Продавам онлайн игра.

От: Продавам онлайн игра.

Трябва да има форсиране. По темата - ар ю кидинг ми?
 
От: Продавам онлайн игра.

Взе да мирише на мъже и на мускули в тая тема и лапетата взеха да си мерят... cms-ите. Взеха да се адват по скайпове и да се изразяват по каруцарски.

Абе какво става тия дни в тоя форум? Напълни се с невръстеници и вместо да прочетеш една свястна тема... се извършват някакви сделки за 1 долар парчето. Прекалената толерантност към мошенници и хора обиждащи и размахващи юмруци в тоя форум, ще изгони тези, които наистина искат да правят бизнес тук.

Не разбирате ли, че започва да пада нивото и накрая ще останат само хора работещи за жълти стотинки (това означава и несериозно и некачествено)

Цялата тая тема мирише на измама. Единият продава, другия писал кода....Не е ли време да я заключите или просто ей тъй за кеф да баннете някой хлапак за назидание.

Мислех да не пиша, ама взе да ми писва от тарикати на дребно и измамници.
 
Последно редактирано:
От: От: Продавам онлайн игра.

Взе да мирише на мъже и на мускули в тая тема и лапетата взеха да си мерят... cms-ите. Взеха да се адват по скайпове и да се изразяват по каруцарски.

Абе какво става тия дни в тоя форум? Напълни се с невръстеници и вместо да прочетеш една свястна тема... се извършват някакви сделки за 1 долар парчето.


Как какво става? Всяко лято е едно и също, децата нямат какво да правят и се изживяват като предприемачи. Няма да се притесняваш, защото ще става и по зле:) Към края на август и началото на септември ще бъде чудо, като всяка година. Не се занимаваш с тях и не им обръщаш внимание, друго решение няма. Много са умни, всичко знаят и супер яки:)
 
От: Продавам онлайн игра.

Направо смятам да изтриете темата то се видяло че продължавате с тоя цмс и това е но както се казва по умния винаги отстъпва. Пък които е заинтересован може да се поинтересува по всяко време от играта за алъците, балъците там хейтърите и другите от тая класа ми е все едно :) ай лек ден приятни сънища ако ме баннат пак ще се видим защото това съм АЗ :).
 
От: Продавам онлайн игра.

Като гледам PHP смесено с HTML е напълно възможно да си го е писал сам:)
 
От: Продавам онлайн игра.

За тоя сайт просто няма смисъл поне за мене от фраймлорк, иначе по принцип за големи сайтове си ползвам Зенд Фреймлорк :).
 
От: Продавам онлайн игра.

Еха какви готини термини използваш.
Да се тормозя да пускам скайп заради теб професионалистче, това просто няма как да стане.
Не съм хейтър и изобщо не ме интересува какво Вие деца мислите, целта на поста ми е да спра безсмислена продажба на безсмислен продукт.
Иво продължаваш да лъжеш, но това си е за теб, накрая ти ще си излъгания.

ПП: Иво, хейтър се пише: hater, а не hather :D
 
От: Продавам онлайн игра.

Евала ти правя бате :beer: затвърждаваш мнението ми за теб.........
 
От: Продавам онлайн игра.

Няма нужда се карате и да спамите в темата пишете си на Лично съобщение.
Момчета вие какво се пените тука като чили , вашето мнение има някакво значение . Продаваме система , който иска да я купува , който не иска да не пише . Дали сме лапета или не сме това си е наша работа. Изобщо не ви интересува. Почвате да ме ядосвате с вашите смешни коментари.
 
От: Продавам онлайн игра.

Човека искаше да изкара некой лев вие му подринахте авторитета от всякаде!!!
 
От: Продавам онлайн игра.

Да лъжат да мажат трябва да има хора за всичко. Хора, които не знаят и говорят(като codefuture) и хора, които знаят и но не говорят :).
 

Горе