тел със "страшен" дизайн, и след това го бут в кожен калъф от алиекспрес, но тава е съвсем друга тема...
 
Да живеят малките китайчета и Али Експрес, заедно с тях! Това мога да кажа.:D:D
 
Последно редактирано от модератор:

Горе