Продавам сайт каталог за залози с приходи

От: Продавам сайт каталог за залози с приходи

За тези които не са наясно с афилиейта от залози да поясня накратко, печелите 30% от всеки депозит на клиента който се е регистрирал през вашия сайт.


30% от всеки губещ залог
 
От: Продавам сайт каталог за залози с приходи

За тези които не са наясно с афилиейта от залози да поясня накратко, печелите 30% от всеки депозит на клиента който се е регистрирал през вашия сайт.


30% от всеки губещ залог

добре че ни информира :lol:
 
От: Продавам сайт каталог за залози с приходи

За тези които не са наясно с афилиейта от залози да поясня накратко, печелите 30% от всеки депозит на клиента който се е регистрирал през вашия сайт.

Това наистина звучи адски подвеждащо. Трафикът от Г ли е? Дай и на мен една цена на ЛС. Ако има още нещо, което да ме накара да го купя - добави го.
 
От: Продавам сайт каталог за залози с приходи

Това наистина звучи адски подвеждащо. Трафикът от Г ли е? Дай и на мен една цена на ЛС. Ако има още нещо, което да ме накара да го купя - добави го.

кое ти звучи адски подвеждащо :lol: ето добавих го в обявата
 
От: Продавам сайт каталог за залози с приходи

И аз искам информация за цената на ЛС
 
От: Продавам сайт каталог за залози с приходи

отговорих на всички ако съм пропуснал някой да пише пак че много лични :lol:
 
От: Продавам сайт каталог за залози с приходи

може ли цена и сорс на трафика
 
От: Продавам сайт каталог за залози с приходи

Изпрати и на мен информация.
имам и един въпрос: афилиейт акаунтите които си ползвал вървят ли с продажбата?
Ако не вървят има ли лесен начин за променя на линковете които си сложил досега в сайта или трябва да се регистрират страница по страница
 
От: Продавам сайт каталог за залози с приходи

Изпрати и на мен информация.
имам и един въпрос: афилиейт акаунтите които си ползвал вървят ли с продажбата?
Ако не вървят има ли лесен начин за променя на линковете които си сложил досега в сайта или трябва да се регистрират страница по страница

продава се с два акаунта в бет365 (стар акаунт който има регистрирани и от стари мой сайтове за прогнози) прави по 50тина лева месечно и бет файр с 48 паунда вътре линковете се сменят от админ панела за 1 минута може ти да ги смениш може и аз да ти ги сменя ако не се справиш
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт каталог за залози с приходи

добре че ни информира :lol:

Не се подигравай чак толкова, има хора, които не го знаят това. Това, че ти знаеш нещо, не означава, че и другите го знаят!
 
От: Продавам сайт каталог за залози с приходи

Не се подигравай чак толкова, има хора, които не го знаят това. Това, че ти знаеш нещо, не означава, че и другите го знаят!

никой не се подиграва...........
 
От: Продавам сайт каталог за залози с приходи

никой не се подиграва...........

да и затова ми даде червенко, мерси
 

Горе