Продавам сайт-каталог за онлайн залози

От: Продавам сайт-каталог за онлайн залози

Кое е забавно?

1. Кво значение има на ден или на месец? Обеща да покажеш нещо, нищо не показа.
2. Как продаваш неготов сайт? Кога ще станат другите статии? Що първо не станат пък тогава да го продаваш?

Хили се ти, хили се. Аз правя пари, затова не знам нито ъндет кво е, нито пък орк от коя игра е. Затова не ме и обиждаш. Аз ти задавам съвсем разумни въпроси, а отговорите си ги обосновавам. Ти нито отговаряш адекватно, нито изказваш някакви доказани факти.
 
От: Продавам сайт-каталог за онлайн залози

продължава ме що да не то и без това всичко е осрано вече :lol:.......щях да ти покажа ако и ти беше показъл футболен афф или афф от сайт за залози .....за това се заяде специално ...................не виждам къде е проблема да продам празен каталог може някой и сам да си ги напише ревутата-статиите ако е мераклия или да наеме колега от форума защо не
 
От: Продавам сайт-каталог за онлайн залози

Ако трябва сериозно да ти отговоря - сайта съм си го направил за собствено удоволствие (както може и да се види - не е много професионален). По принцип не разбирам от тези работи, а повече се занимавам с домейни, а най-вече с друго:) Но това си е твоята тема за твоят проект. Интересен е - най-вече заради домейна разбира се, който му дава няколко точки пред конкурентите - ако го пипне сериозен човек може да носи дори повече от това което си казал.

Защо просто не игнорираш тези, които те критикуват, а си осираш темата допълнително? А те си имат мнение - ок - което наистина не мога да разбера защо с такава злоба споделят в темата ти. Аз обикновенно теми, когато не съм съгласен с офертата на някой във форума просто я отминавам.

Просто ми стана кофти от злобата и от това, че предприемчиви хора се нападат един друг придавайки смисъл на поговорката с дявола, българите и казана, ако се сещаш.

п.п.

Дай ми на лично една цена за сайта.

пратих ти цена на лс ..........гледаш ли какво става не се отказва :) може и по оптимистично да се погледне на нещата така се борят лъвовете в прайда ама той не е лъв :)
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт-каталог за онлайн залози

хаха аз ако ти покажа само от едно футболно сайтче колко правя и ще напуснеш форума

Е айде покажи де???? Аз за това ти говоря. Кво само увърташ.

И сайта ти само домейна струва. Напиши, че продаваш домейн, не каталог. Щото аз може да сера, ама ти си показал лайното пред форума.
 
От: Продавам сайт-каталог за онлайн залози

това вече е върха нарича ми сайта- офертата лайно :D ебаси форума отиде коня в ряката сега ще драсна на админа
 
От: Продавам сайт-каталог за онлайн залози

Драскай му. 100 пъти 2 въпроса ти зададох, един път не получих адекватен отговор. Повече няма да пиша тук (в темата).
 
От: Продавам сайт-каталог за онлайн залози

хаха днес никой не е срал .....намерих и човек за текстовете сега ще си бъде изцяло завършен каталочеца
 
От: Продавам сайт-каталог за онлайн залози

daynnite каза:
може да ми сереш на к*ра недей спами и тази тема ако имаш нещо да казваш на лично пращай

Това на лично го получих от мишока.
 
От: Продавам сайт-каталог за онлайн залози

Чакай бе денонощния, за кво ми даде червено? Защото ме напсува на лично ли? Не че тия 4 точки дето ми взе ме бъркат де, ама айде. Аре отивам си набия една за твое здраве.
 
  • Like
Реакции: g0g0
От: Продавам сайт-каталог за онлайн залози

не съм те псувал казах че може да ми сереш на к*ра в отговор на това че ме заплаши че ще ми осираш всяка тема ........... казах да ми пишеш на лично не да осираш темите на хората
 
От: Продавам сайт-каталог за онлайн залози

koi e toia sait bre, kakva e taia taina konspiracia, kaji mi koi , imam interes ?
 
От: Продавам сайт-каталог за онлайн залози

Чакай бе денонощния, за кво ми даде червено? Защото ме напсува на лично ли? Не че тия 4 точки дето ми взе ме бъркат де, ама айде. Аре отивам си набия една за твое здраве.

Искам да ти се извиня, че защитих тоя и те обидих!
Въпросния беше коректен, докато не се покри....
ПП: Пиша след толкова време, защото си преглеждах репичките от въпросния....., които защитавах ...
 
Последно редактирано:

Горе