Продавам сайт-каталог за онлайн залози

От: Продавам сайт-каталог за онлайн залози

ехеее, хубаво е как комплексарите се записват в една тема и после си ги знаем :lol:
И защо не си серете в кенефите, ами серете по труда на хората?
Пречи ви, че някой предлага нещо, а вие си оставате само със срането....?
Купих от въпросния човек сайт, страшно доволен съм, до сега го занимавам с корекции и ги прави, защото е точен!
А вие мишчици, ще си останете все такива, плюещи и не показващи нищо интересно :p
Такова ни е обществото, някой като прави нещо, всички го плюят.....
Хайде със здраве, 2-3 комплексирани чуеци :p
 
От: Продавам сайт-каталог за онлайн залози

мерси за подкрепата гого :) орките в този форум са озверели от глад хаха но са доста по слаби от орките в други форуми
 
От: Продавам сайт-каталог за онлайн залози

Аре не разваляйте хубавата кавга :D , вадете си сметките или п...те на масата давидим на кой му е по - дебел а сметката :D
 
От: Продавам сайт-каталог за онлайн залози

В тоя сайт няма труд, по който да се сере.

Ама един истински ПОР, може да сере и там където няма труд!
Пич, ти разбра ли каква е цената на сайта? Или си акаш по default ?
И след като нямаш интерес към въпросния сайт, какво търсиш в темата и защо пишеш в нея?
 
От: Продавам сайт-каталог за онлайн залози

Ме не бе, не казвам, че съм богат бе. Не казвам, че се къпя в пари. Взимам си напълно достатъчно. Не съм тука да си меря пишката.

Пиша (или сера) поради 3 причини:

1. Опита да се продаде нещо, което не заслужава пукнат лев.
2. Това, че се направи на голям тарикат, а така и не показа, че и 1 лев си изкарал.
3. Че почна да пишеш и от втория акаунт.

И пак казах, 20 кинта за домейна ти давам. От сиганките на пазара за тея пари към 5 кутии цигари ше си вземеш. Или 2 кутии + блек рам. Далавера си е ;]
 
От: Продавам сайт-каталог за онлайн залози

хаха ти луд ли си ве как реши че проектчето ми не струва пукнат лев ебаси орка огладнял ..... оле чакай не прочетох точка 3......... орка как конспирира :lol: а да и да не забравя точка 2 акаунтите който ще ти покажа са от съвсем друг сайт ! всеки който има такива афф сайтове знае че всичко е въпрос на късмет какви играчи ще закачиш (колкото повече депозират толкова повече печелиш) от там идва и силата на афф акаунта .......... има супер грозни сайтчета с повече късмет са закачили силни играчи и афф акаунтите им са много силни ..... мое лично мнение е че сайтчето ще прави парички защото е в таргетирана ниша залози и ще се индексира на първа страница ...........
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт-каталог за онлайн залози

Ме не бе, не казвам, че съм богат бе. Не казвам, че се къпя в пари. Взимам си напълно достатъчно. Не съм тука да си меря пишката.

Пиша (или сера) поради 3 причини:

1. Опита да се продаде нещо, което не заслужава пукнат лев.
2. Това, че се направи на голям тарикат, а така и не показа, че и 1 лев си изкарал.
3. Че почна да пишеш и от втория акаунт.

И пак казах, 20 кинта за домейна ти давам. От сиганките на пазара за тея пари към 5 кутии цигари ше си вземеш. Или 2 кутии + блек рам. Далавера си е ;]

Силно се надявам админите да проверят, дали сме един и същ човек.
Но ще те разочаровам, не е втори акаунт, ами е един доволен купувач ;)
Я ми постни скрииншот в темата, какво печелиш ти?
Ще го направиш ли, като си толкова смел ?
 
От: Продавам сайт-каталог за онлайн залози

Какво делите бе, хора? Всички сме в един кюп. Айде наздраве - и малко повече се уважавайте - защото всички тук си приличаме малко или повече.
 
От: Продавам сайт-каталог за онлайн залози

съгласен съм с теб ама сега ако пуснеш бгтопа си да се продава и някой ти осере офертата на 3 минута че не струва пукната пара сайта ти какво ще правиш :)
 
От: Продавам сайт-каталог за онлайн залози

Абе паляци, нито съм казвал, че печеля много, нито съм казвал, че ще показвам скрийнове. Мишока дето е пуснал темата каза, че ще показва некви картинки и ще ме гони от форума, но очевидно не му е пораснала пишката достатъчно, отказа се и сега е сбрал аверчетата от 10-ти клас да се натягат за него.

