Продава се: Продавам последователи/гледания/харесвания Instagram/TikTok/Twitch/FB/YouTube

Тия ботове още ли работят
Поне обясни, че предлагаш само визуална цифра с духове ( така май се наричаха )

Никакъв шанс не съществува дори да е малко вероятно да добавиш въпросните цифри, които предлагаш по какъвто и реален начин да е било особено и за такива смешни пари.

Бота ти е 20 лева, сложил си 10 отгоре, няма лошо, но обясни, че предлагаш въздух, за да не те вадят некоректен.
 
Пича е точен и коректен.
Възползвах се от услугите му за инста и съм много доволен - препоръчвам :)
 
@Blinky Хайде да направиш нещо по-въпроса защото тези кретени нито са купували от мен нито нищо и, ми, пишат по-темата?
 
Последно редактирано:
измамник не идват изобщо на хората. позитивните фиидове са му от приятел
Това, ако не е с някакво доказателство, ще е нужно да се махне от темата й. Моля, подкрепете твърдението. ;)
 
купи си от него да видим дали ще ти го даде
Еми остави му рейтинг, ако си купувач и не си доволен, а ако е така, извинявам се. Но обвиненията обикновено вървят с доказателства. Поне това мисля, че е нормално. ;)
 
@Vesakaa2 ??? Може ли повече инфо, защото ще оставя така нещата от недоволните хора.
Човек моля ти се. Този даже не знам какъв е тая тема стана пълен фарсс фарсс.. Ти не си някав адвокат тук да решаваш проблемите на този индивит изчисти ми е от спам и така..
 

Горе