Продава се: Продавам сайт социална мрежа pal.bg - 6000 лв. и сайт за конкурси zonakonkursi.com - 3000 лв.

Tema53

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Към сайтовете има Фейсбук и Инстаграм профили . Двата сайта се управляват лесно чрез админ панели.
 
Здравейте!
Pal.bg функционира от 2014 г. До преди няколко месеца прихода беше около 800 - 900 лв. на месец .
Към момента е около 100 лв. на месец. Трафика тогава беше около 15-20 хиляда уникални посещения на месец . Сега е около 3-4 хиляди на месец .Зона Конкурси е нов сайт и още не са му пуснати реклами . Има одобрение за излъчване на реклами от Google AdSense .
 
Аз ли нещо бъркам или домейна за конкурсите е регистриран... вчера?

пп: не извинявам се. Преди една година точно
 

Прикачени файлове

  • Screenshot_20220211-210117.jpg
    Screenshot_20220211-210117.jpg
    203.5 KB · Преглеждания: 16
Ти па как мое се набиеш на теленор.. йехтел :)

Иначе ясно.. тотал щета и двата сайта, за съжаление, трее свикваме в БеГе, че 1/1.07 от проектите ще бъдат в подобно положение още през първата година ;)
Само нз кви са тия успивачи.. 100К си е 100К :oops:
 
Ти па как мое се набиеш на теленор.. йехтел :)

Иначе ясно.. тотал щета и двата сайта, за съжаление, трее свикваме в БеГе, че 1/1.07 от проектите ще бъдат в подобно положение още през първата година ;)
Само нз кви са тия успивачи.. 100К си е 100К :oops:

Давах им помещение за офис от 2009г (бяха глобул май тогава) и от кумова срама преди няколко години се прехвърлих... Ама го затвориха след края на миналото лято и от мързел там си седя още :rolleyes:

Ама тука игра някаква яка метла последните 15 минути. Цената в заглавието се промени и липсват мнения!
 
Да не е от новата тема, че има нова тема от преди час. Там е едно и нещо на едно и нещо, цената.
Иначе, нищо чудно Блинки да се е научил да трие и през тела, до кат е в кръчмата и играе кючеци :D:D:D:D:D
 

Да не е от новата тема, че има нова тема от преди час. Там е едно и нещо на едно и нещо, цената.
Иначе, нищо чудно Блинки да се е научил да трие и през тела, до кат е в кръчмата и играе кючеци :D:D:D:D:D
Пффф, верно, че е друга темата. Мое недоглеждане. Това пал нещо си, сякаш съм го мяркал във форума и реших да прегледам мненията на автора. Двете теми само по цената се различават. Викам, бе какво стана, кога @Blinky забърса. Малко остана да го нахейтя, е така за спорта, ама нямаше за какво да се хвана :D
 
Да, Блинки е виртуоз, никога не знаеш от къде и как ще изкочи :D:D:D
Ама в момента, ако не е в кръчмата, то - за съжаление - пилее таланта си в туриста или енжина ахахахаха А ние дерзаем тук как така два "умрели" по деф проекта са изджиткани за 100К (още по-лошо е, че го вярвам) :oops:
 
Да, Блинки е виртуоз, никога не знаеш от къде и как ще изкочи :D:D:D
Ама в момента, ако не е в кръчмата, то - за съжаление - пилее таланта си в туриста или енжина ахахахаха А ние дерзаем тук как така два "умрели" по деф проекта са изджиткани за 100К (още по-лошо е, че го вярвам) :oops:
Напротив. Навсякъде съм. Пръскам щастие и оптимизъм там, на споменатите по-горе места.
 
хаха то ясно, че ще имаш драма и ще ти бъде тегаво, НО гледай да не се "бъгнеш" ЩОТО обикновено тия неща не зависят от теб, ама никак, то просто си се случва.. :(
 
Още веднъж предлагам да се сегрегира комюнитито:
  1. Сделки над 2к уева - тука
  2. Зайците в туриста
  3. Комсомолците - в сърченджина
Демек некой ако тръгне да пуска теми с цени/бюджети под тая сума, директно да бъде преместван в туриста.

А ако някой почне да подскача че му спамели темата или почне да репортва другарчетата, да бъде отделян при ония със соц аватарите.
 
zonakonkursi.com кое тук струва 3к?
У моменто е 1.9К с явни признаци да падне до шестин лъва.. АМА по-интересното е, какво все пак има като за контент таз беГе галимация ;) щото аз още не съм включил за кви конкурси иде реч :)
 

Горе