Продавам системата на Maps-BG.Info

WildBeast

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Вече не продавам сайта и системата! Можете да заключите темата.
 
Последно редактирано:
От: Продавам системата на Maps-BG.Info

а посещенията как са? а да и думичката "забранявам" ми се струва че не е много подходяща
 
От: Продавам системата на Maps-BG.Info

а посещенията как са? а да и думичката "забранявам" ми се струва че не е много подходяща
Продавам системата, а не сайта :). Другата причина да пускам системата за продажба е, че не мога да осигуря добра посещаемост на сайта, чрез която да печеля. Този, който ще купува системата трябва да знае как да рекламира сайта си, така че да има голяма посещаемост (гаранция, че могат да се стигнат 2000 посещения дневно). Мисля, че горе/долу добре съм се справил със СЕО оптимизацията на title-то на всяка една страница от Maps-BG, така че не е нужно много, за да се вдигне сайта на 2000 посещения и повече, въпросът в случая ми е, че нямам нужното време и следователно се отказвам от този проект.

Относно думичката "забранявам" искам да кажа, че не желая да наддават хора, които нямат желание да купуват системата и целта им е само да си набавят примерно нужните 10 мнения за да могат да пускат теми тук.
 
От: Продавам системата на Maps-BG.Info

2000 хиляди посещения тоя сайт...
ЗАБРАВИ...
АБЕ ВИЕ СТЕ ЕБАТИ ФАНТАЗЬОРИТЕ БРЕ?
за какво да му тъпча трафик точно на този сайт ако той неможе да си го прави сам ?
мога да направя един хитбегеец в тоя случай и да тъпча в него трафика?
как прецени че може 2000 да направи като ти не си можал и 100 да направиш а?
Около 537 резултата (0.12 секунди)
ебахти сеото :)

ИНАЧЕ САЙТА СИ СТРУВА 150 ЛЕВА НАИСТИНА -ПРОСТО НЕ ТРЯБВАШЕ ДА ПИШЕШ ТЕЯ ГЛУПОСТИ ОТДОЛУ :)
 
От: Продавам системата на Maps-BG.Info

2000 хиляди посещения тоя сайт...
ЗАБРАВИ...
АБЕ ВИЕ СТЕ ЕБАТИ ФАНТАЗЬОРИТЕ БРЕ?
за какво да му тъпча трафик точно на този сайт ако той неможе да си го прави сам ?
мога да направя един хитбегеец в тоя случай и да тъпча в него трафика?
как прецени че може 2000 да направи като ти не си можал и 100 да направиш а? - 1
Около 537 резултата (0.12 секунди) - 2
ебахти сеото :)

ИНАЧЕ САЙТА СИ СТРУВА 150 ЛЕВА НАИСТИНА -ПРОСТО НЕ ТРЯБВАШЕ ДА ПИШЕШ ТЕЯ ГЛУПОСТИ ОТДОЛУ :)
1 - Има един сайт за CS1.6, CS:CZ, CS:S карти, който до преди месец тъпчеше на 2000 посещения, а сега държи на 1600-1700 :). Хайде наддавайте.
2 - Не съм наясно много, много със сеото, затова е толкова малко. Който ще го купува трябва да разбира от СЕО или да има още пари в джоба за да си поръча регистрация в множество търсачки и директории.

Продавам целия сайт с база данни на цена от 250лв! За повече информация, виж първия пост от темата!
 
Последно редактирано:
От: Продавам системата на Maps-BG.Info

Има ли желаещи? Свалям цената на 250лв. Вие сте.
 
От: Продавам системата на Maps-BG.Info

Е какъв е тоя сайт, като го отворя с IE ми пише "Посетете сайтът от друг браузър!" ???
 
Re: От: Продавам системата на Maps-BG.Info

Е какъв е тоя сайт, като го отворя с IE ми пише "Посетете сайтът от друг браузър!" ???

Е за 250 лева толкоз :)
 
От: Продавам системата на Maps-BG.Info

Е какъв е тоя сайт, като го отворя с IE ми пише "Посетете сайтът от друг браузър!" ???
Дизайна не е много лек и ако влезеш в сайта от Internet Explorer тъй като е малко бавен браузър няма да ти зареди страницата както трябва, не за друго :).
 
От: Продавам системата на Maps-BG.Info

Да бе глупости, как всички сайтове ми се зареждат през IE, само тоя не може? Този ли е с най-тежкия дизайн на света? А и така нали се сещаш че се губи много голяма част от потребителите.
 
Ти добре ли си, Internet Explorer бавен, нямало да зареди сайта :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ?!?!?

