Продавам разработен сайт за готварски рецепти

Plamen77

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
домейн - vkusnotiiki.blogspot.com
Уникални - 350-400 на ден, не е поддържан от доста време, иначе спокойно ги прави 550 на ден, над 80 % е трафика от гугъл
Блога е на две години
Съдържанието е уникално, не е копирано
Имам няколко топ 10 резултата за различни ключови думи като "готварски рецепти" и различни видове рецепти

Пейдж Ранк - 3
Цена - 1000 лева

Ако имате други въпроси моля на лични, не смятам да обсъждам пред всички това и онова....Мога да дам и скрийншотове на статистиките при поискване. Колко ще печели ли - зависи от вас, как ще използвате трафика и от какво смятате да печелите...
 
Последно редактирано:
От: Продавам разработен сайт за готварски рецепти

Въпросът е колко печели в момента?
 
От: Продавам разработен сайт за готварски рецепти

това от което печели в момента ще бъде свалено от сайта - адсенс и афилиейт програма, тоест от вас зависи от какво ще печелите за в бъдеще...може да привлечете други клиентски банери или да станете афилиейт на други програми....от адсенс не се печели много, мисля че това е ясно на всички.....аз не определям цената според моментната печалба тъй като съм хвърлил много труд по него...сериозните купувачи знаят колко могат да спечелят според тематиката на сайта и да използват добре трафика ....
 
От: Продавам разработен сайт за готварски рецепти

Абе кажи с две думи колко е печелил до сега с адсенса и има ли потенциал сайта или не - това е най вежното тука
 
От: Продавам разработен сайт за готварски рецепти

сайта има потенциал, но не и чрез печалба от адсенс, поне не само от това, ако смятате само с това да печелите по - добре забравете офертата, няма да си избиете скоро парите...
 
От: Продавам разработен сайт за готварски рецепти

Добре само имам едно питане хубаво си праснал цена 1000лв
обясни кое струва 1000лв
ти би ли го купил този сайт за толкова пари и кажи как би си избил парите защото аз вариант за избиване на пари за поне 2-3г. напред не виждам, а това е много време

това с потенциала вече го знаеме тук се продават хиляди такива сайтове (ама като има потенциал защо не почнеш да печелиш)

Успех с продажбата
 
От: Продавам разработен сайт за готварски рецепти

не виждам смисъл от поста ти, като не желаеш да купуваш недей....ти още малко ще ми искаш сметка защо го продавам...ми щото искам бе пич...аз мога да сложа цена и от 10 000 , на който не му харесва да подминава и да не спами...който намери смисъл в това да го купи да ми пише на лично, ако има смислени въпроси ще му отговоря, другите да люпят семки и да цъкат отстрани ама и да не пречат ако обичат....

Вие какво искате, да купите евтино сайт, да праснете адсенс и да потекат парите , не става така, трябва да се вкара нещо ново, иновация, нещо което Ви различава от другите. Вместо да ме питате колко печели и от какво ще спечели сайта да бяхте го разгледали и видели освен адсенс какво имам друго на него и от какво печеля. А причината да го продам е, че останах без работа, имам семейство, излязоха ми непредвидени разходи и ми трябват пари в кеш и сега, а не в дългосрочен план, не че съм длъжен да давам обяснения, но все пак да съм коректен и да избегна спекулации го споделям...
 
Последно редактирано:
От: Продавам разработен сайт за готварски рецепти

Пламенчо, с 30 поста на кръст, много тежко го раздаваш... Поразрови се малко, опознай пазара и тогава праскай такива цени.

А за начина ти на изказ, да не говорим. Ако продължаваш, скоро няма да намериш купувач.

П.С.: За справката, наскоро купих сайт, правещ по 500-600 уникални дневно за 100лв.

П.С.2:
Plamen77 каза:
ако има смислени въпроси ще му отговоря

Те 2-3 човека вече ти зададоха най-смисления въпрос: Колко е изкарал сайта до сега? Защото посещения колкото и да има, те сами по себе си хляб не вадят. Ти така и не благоволи да отговориш на смисления въпрос.
 
От: Продавам разработен сайт за готварски рецепти

Аз съ опитвах цял ден да не се намесвам дева... чи ша ми излезе име... обаче....
ти ИСКАШ ПО 5 ЛЕВА НА РЕЦЕПТА БРЕ? АЗ ЩЕ ДАМ НА НЯКОЙ 10 ЛЕВА И ЩЕ МИ ГИ КОПИРА ВСИЧКИТЕ ТИ 200 РЕЦЕПТИ В ТОЯ САЙТ?
направо имам чуството че незнаете стойноста на парите?
за още 100 лева ще те забия със сео в земята и ще ми излиза сайта пред твоя?
Няма да го направя мързи ме - но за тест съм го правил и се получава!
просто те питат хората кака аджеба я калкулира тая цена? 1000 ЛЕВА?
как кое обясни ни ?
 
