Продава се: Продавам пакет от 5 статии с линкове в различни домейни съобразно Ваш сайт

W

w-seo

Guest
Продавам пакет от 5 статии с линкове в различни домейни на женска тематика

Какво включва пакетът? Включва писането на пет уникални статии над от 300 до 500 думи и публикуването им в пет различни наши домейни - стари, авторитетни с до два линка към Ваш сайт във всяка статия.

Статиите и линковете остават, което значи, че само след 3 месеца ще са избити на 100% парите.

Цена на пакет 60 лв.

Пишете ЛС за подробности ...
начини на плащане - ekont, paypal, epay.bg, банков прев0д
 
От: Продавам пакет от 5 статии с линкове в различни домейни съобразно Ваш сайт

Имате лично , много съм доволен от предишната работа на w-seo , препоръчвам !
 
От: Продавам пакет от 5 статии с линкове в различни домейни съобразно Ваш сайт

Благодарности за добрите думи! Почваме Ви веднага, само уточнение - паричките ги искаме предварително с цел да ни мотивират по-бързо и същевременно качествено да си свършим работата ...
 
От: Продавам пакет от 5 статии с линкове в различни домейни съобразно Ваш сайт

Първият желаещ - обслужен :)

Очакваме още поръчки
 
От: Продавам пакет от 5 статии с линкове в различни домейни съобразно Ваш сайт

В очакване на втори желаещ! Предложението е много добро, избива се след точно 30 дни, а във времето стават чудеса с класацията на Вашите сайтове :)
 
От: Продавам пакет от 5 статии с линкове в различни домейни съобразно Ваш сайт

Има ли вариант аз да пратя статиите, ако да - каква ще е цената тогава? Бих желал да видя сайтовете. Мерси.
 
От: Продавам пакет от 5 статии с линкове в различни домейни съобразно Ваш сайт

#@ nikolaicho малко късно виждам Вашият отговор, пишете на PM ако все още имате интерес за да Ви отговоря,

Поздрави
 
От: Продавам пакет от 5 статии с линкове в различни домейни съобразно Ваш сайт

Сайтовете се определят на база на ваш проект, за който трябва да се пишат статиите :)
 
От: Продавам пакет от 5 статии с линкове в различни домейни съобразно Ваш сайт

Може ли сайтовете да ги пратите и на мен?
 
От: Продавам пакет от 5 статии с линкове в различни домейни съобразно Ваш сайт

Сайтовете ако може и аз да видя и евентуално дали има възможност за издаване на фактура?
 
От: Продавам пакет от 5 статии с линкове в различни домейни съобразно Ваш сайт

Ако съм пропуснал някой - да пише, мисля, че на всички е отговорено
 
От: Продавам пакет от 5 статии с линкове в различни домейни съобразно Ваш сайт

Вече повече от 5 потребители от Предрпиемач се възползваха. Ако има нови желаещи, можем да ги обслужим с този пакет...
 
От: Продавам пакет от 5 статии с линкове в различни домейни съобразно Ваш сайт

Поръчах от колета и мога да кажа, че много бързо и приятно се работи с него. Започна изпълнението на поръчката веднага.

Разбира си от работата и няма смисъл да му се казват ключови думи, детайли и пр. Просто му пратих парите и сайта, за който ми трябваха линкове и това беше.

Сега чакам резултати. ;)
 
От: Продавам пакет от 5 статии с линкове в различни домейни съобразно Ваш сайт

Продавам пакет от 5 статии с линкове в различни домейни на женска тематика

Какво включва пакетът? Включва писането на пет уникални статии над от 300 до 500 думи и публикуването им в пет различни наши домейни - стари, авторитетни с до два линка към Ваш сайт във всяка статия.

Статиите и линковете остават, което значи, че само след 3 месеца ще са избити на 100% парите.

Цена на пакет 60 лв.

Пишете ЛС за подробности ...
начини на плащане - ekont, paypal, epay.bg, банков прев0д

Може ли на лично малко инфо за сайтовете където слагаш статиите?
Имам сериозен интерес.
 
От: Продавам пакет от 5 статии с линкове в различни домейни съобразно Ваш сайт

Поръчах от колета и мога да кажа, че много бързо и приятно се работи с него. Започна изпълнението на поръчката веднага.

Разбира си от работата и няма смисъл да му се казват ключови думи, детайли и пр. Просто му пратих парите и сайта, за който ми трябваха линкове и това беше.

Сега чакам резултати. ;)


Поръчката е изпълнена. На ден по статия. Статиите са добри - по темата. С линк към където исках. Много точна и коректна работа от колегата. Препоръчвам го.

Понеже оптимизирах по не много конкуректна дума, а и на други места поръчвах линкове. Та вече мога да кажа, че се забелязват резултати - придвижвам се напред по ключовата дума. След седмица като захапе и последните линкове се надявам вече да съм на първа страница.
 
От: Продавам пакет от 5 статии с линкове в различни домейни съобразно Ваш сайт

Хайде отново да повдигнем тази тема! Предлагам същия пакет отново .... Желаещите да пишат на лично
 
От: Продавам пакет от 5 статии с линкове в различни домейни съобразно Ваш сайт

Малко уточнение правя: Тъй като много хора ме питат, къде ще бъдат поместени статиите, които ще напишем, ето и отговорът: Статиите преценяваме ние къде да ги поместим спрямо заданието - т.е. казвате : сайт х - а той е в ниша: ОТСЛАБВАНе, ни е пишем и поместваме в сайтове, които притежаваме и които са максималон близки до нишата...
 
От: Продавам пакет от 5 статии с линкове в различни домейни съобразно Ваш сайт

Отворени сме към нови поръчки! Ако имате интерес - заповядайте! Ако вече сте се възползвали, моля да споделите мнение !
 
От: Продавам пакет от 5 статии с линкове в различни домейни съобразно Ваш сайт

Да знаете, че офертата важи още
 

Горе