Продавам статии - туризъм и красота

От: Продавам статии - туризъм и красота

И се оправдава с , че пишел от телефон ама като има будали

Ти си купувал статии от него и това той ти го е написал?
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Ти си купувал статии от него и това той ти го е написал?

Хаха, това с телефона и при мен го имаше, заради "разваления компютър"...

Понеже с uphero работим по един съвместен проект, та ми се наложи да проверявам за уникалност едни статии, купени от автора на темата и бяха всичко друго, но не и 100% уникални! Чак мен ме хваща яд, че е прекарал момчето. Като не разбира uphero от advego и SEO, та нашия "александърчо" решил да се възползва.

Добре, че момичето направи "разкритие". Кофти за него, но поне ще се спрат злоупотребите.
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

В полза на dimitar pavlov
IBAN BG72 UBBS 8002 1060 8699 20
BIC UBBSBGSF

На тази сметка му изпратих парите.
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

В полза на dimitar pavlov
IBAN BG72 UBBS 8002 1060 8699 20
BIC UBBSBGSF

На тази сметка му изпратих парите.

ХАХА... А, стига бе! Ще припадна!!! Още едни данни. :D :D

Дотук стават 3 самоличности
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Янче, вземи отиди направо в полицията, вече има достатъчно много проследими детайли, ip адреси, телефон, банкова сметка. С всичката тази информация полицията ще го намери точно за 10 мин. Тоя пич ще си има много сериозни неприятности, необходимо е просто да пуснеш една жалба и ще му разкажат играта.
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Ако частично обобщим плащанията:
Епей и Еконт са на името на Ивайло Павлов.
Пейпал плащанията са на името на друго лице - Стойнев.

Банката на име със същата фамилия Павлов - баща, брат.

П.П. А Ивайло Павлов се сещам, че може да е един бивш съфорумец
с никнейм bdaa, coolice ще се сети кой е, понеже неведнъж го е банвал.:)
 
От: Re: От: Продавам статии - туризъм и красота

Много благодаря! Веднага ще си направя блог, за да ги кача. Мога ли да кача и тези, които вече е писал, че са продадени или няма да стане? Защото имам и други статии, които съм писала за него и сега ги виждам вече публикувани в сайтове?

Я чакай малко... Този пост е писан в 19:19 часа, което предполага, че все още нямаш блог.

А този:

http://yanastatii.blogspot.com/
Това е блогът ми. Това са всички статии, писани от мен. По никакъв начин нямам претенции към хората, които вече са ги публикували в сайтовете си, защото и те са били излъгани като мен. Просто публикувах всичко, което аз съм писала.

В 20:08 часа.

Което означава, че за близо час си качила всичките 34 публикации, налични в момента в блога ти?

Но пише, че са качени между 9-10 часа?

ТУК ОБАЧЕ - според Google, има индексирани статии отпреди 14 часа, което означава, че блога е създаден по-рано? :shock:

Май ме хвана параноята нещо... :mrgreen:
 
Ако частично обобщим плащанията:
Епей и Еконт са на името на Ивайло Павлов.
Пейпал плащанията са на името на друго лице - Стойнев.

Банката на име със същата фамилия Павлов - баща, брат.

П.П. А Ивайло Павлов се сещам, че може да е един бивш съфорумец
с никнейм bdaa, coolice ще се сети кой е, понеже неведнъж го е банвал.:)

да bdaa сега се сетих и за този клонинг банвал съм го още три пъти като adwordser като scotfiled (беше измислил други вместо него да пускат теми в пазара)
 
Re: От: Re: От: Продавам статии - туризъм и красота

Я чакай малко... Този пост е писан в 19:19 часа, което предполага, че все още нямаш блог.

А този:



В 20:08 часа.

Което означава, че за близо час си качила всичките 34 публикации, налични в момента в блога ти?

Но пише, че са качени между 9-10 часа?

ТУК ОБАЧЕ - според Google, има индексирани статии отпреди 14 часа, което означава, че блога е създаден по-рано? :shock:

Май ме хвана параноята нещо... :mrgreen:

фифи параноята е май :) споко и аз я имам :)

http://yanastatii.blogspot.com/feeds/posts/default при мен тайминга е ок във фиида тончо през няколко минути като копи пеист от урд файлове :)
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

:confused: Може пък просто часа да си е друг по дефолт - все пак блогспот, то и на уорпрес като се инсталва 2 часа има разминаване, та..

Добре, че е само параноя. :roll:
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Фифи, били са си качени статиите предварително.
Толкова бързо да индексира, възможно ли е при нов блог?
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Блогът съм си го направила точно в толкова, в колкото съм го публикувала тук. Не се вкарвайте във филми :D В интерес на истината и на мен ми излиза, че публикациите са направени примерно 10:00 или 10:04... не знам на какво се дължи това обаче.
 
Re: От: Продавам статии - туризъм и красота

Фифи, били са си качени статиите предварително.
Толкова бързо да индексира, възможно ли е при нов блог?

ами да при наличие на пингър където е качен

плюс някой силен линк ;) като от форума :p + една камара униклаен контет що не :) форума се индексира като лоу за 2 минути като пингва а ботовете нон стоп го ровят за промени
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

При мен в търсене в гугъл на yanastatii.blogspot.com излиза че първите статии са индексирани преди 5 часа, следващите преди 4 часа. Т.е всичко е точно, съвпада си времето. Относно индексирането, това е blogspot все пак, нали е на гугъл, той си го пингва автоматично, в статиите няма снимки, няма забавяне, което да откаже бота и той си ги лапва веднага след публикуването.
 
Re: От: Продавам статии - туризъм и красота

Блогът съм си го направила точно в толкова, в колкото съм го публикувала тук. Не се вкарвайте във филми :D В интерес на истината и на мен ми излиза, че публикациите са направени примерно 10:00 или 10:04... не знам на какво се дължи това обаче.

като сложиш мишката на датата ти показва дата час и -7.00 това е защото часовата зона оправи си
 
От: Re: От: Продавам статии - туризъм и красота

ами да при наличие на пингър където е качен

плюс някой силен линк ;) като от форума :p + една камара униклаен контет що не :) форума се индексира като лоу за 2 минути като пингва а ботовете нон стоп го ровят за промени
О, за линка от форума не се бях сетил.:D
 
Screenshot from 2013-07-22 00:29:31.jpg

етого със верния тайминг като не се изполва команда сайт преди 5 часа (май хванахме бъгче) siteL ползва 10 сутинта от американската таим зона и го експонира върху резултата в нашата :)

бувално за 20 мин го захапа целия има повече първия път като чекнах бяха 4-5 резулата
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Силно се надявам @stoineff само да е обменил парите на пича,а не е и той в кюпа.
//И малко офтопик в такава сериозна тема ама наистина форума се индексира много бързо,случвало ми се е да пусна тема и след това да търся в Г по заглавието и на секундата вече е индексирана темата.
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

от третата снимка - 3 статии по 500 думи - работите за 30 лева, при положение че вървят по 4-5 лева доста добро предложение - още тогава е трябвало да ти светне лампата че има нещо нередно
 

Горе