Re: От: Продавам разработен сайт за готварски рецепти

Аз съ опитвах цял ден да не се намесвам дева... чи ша ми излезе име... обаче....

хаха, не е ли малко късно да се притесняваш за това :)
 
От: Продавам разработен сайт за готварски рецепти

Цената е силно пресилена:
- поддомейн
- няма писана система
- не си правил дизайна
- PR3 - нормално
- 2 години - малко вдига цената, ама пък си е на blogspot и кво ни интересува нас
- малко рецепти
150-200 лв е значително по-добра цена
Amoun те садна отвсякъде
 
От: Продавам разработен сайт за готварски рецепти

май си имам работа с деца от детската градина,а си мислех че това е сериозен сайт, пак повтарям на който не му харесва цената и сайта или продавача или е станал с дупето нагоре просто да подминава, ЦЕНАТА Е 1000 лева, не се пазаря........направете си подобен сайт, минете ме по класиране в гугъл и си го продайте за 100 лева, ще се радвам за вас, всичко което искам е да не спамите и пречите, но май това ви е целта.....както и да е, всеки има право да си пише каквото иска....това е последно уточнение, не смятам повече да отвръщам на подобни безмислени нападки...
 
От: Продавам разработен сайт за готварски рецепти

всичко което искам е да не спамите и пречите

Пламене, бъркаш форума - както ти искаш хилядарка за блогчето си така и админите тук не възразяват срещу откритите коментари, бъмпването и дори откровеното заяждане в секция пазар. Общото мнение на обществото в Предприемач, е че по-този начин се гарантира прозрачност на сделката.

Аз също загледах темата, разгледах блогчето и понеже отдавна оглеждам за още някое и друго сайтче за покупка се зачетох. Имам няколко въпроса, но не виждам смисъл да ги задавам, защото ти вече отказа да отговориш на основния "колко и как е изкарал блога до момента". Продаваш "разработен сайт" т.е. печеливш. Когато продаваш печеливш бизнес продаваш всичко, включително и начина за печалба. В момента обявата ти звучи като "продавам барака за пуканки за 100 000 лв - ако знаете къде да я сложите има страхотен потенциал".

Цената на инвестицията се осмисля от начина за възвръщаемостта и. Ако не знам начина, по който този блог е изкарвал пари до момента имам няколко алтернативи: да платя за 30 рецепти, да платя още стотина лв за сео и да си направя същото блогче (само, че на собствен домейн), което отново да се чудя как да му докарам приходи освен адсенса.

Видях банера на намквоси - няма да си припомням френския просто за да разбера от какво може би евентуално в случай на нам кво си бих могъл да печеля. Ще ти дам 1000 лв за това нещо ако ме убедиш да го направя - аз имам парите и ми е все тая дали ще купя това, онова или някой от стотиците хиляди други уебсайтове и блогове, които мога да купя за 600-700 долара.

Моля, за сериозно отношение и от твоя страна - отговори на въпроса "колко и как е изкарал блога до момента" за да получиш същото сериозно отношение.

Благодаря!
 
Re: От: Продавам разработен сайт за готварски рецепти

Моля, за сериозно отношение и от твоя страна - отговори на въпроса "колко и как е изкарал блога до момента" за да получиш същото сериозно отношение.

И аз бих искал да знам това (ако не ти представлява голям проблем).
 
От: Продавам разработен сайт за готварски рецепти

Аз бих дал 150лв. Това ми е официално предложение.
Като преди това искам доказателство за трафика!
 
От: Продавам разработен сайт за готварски рецепти

Аз бих дал 150лв. Това ми е официално предложение.
Като преди това искам доказателство за трафика!

оферти приемам само на лични...за 150 лв купи на AMOUN сайта, той ако не го мързеше да e направил същият досега, че и да ме е забил по СЕО :)
 
От: Продавам разработен сайт за готварски рецепти

оферти приемам само на лични...за 150 лв купи на AMOUN сайта, той ако не го мързеше да e направил същият досега, че и да ме е забил по СЕО :)

AMOUN не го гледай, той отдавна те е забил по СЕО.
А ти се замисли за офертата ми, и без това ме съмнява някой да предложи повече.
 
От: Продавам разработен сайт за готварски рецепти

сайта продаден ли е?
 
От: Продавам разработен сайт за готварски рецепти

сайта продаден ли е?

Не е , който се интересува да пише на лични....

Цената е вече 400 лева

http://vkusnotiiki.blogspot.com/
 
Последно редактирано:

Горе