Продавам лаптоп

Реджи

New Member
Рейтинг - 40%
2   3   0
Продавам стария си лаптоп, защото ми подариха един по-хубав HP и не са ми нужни 3 компа.

Лаптопа е:

Amilo L 1310G
Cel.370 (1.5GHz,1MB SLC,400 MHz FSB)
15.4” TFT WXGA, 1280x800 pixel Glare/2x512 MB DDR SDRAM SO-DIMM
80GB PATA IDE hard disk
DVD
ATI Radeon Xpress 200-Up to 128MB RAM shared memory
WLAN/4x USB,1x S-video,1x CRT, 1x IEEE 1394, 1x typ I/II PC card slot (32 bit CardBus support), 1x 4 in 1 Card reader (SD/MS/MS Pro/MMC),1x DC-In, 1x modem (56 Kbps (.V90), 1x LAN (10/100), 1x SPDIF shared with headphone out (stereo), 1x microphone in (mono) shared with line in 1x RJ11, 1x RJ45
2.8 kg

Подадаръци към лаптопа:
чанта
мишка

Използвал съм го предимно за интернет 2 месеца. От както го бях взел (много евтино и не се сдържах) стоеше и не съм го пипал, защото използвах настолен.

Цена: 280 лв

Изпращам по куриер. Може да платите с наложен платеж след преглед, може и предварително по ипей или пейпал.

Снимки:
339805-obiavi-sprzedam-laptop-fujitsu-siemens-amilo-l1310g-cm370-763-8055366.jpgfujitsu-siemens-amilo-l1310-l1310g.3755252.jpg
 
От: Продавам лаптоп

Много е готин колко му кара батерията и има ли вграден микрофон или това е букса за микрофон
 
От: Продавам лаптоп

че кой лаптоп няма микрофон вграден ?
 
От: От: Продавам лаптоп

Някои немат микрофони, имат само вход за външен.

покажи ми ? стига да не е от 89-та :) щото аз наистина не съм виждал такъв!
 
От: От: Продавам лаптоп

покажи ми ? стига да не е от 89-та :) щото аз наистина не съм виждал такъв!

Моя няма :) Виж в левия панел как има 2 букси - за слушалки и микрофон.

Не е баш 89, ама и той архаичен. Но щом тръгва notepad++, filezilla и photoshop - устройва ме идеално.
 
От: От: Продавам лаптоп

покажи ми ? стига да не е от 89-та :) щото аз наистина не съм виждал такъв!

Мойте и двата нямат
Айде по стария ми е от времето на този дето се продава но другия е по нов ДЕЛ Инспирион 6400 - Двуядрен 2008г. е купуван
 
От: Продавам лаптоп

Че и на някои нови лаптопи (2009) няма вграден микрофон . Като цяло вградения микрофон е предимство ама в повечето случаи тези микрофони не вършат работата на външен микрофон .
 
От: Продавам лаптоп

АБЕ НЕ СТЕ СЛОЖИЛИ ДРАЙВЕРИТЕ БРЕ ХОРА!

освен тези дъртите модели няма лаптоп берз микрофон
или ви е повреден или не сте го инсталирали като хората
все пак в този бизнес бях минали са ми стотици през ръцете...
 
От: Продавам лаптоп

Да кажем че и аз до някъде съм в този бизнес и мога да ти покажа няколко нови модела които имат жак за микрофон но ВГРАДЕН МИКРОФОН не са имали .

Toshiba Satellite T110-10N - 1000 лв.

Toshiba Satellite Pro A300-1DZ - 1800 лв.



За да не продължаваме да си говорим напразно почвам да пускам лаптопи без вграден микрофон за цени над 900 лв .
 
Последно редактирано:
От: Продавам лаптоп

В повечето случай вграденият микрофон е задължителна екстра когато лаптопа има вградена камера (не съм виждал такъв без микрофон), но както показа и Дерте и някои нови нямат
 
От: Продавам лаптоп

И двата въпросни лаптопа имат камера . И с двата съм си "играл" (ремонтирал съм ги) . Отделно колко много други са ми минали през ръцете но в момента не помня точни модели . И DELL , HP , Lenovo , ACER и Toshiba имат лаптопи за по 1000 лв. и нагоре производство 2008-2009 които не разполагат с микрофон .
 
От: Продавам лаптоп

Е това вече е гавра ако е верно да има камера да се гледате по скайпа обаче да нема микрофон - това са сигурно специални модели за глухонями
 
От: Продавам лаптоп

Toshiba Satellite T110-10N
Камера мегапиксели
0.3MP камера
Първият съм се объркал и няма камера . Поровете се в сайтове от сорта на лаптоп.бг пссторе.бг и т.н. и ще видите че има лаптопи нови за 1000 лв. и нагоре с камера но без микрофон .
 
От: Продавам лаптоп

КАКВА Е ЛОГИКАТА някой да ми обясни
скъп лаптоп да няма микрофон за 1 $ ?
 
От: Продавам лаптоп

Много просто - един долар по-евтин (и други причини),
1 000 000 лаптопа = 1 000 000 долара.

КАКВА Е ЛОГИКАТА някой да ми обясни
скъп лаптоп да няма микрофон за 1 $ ?
 
От: Продавам лаптоп

Абе все някаква логика има да те накарат да купиш по скъп модел и тн. Ама кажете ми каква е логиката на това дето за двата лаптопа поръчах от ЕБАЙ два микрофона от Китай с доставката до вкъщи от Български Пощи всичко общо ми струваше 4.50лв а само доставката с Еконт и то до офис е 5лв ако го бях поръчал от БГ (да не говорим че самите микрофони тук ги продават по около 10лв)
 
От: Продавам лаптоп

искам другите причини... това за по евтиното отпада.
микрофон външен от китай ти струва по малко от 50 цента :)
просто ми е нереално наистина да има камера а да няма микрофон ?
 

Горе