Знаеш ли, че над 50-60 % от юзерите са с IE ?
 
От: Продавам системата на Maps-BG.Info

Да бе глупости, как всички сайтове ми се зареждат през IE, само тоя не може? Този ли е с най-тежкия дизайн на света? А и така нали се сещаш че се губи много голяма част от потребителите.
Еми ето, увери се сам на какво прилича сайта през боклука IE: http://store.picbg.net/pubpic/C9/81/127111236d1cc981.PNG не се зарежда изцяло CSS файла и съответно се получава това лайно насред страницата...

Ти добре ли си, Internet Explorer бавен, нямало да зареди сайта :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ?!?!?

Знаеш ли, че над 50-60 % от юзерите са с IE ?
Да, знам! 50% от всички потребители на IE са или нови потребители на Windows или хора от компютърни зали, офиси и т.н., места на които трябва възможно най-лекия браузър, за да се работи добре и да няма проблеми с дадените машини. В дома никой не би ползвал IE! Само тези, които не разбират много, много от компютри и не знаят дали въобще има друг вид браузър, само те ползват IE ;).
 
Това че сайта е направен неграмотно не значи, че IE е виновен за това. Но понеже виждам, че ги разбираш нещата, няма да ти давам акъл повече :) Успех !
 
От: Re: Продавам системата на Maps-BG.Info

Това че сайта е направен неграмотно не значи, че IE е виновен за това. Но понеже виждам, че ги разбираш нещата, няма да ти давам акъл повече :) Успех !
IE постоянно има някакви претенции и никога не може да му се угоди. Най-добре е да се блокира и да не създава излишни проблеми, които под никой друг браузър няма!
 
От: Re: Продавам системата на Maps-BG.Info

IE постоянно има някакви претенции и никога не може да му се угоди. Най-добре е да се блокира и да не създава излишни проблеми, които под никой друг браузър няма!
Напълно съм съгласен .Аз също съм спрял достъпа от IE, защото наистина някой сайтове не ги показва както трябва и по добре хората направо да не влизат в сайта ми отколкото да влязат ида се ужасят.Според мен добре си направил, също така и парите за сайта си заслужават,като се има предвид авторството на сайта и датабазата си заслужава.
Пожелавам ти успех в продажбата.
 
От: Продавам системата на Maps-BG.Info

Вече не продавам сайта и системата! Можете да заключите темата.
 
Re: От: Re: Продавам системата на Maps-BG.Info

IE постоянно има някакви претенции и никога не може да му се угоди. Най-добре е да се блокира и да не създава излишни проблеми, които под никой друг браузър няма!

Напълно съм съгласен .Аз също съм спрял достъпа от IE, защото наистина някой сайтове не ги показва както трябва и по добре хората направо да не влизат в сайта ми отколкото да влязат ида се ужасят.

Да сте чували израза "На крива ракета космоса и пречи"? Просто правенето на сайтове не е като люпенето на семки, трябват малко знания и умения. За съжаление напоследък всеки минал 11 години прави сайтове на килограм и подпомага затлачването на нета с боклук.

Разбира се ако сайтовете ви са само за хоби може да си позволите да забраните даже всички браузъри без Опера например.
 
От: Продавам системата на Maps-BG.Info

В дома никой не би ползвал IE! Само тези, които не разбират много, много от компютри и не знаят дали въобще има друг вид браузър, само те ползват IE ;).

Ами да ти кажа аз го ползвам, макар че се занимавам от 10 години с Интернет и съм пробвал всички браузъри. Просто IE най-много ми допада, имам инсталирани и други на компютъра, но те са само за тестове.
 
От: Re: От: Re: Продавам системата на Maps-BG.Info

Ами да ти кажа аз го ползвам, макар че се занимавам от 10 години с Интернет и съм пробвал всички браузъри. Просто IE най-много ми допада, имам инсталирани и други на компютъра, но те са само за тестове.
Еми да ти кажа, Mozilla FireFox има къде, къде повече възможности отколкото Internet Explorer ;).
За IE има ли специално направени теми? - Не, няма, има за Mozilla.
За IE има ли множество адони? - Не, няма, има за Mozilla.

Тези две неща са достатъчни, за да ти бъде полезен изцяло един браузър.
 
От: Продавам системата на Maps-BG.Info

Ти си като гламавите (без да се обиждаш) продавачки по магазините, които си мислят, че със заплата от 400лв владеят света и едва ли не трябва да им се молиш да ти продадат нещо. Кога ще се научите, че клиентът (в твоя случай посетителят) е царят??? Щом 60% ползват IE, то твоят сайт трябва да работи ПЕРФЕКТНО под IE.
 

Горе