Продавам сайт-каталог за онлайн залози

daynnite

Active Member
Рейтинг - 97.3%
36   1   0
промених изцяло дизайна и пуснах офертата на ново заради здравото сране в темата
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт-каталог за онлайн залози

Ми аре да почне да прави по 50 евро на месец, пък тогава ще го купя. То ей така се прави сайт дето прави 50 евра, особено пък в залозите.
 
От: Продавам сайт-каталог за онлайн залози

хаха аз ако ти покажа само от едно футболно сайтче колко правя и ще напуснеш форума
това са 16 сайта-вида залози демек 16 афф акаунта по 3-4 евро да правят което е смешно прави 60 евро

P.S иначе ти си новия рекорд осиране на тема в 3-тата минута
 
От: Продавам сайт-каталог за онлайн залози

добре какво продаваш? домейн и 5 картинки? :)
 
От: Продавам сайт-каталог за онлайн залози

хаха айде и втория дойде еми това е каталог с ревута за сайтове за залози ти какво искаш да има вътре социална мрежа ли ?
 
От: Продавам сайт-каталог за онлайн залози

И колко правиш бе смешко :D И колко, 20 лева ти давам заради домейна. После кирливия ти сайт целия собственоръчно ще си го изтрия. Правил смешника, рине парите с лопата сигурно... Дейба и мишоците ви, гледа да измами некой за 100 кинта и да си купи цигари да се чувства гъзар един ден. Клоун.
 
От: Продавам сайт-каталог за онлайн залози

ореш ли с големия плуг :D ДО АДМИНИТЕ ТОВА ВЕЧЕ МИНА ВСЯКАКВИ ГРАНИЦИ ЗАПОЧНАХМЕ ДА СЕ ОБИЖДАМЕ КАТО МАЛКИ ДЕЦА МОЛЯ ДА ИЗТРИЕТЕ НА ТОВА ПОРЧЕ МНЕНИЕТО
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт-каталог за онлайн залози

О тоя пак с неговите "невероятни" сайтове. Тоя има ли "автоматично" СЕО или не? И глей да ни ти показвам аз от едно кирливо сайтче за залози колко правя, да не напуснеш ти форума набърже.
 
От: Продавам сайт-каталог за онлайн залози

още един репичка ли ми даде дечко :D оле оле аз не ти видях "страхотните" сайтове в подписа хаха
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт-каталог за онлайн залози

Палячо ореш ли с големия плуг :D ДО АДМИНИТЕ ТОВА ВЕЧЕ МИНА ВСЯКАКВИ ГРАНИЦИ ЗАПОЧНАХМЕ ДА СЕ ОБИЖДАМЕ КАТО МАЛКИ ДЕЦА МОЛЯ ДА ИЗТРИЕТЕ НА ТОВА ПОРЧЕ МНЕНИЕТО

Кво бе ще показваш ли нещо или още търсиш скрийнове из нета? Паляк.
 
От: Продавам сайт-каталог за онлайн залози

2. Показвайте респект и уважение към останалите потребители на форума. (точка 2 от форума) :) а за сайта не виждам къде има измама каталог за сайтове за онлайн залози името е страхотно залози има 50к търсения в гугле средно на месец......таргет афф трафик ........до сега няма проект който да не съм продал така че и да серете все тая :p
 
От: Продавам сайт-каталог за онлайн залози

Кво бе ще показваш ли нещо или още търсиш скрийнове из нета? Паляк.

:) мълчи си ти казах спазвай точка 2 от форума :D
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт-каталог за онлайн залози

още един палячо репичка ли ми даде дечко :D оле оле аз не ти видях керливите сайтове в подписа хаха

Хахаха, ако четеше малко повечко форума щеше да знаеш, че тия сайтове в подписа ми отдавна не са мои, капиш! А точно ти да ми говориш за кирливи сайтове а малко... и аре нали обеща на Fozzy некви скрийнове, дека са? Аре вади показвай, че тръпнем всички в очакване
 
От: Продавам сайт-каталог за онлайн залози

хаха ти луд ли си ве къв си ти че да ти покажа скрин на мой афф акаунт лягайте да спите (по принцип винаги очаквам осиране на темата ама днеска направо се осрахте хахаха :lol:)
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт-каталог за онлайн залози

Смени дилъра пич. Квото и да зимаш не е качествено
 
От: Продавам сайт-каталог за онлайн залози

Оставяй момчето, гледа пъклен дом и си мечтае да рине пари с лопатите от афф на залози. Сега търси в гугъл картинки да ни мами тука, ма не може да намери. От друга страна се мъчеше да продаде кирливото си сайтче спретнато за 10 минути на някой за стотина кинта и сега ни се цупи, че му провалихме сделките.
 
От: Продавам сайт-каталог за онлайн залози

пак ли сте тук ве хаха яко ......... порче къде съм написал че ще се ринат парите с лопатите .....вие сте изтрещели от тая криза ве хаха...а да и сайта ще го продам за повече от 100лв и ще информирам на лично хаха
 
От: Продавам сайт-каталог за онлайн залози

хаха аз ако ти покажа само от едно футболно сайтче колко правя и ще напуснеш форума

Аре показвай, че ми писна от тоя форум.
 
От: Продавам сайт-каталог за онлайн залози

ти не видя ли по горе какво писах ве кой си ти че ще ти показвам афф акаунтите си ?.......осрахте темата без да имате интерес към сайта и някакви отчети ми искате сега :D всеки който е имал сайт с футболни афф и афф за залози ще разбере идеята..... а иначе напускай форума прав ти път хаха....деца кво да ги правиш..... пусни си нинтендото и се успокой
 
От: Продавам сайт-каталог за онлайн залози

Ти си кат жена в мензис, дай да ти покажа, ама няма пък да ти покажа. В твоя случай - аз съм гоуем, ама само си мечтая.
 

Горе