Продава се: Продавам онлайн магазин

Реален случай от Съпорт годините ми (лвл2).
Човека имаше бизнес за милиони (онлайн предимно), не знаеше при кой му е домейна, кой му е хостинга, как да влезне в бак енда (на емейла му удваха поръчките) и ни се обади да се оплаче, че не можел да влиза в имейла вече (домейна му беше изтекал) и някой му е помогнал да види A записа и коя компания го хоства
 
Реален случай от Съпорт годините ми (лвл2).
Човека имаше бизнес за милиони (онлайн предимно), не знаеше при кой му е домейна, кой му е хостинга, как да влезне в бак енда (на емейла му удваха поръчките) и ни се обади да се оплаче, че не можел да влиза в имейла вече (домейна му беше изтекал) и някой му е помогнал да види A записа и коя компания го хоства
Знаеш ли и аз колко такива случаи имам. Хората не ги интересуват тия неща, след като са главата на фирмата, надявайки се някой някъде да знае и да се занимава с това. За жалост в един момент се оказва, че нямат такъв човек, което е странно. Пълно е с такива случаи, дори се учудвам, че ги има, но ги има и са плашещо много.
 

:rolleyes: :rolleyes::rolleyes::rolleyes::D:D:D
 

:rolleyes: :rolleyes::rolleyes::rolleyes::D:D:D
Между другото правил съм сайт с тази тема, ха.
 
Аз не разбрах защо се споделя този сайта? Да не е на въпросната фирма, или нещо не съм разбрал. :)
POWER2GO е търговската марка собственост на Анимес 3000 ЕООД
Собственик на сайта – Анимес 3000 ЕООД , БУЛСТАТ: 201262452
 
С подобни фирми се сключва договор, гледайте дали ви харесва преди да го приемете и платите магазина, сега вече работата е на добра воля.
Голям процент от уеб разработчиците са инсталатори и хабер си нямат от ui/ux и програмиране, а много скоро тези професии още ще намаляват, защото почти всичко ще се прави с АI, писане на статии, сайтове, дизайни и др.
На мен ми е интересно да споделите някоя фирма (която плаща на работници и т.н.), дето прави онлайн магазини под тези пари.
 
С подобни фирми се сключва договор, гледайте дали ви харесва преди да го приемете и платите магазина, сега вече работата е на добра воля.
Голям процент от уеб разработчиците са инсталатори и хабер си нямат от ui/ux и програмиране, а много скоро тези професии още ще намаляват, защото почти всичко ще се прави с АI, писане на статии, сайтове, дизайни и др.
На мен ми е интересно да споделите някоя фирма (която плаща на работници и т.н.), дето прави онлайн магазини под тези пари.
Няма такива фирми, по-скоро са някакви фриланчета, а ако има случайно фирма - там за тия пари се прави нещо набързо и супер бейсик и до там, защото имаш текущи разходи, не може да дондуркаш някой повече от Х човекочаса, а каквото се получи накрая, такова. ;)

И какъв точно договор би защитил сега клиента? Има ли сайт, изпълнени ли са някакви минимални изисквания, има си всичко, за което сигурно са си говорили и ето ти резултата. ;) Ходи ги съди.

Аз лично, за да препоръчам фирма трябва да съм видял какво прави, да знам клиенстката гледна точка, и на фирмата, да имат няколко успешни последователни проекта и чак тогава решавам, че мога да ги препоръчам. Тези като им гледам портфолиото, не знам как точно са били препоръчани. Поне за едно им правя евалата, не жалят с цени. ;–)
 

Горе