Продавам реклама ...

iasen_h

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Айде ако някой иска да рекламира в сайт с над 1700 уникални до 2500 уникални на ден да предложи www.punkd.info е сайта мога рекламата да я направя на бутон смисал както тия Начало Класация Победители бях си направил един сайт така и имаше ефект... мога да ви сложа тексов линк там има един линк Направи 3д игри до него горе и там ще има ефект мога да сложа и някакъв банер когато се гласува за някой когато изписва вие бяхте прецакан и от страни реклама... отгоре също може да махна единия банер 468х60 на easytrader.bg и да сложа ваш тва се местата и на бутон мога да сложа 2 линка най много като ще ги сменям имената им на 1 седмица да не стоят еднакви за да може хората да кликат :)

ако някой иска нека предложи някаква цена.. сайта има page rank 1 в класация регистрация е index страниците надявам се да се вдигнне pageranka когато се обновява тъй като размених доста линкове

та това е някой ако иска да предложи цена на месец или на седмица за колкото там искате...

можете също да ми пишете на скайп levskaria_18 ...
 
колега, определи си ти някаква цена пък после може да я коментираме. Ние можем и за безпари да искаме да ни рекламираш сайтовете :)
 
iasen_h каза:
Колега квото предложите аз немога да искам някви много пари кажете вие ...
Хех то сеедно гугъл да ме пита колко пари искаш да ти дадем за това че си сложил адсенс в сайтовете си. Наистина реши си цена пък да я коментираме.
 
iasen_h каза:
Колега квото предложите аз немога да искам някви много пари кажете вие ...

Определено Ти трябва да кажеш някаква цена!!!

Иначе исках да те попитам знаеш ли каква е възрастовата аудитория на сайт ?
 
Сега и като видях имаш изитрейдър колко печелиш средно на месец от тях и така си сметни колко да взимаш за реклама.
 
Бате, продава реклама на сайта си. Май не е много доволен от Изитата. Не е много добър съвета, който му даде memorex. С реклама на сайта ще печели повече от Изитата - на това и пари бих сложил. :wink:
 
$INeed$ каза:
Бате, продава реклама на сайта си. Май не е много доволен от Изитата. Не е много добър съвета, който му даде memorex. С реклама на сайта ще печели повече от Изитата - на това и пари бих сложил. :wink:
Ами точно де вижда колко печели от изитата и след като са му малко слага цена над тази която печели на месец от изитрейдър.
 
ем да видях в Изитрейдар имам около 35 лева на месец за реклама ще взимам 25 лева на Месец вие коментирайте сега :D :) щото все пак тяхните банери за най отгоре :)
 

Горе