Продавам сайт

bekyarov

Member
Рейтинг - 100%
9   0   0
Здравейте.
Продавам сайта http://felacio.net/ .
Сайта е нов няма и месец още.
Домейна и хостинга са от hostbulgaria , домейна му остава почти 1 година а на хостинга 2 месеца.
Продавам го заедно с хоста.
Вече е регистрират във всички български директории от addurl.start.bg и в основните и директни англоезични.
Средните приходи от адсенсе са между 1.5$ и 2$
http://tyxo.bg/?62075

п.п. Сайта има 3 линка от сайтове с ПР 4 и 3 от сайтове с ПР3

скайп : vaskobekyarov
gsm - 0883395569
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт

На мен ми предложиха 1500 лв за pidov.com
Продавам го. Имайте предвид тва дето написах горе ей ! И да, само за първата буква от домейна, демек "p" 1500 лева !
 
От: Продавам сайт

На мен ми предложиха 1500 лв за pidov.com
Продавам го. Имайте предвид тва дето написах горе ей ! И да, само за първата буква от домейна, демек "p" 1500 лева !
За какво се заяждаш с човека ??? Нека си го продава,който иска да пише,който не иска няма да пише.Той ако иска съвет колко пари да му вземе заглавието щеше да е друго...
Трябва да се направи някаква промяна в правилата за да се спре тоя спам.
 
От: Продавам сайт

Това не е спам. А да, добре спам е. Къде спамя ? В некоректна обява.... Когато се научите как се пускат обяви тогава "Ще се спре с тоя спам"
 
От: Продавам сайт

Като се научи как да продава. Я се научи пък ти как да купуваш..
 
От: Продавам сайт

zzzapyr, що не си вземеш близалките и не се махнеш. С теб сме работили заедно, на 15 ли беше? Виж си възрастта и обмисляй малко какво пишеш. Айде със здраве...
 
От: Продавам сайт

Your search - site:felacio.net - did not match any documents.

No Results

We were unable to find any results for the given URL in our index:
http://felacio.net


Даавам 10 лв
 
От: Продавам сайт

1. Какви близалки ?
2. Кога сме работили заедно, нямам спомени ?
3. На 17 съм.
4. Гарантирам ти, че месечно изкарвам повече от тебе, така че мойто момче възрастта не играе .
5. Обявата е некоректна поради следните причини:
Не е обявена начална цена. Не е обявено дали е търг. Просто "очаква предложения в темата"
Що ? Щот не знае колко струва, за това... Един бизнесмен или поне човек който иска да прави бизнес, трябва да знае цената на продукта си а не просто да "Очаква предложения в темата"

Други въпроси и нападки да имате... Що ли си правя труда да ви отговарям не знам...
 
От: Продавам сайт

Как разбра, че не знае ? Това, че не е казал колко иска неозначава че не знае !
А ако съвсем случайно човека по някаква неведома причина беше споменал цената, не само че 5 човека най-малко щяха да скочат да му се карат, ами направо щяха да го набият...

А като стана дума за каране къде е радев ?

Хора престанете да се заяждате - какво печелите ? избиване на комплекси ???
не ви ли е омръзнало навсякаде да е така и аз все още немога да разбера защо се прави това...

Само човека, защото е нов и трябва да се напада все едно е канибал...
 
От: Продавам сайт

Как разбра, че не знае ? Това, че не е казал колко иска неозначава че не знае !
А ако съвсем случайно човека по някаква неведома причина беше споменал цената, не само че 5 човека най-малко щяха да скочат да му се карат, ами направо щяха да го набият...

А като стана дума за каране къде е радев ?

Хора престанете да се заяждате - какво печелите ? избиване на комплекси ???
не ви ли е омръзнало навсякаде да е така и аз все още немога да разбера защо се прави това...

Само човека, защото е нов и трябва да се напада все едно е канибал...
Евала има имало и разбрани хора в тоя форум!
А относни сайта не съм го регистрирал никъде. Направих го за продажба и очаквам предложения за него. Ако не го искате просто пропуснете темата не е нужно да спамите и да си избивате комплексите.
 
От: Продавам сайт

Това не е спам. А да, добре спам е. Къде спамя ? В некоректна обява.... Когато се научите как се пускат обяви тогава "Ще се спре с тоя спам"
"Къде спамя?" и 3 те ти поста са 100% спам! Вярно е обявата ми е написана некоректно но това не е твоя работа, тази работа я остави на модераторите на сайта!
 
От: Продавам сайт

По твойта логика, остави спама ми на модераторите на сайта...
 
От: Продавам сайт

Между другото ако някой от ръководния екип погледне темата и има възможност нека да се позамисли върху пускането на секция с обяви като има ясни правила за цена и т.н. и кореспонденцията да става чрез ЛС.Нещо като в дата.бг Защото общо взето тук е като в калдата - пускаш компютър дето струва между 150-200 лева примерно и като ти се изцепи някой давам ти 50 лева и ми се отщява да продавам кавото и да е ... Всеки си знае колко пари му иска на продукта и не подлежи на 2 страници излишни постове.Като отидеш в магазина пазариш ли се така за цената хляба??

Едит : Била,Била ;)
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт

Зависи от магазина :)
 
От: Продавам сайт

Спрете да спамите темата на човека бе, не ви ми е срам, баси всезнайковците. Ако ще купувате, правете го, ако не, недейте да плямпате глупости. Не е колегиално от ваша страна, немислите ли?
 
От: Продавам сайт

4. Гарантирам ти, че месечно изкарвам повече от тебе, така че мойто

Само един въпрос, как точно преценяваш, че изкарваш повече от някого ако не знаеш той колко изкарва? Просто ми е интересно, не че се заяждам :)
 
От: Продавам сайт

аз давам 40 лв и ти оставям хостинга.

Слушай какво... не се подигравай с труда на хората!
Незнам дали правиш това или просто се правиш на интересен но такива излишни коментари просто нямат смисъл.
Сайта е продаден за 200лв.
Моля модераторите да затворят темата.
 

Горе