Продавам система за сайт за запознанства

Статус
Not open for further replies.

slavkow_

Member
Продавам система за сайт за запознанства.
Системата е с интегрирани смс услуги, модул за известия , чат , Л.С. система, подаръци и значки.
Системата не съм я изработвал аз, но имам правото да я продавам и разпространявам както намеря за добре.
Демо:


zazapulvane2.jpg

¦-+4T2.jpg

+¦T¯¯¯.jpg

Цената е по договаряне
Моля да пишат само сериозни и заинтересовани купувачи!
 
От: Продавам система за сайт за запознанства

10лв от мен.
 
От: Продавам система за сайт за запознанства

Само за дизайнът ли ги даваш или какво? Системата е OOP не е готов код ;)
 
Последно редактирано:
От: Продавам система за сайт за запознанства

Какво е OPP?
 
От: Продавам система за сайт за запознанства

Ти пак ли се пръкна?
Малко ли ти беше с "авторските" продукти преди време?

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=52249
 
От: Продавам система за сайт за запознанства

Системата на какво е писана? Javascript, NodeJS, Python, Django.
На споделен хостинг работи ли или трябва да наемам VPN.
Моля Torbalan Trolski да не коментира поста ми поради очевидни за него причини.
 
От: Продавам система за сайт за запознанства

точно това значи грешка в правописа , извинявам се :)
 
От: Продавам система за сайт за запознанства

Дизайна съм правил аз(доста елементарен дизайн), кой си ти че да продаваш? :shock: това екрадена система, система за нищо не става. 90% от функциите не работят и няма админ панел. Дори на малки thumbnails съм аз.
YO2lC8VemAQ.jpg
Системата съм разработвал през 2011-2012 година. Събирах екип, ама нито един не ставаше за нищо. И сега продаваш тази развалена система, котя не работи?
 
От: Продавам система за сайт за запознанства

бъркаш се много приятелю , дизайнът не е твой нито има бъгнато в системата.....поправени са пропуските които твоите програмисти са писали и е изцяло пренаписан кода на ООP.
 
От: Продавам система за сайт за запознанства

бъркаш се много приятелю , дизайнът не е твой нито има бъгнато в системата.....поправени са пропуските които твоите програмисти са писали и е изцяло пренаписан кода на ООP.
Ама си лъжец, и защо ли има в моето портфолио различни версии на този обичамте.ком ? http://logodesign.hol.es/psddesign_portfolio.php
Още днеска довечера ще мога да предоставя файловете на тази ТВОЯ система.
4.png
 
От: Продавам система за сайт за запознанства

Значи, като се замисля и 10 лв са много :Д
 
От: Продавам система за сайт за запознанства

Значи, като се замисля и 10 лв са много :Д
Системата е писана на PHP, правил съм дизайна много отдавна, нито е адаптивен, нито е семантичен, липсва админ панел, пълно е с дупки, SQL инжекция дори аз ще мога да направя,понеже знам си кода. Само че се чудя откъде има той :shock: Явно в екипа "програмиста" е дал/продал на него. За 2 дена ще зглобя подобен сайт, стига да има програмист.
А относно цената, дори да ти дават безплатно, не си струва.
 
От: От: Продавам система за сайт за запознанства

Системата е писана на PHP, правил съм дизайна много отдавна, нито е адаптивен, нито е семантичен, липсва админ панел, пълно е с дупки, SQL инжекция дори аз ще мога да направя,понеже знам си кода. Само че се чудя откъде има той :shock: Явно в екипа "програмиста" е дал/продал на него. За 2 дена ще зглобя подобен сайт, стига да има програмист.

Аз реално нямах интерес, просто си личи, че темата е пусната от малолетен и си правя малко гаргара :)
 
От: Продавам система за сайт за запознанства

Виж файлът 12430Виж файлът 12431
Снимка edno : сайта във МОя компютър се намира в директория Newraboten. Ако погледнете на втора снимка на автора след обичамте.ком има поддомейн raboten, странно съвпадение?
Снимка dve : Описание на качване на снимка не съвпадат ли?
Мисля че това е достатъчно :shock:
 
Статус
Not open for further replies.

Горе