Който видял, видял.
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт-каталог за онлайн залози

що пак обиждаш трол :) и аз не правя много но правя повече от теб
 
От: Продавам сайт-каталог за онлайн залози

Ако трябва сериозно да ти отговоря - сайта съм си го направил за собствено удоволствие (както може и да се види - не е много професионален). По принцип не разбирам от тези работи, а повече се занимавам с домейни, а най-вече с друго:) Но това си е твоята тема за твоят проект. Интересен е - най-вече заради домейна разбира се, който му дава няколко точки пред конкурентите - ако го пипне сериозен човек може да носи дори повече от това което си казал.

Защо просто не игнорираш тези, които те критикуват, а си осираш темата допълнително? А те си имат мнение - ок - което наистина не мога да разбера защо с такава злоба споделят в темата ти. Аз обикновенно теми, когато не съм съгласен с офертата на някой във форума просто я отминавам.

Просто ми стана кофти от злобата и от това, че предприемчиви хора се нападат един друг придавайки смисъл на поговорката с дявола, българите и казана, ако се сещаш.

п.п.

Дай ми на лично една цена за сайта.
 
От: Продавам сайт-каталог за онлайн залози

Обиждам те щото мразя мишоци. Каза, че ще показваш нещо и се покри като п*тка. К'во стана? Излъга ли? Не бях казвал, че ще показвам, а ето че ти качих скрийн. Видя нали? 50 евро от адсенс за деня. Правя и по около 50 долара всеки ден от CPA и Amazon взети заедно. И кво стана? Премери ли си пишката с мен? Засрами ли се вече? Уплаши ли се? Сметна ли 50 евро дневно + 50 долара дневно на колко лева месечно са равни? Не можа да намериш скрийн от нета ли да ми покажеш твоите умрели афилиейти? Какво стана, че обеща да показваш, а нищо не показа?
 
От: Продавам сайт-каталог за онлайн залози

ма не няма много за баране сега пуснах обява че търся копирайтер за ревутата и сайта е готов....иначе да прав си за всичко но при мен злоба няма просто не им оставам длъжен :)
 
От: Продавам сайт-каталог за онлайн залози

оле къв адсенсе ве тролче ти незнаеш за какво говорим явно :) адснесе ли искаш да ти покажа хаха
 
От: Продавам сайт-каталог за онлайн залози

Каза, че ще си мерим пишките. Аз ти казах (и показах!) колко изкарвам онлайн. Ти само лаеш и досега нищо не си показал.
 
От: Продавам сайт-каталог за онлайн залози

кога пък съм казал да си мерим лангите.........присмя ми се на футболните аффове и аз се присмях на твоите ти дори нямаш футболни аффове не виждам смисъл да си говорим .........прави си от амазон ако искаш и по 1000 гущера на ден жив и здрав да си.... и друго да добавя това че изработката на този сайт за един уебмастър ще е въпрос на 30 минути не значи че сайта не струва пукната стотинка! това не е уебмастърски форум а форум за предприемачи има доста хора който не могат да си направят сайт
 
От: Продавам сайт-каталог за онлайн залози

Ама не бе мишок малък. Работата се състои в две неща:

1. Не можеш да продаваш БОКЛУЦИ! Как може да си сложил некви страници и да пише "Post title goes here" и "Lorem ipsum dolor...". И нагло да лъжеш, че с един събмит всичко заспива и почваш да правиш по 60 евро на ден. Да беше пуснал тема, че продаваш домейн, не само че нямаше да пиша тук ами можеше и да го купя.
2. Обеща да показваш скрийнове и да ме гониш от форума. Покри се кат мишок и нищо не показа. Почнахте да ревете да покажа аз, и аз ви показах.
 
От: Продавам сайт-каталог за онлайн залози

къде съм писал на ден ве !!!! на месец съм писал спри се малко вече ......ъндет си ти не орк :lol: и явно си сляп написал съм че трябва копирайтер да напише 15тина ревута на сайтовете за това съм поставил дефолтски текстове докато станат другите готови........... смях смях тази вечер е доста забавно във форума
 

Горе