Продавам статии - туризъм и красота

От: Продавам статии - туризъм и красота

Знаеш, че сме имали противоречия относно правеното на бизнес но.. това е друго..

Е, така е, имали сме противоречия, но какво от това? Може да не си харесваме методите на работа, да спорим за някой неща, различни хора сме и всеки има различен подход за работа. Но това, че не харесвам някой как работи, не означава, че той е некоректен.
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

А пък аз съм на мнение Стойнев да не дава достъп на никого до акаунта си, че не се знае какво може да се случи. Все пак той е стар потребител и си е изградил име тук, и предполагам всички от старите членове, които го познават не биха се съмнявали в това.
От друга страна е достатъчно, че админът на форума coolice потвърди това, а на него може да се вярва, защото не би допуснал във форума да се подвизават некоректни хора и да злоупотребяват с това място.

Предполагам както и преди се е случвало, има такива теми - някой се нуждае от прехвърляне на пари от пейпал в ипей и Стойнев се е отзовал на обявата, незнаейки, че се свързва с измамник.

Никой не е застрахован от грешки и всеки може да бъде подведен.

А според мен хубавото от тази случка е, че Яна си намери работа и ще може да работи сама за себе си, а и още повече останах с впечатлението, че добре се справя с писането.

Така е. Всяко зло за добро. :) Попаднах на сайта, докато си търсех статиите и сега ще мога да си работя сама. :) Надявам се и хората да са харесали статиите ми, въпреки че се получи такава неприятна ситуация.
 
значи направи си твоя тема в тази секция Freelance Jobs & Projects опиши какво можеш и си движи темата...

по принцип имаме вереме на изчакване от 10 дни и 10 поста изискване ама те са за да се види че човек е сериозен и може да напише 10 различни поста от: да добре съгласен съм...

в твоя случай след това е доказано затова ти давам нормален достъп направо

и разгледай форума освен с фриланс може да си докараш нещо допълнително и с / твой сайт блог /сайт а може и да попаднеш на теми как да се справяш по добре с фриланса

... и след като си така добра да си дадеш стаийте на тези който са ги купили от измамника което е много положителен жест, нека който ги ползва да ти даде и рейтнг (itrader) че и някоя репутация да ти даде...
 
От: Re: Продавам статии - туризъм и красота

Благодаря много! Направих си тема във форума :)
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Яна, само да не ги качиш сега новите статии в твоя блог че ще стане голям фал :)
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Яна, само да не ги качиш сега новите статии в твоя блог че ще стане голям фал :)

Не,не, няма. :) Знам, че не трябва. :) Онова беше кризисна ситуация. :D
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Ето такива координати имам аз на този Александър84
kina mi e - : 0997481639
[email protected]
Взех от него статии през февруари тази година.
И мен се опита да ме прекара през "услуги" на други потребители, като му казах, че нямам ипей акаунт.
Статиите бяха ужасно написани, пълни с правописни грешки и ниска уникалност.
С една дума - НЕГРАМОТНИ.
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Държа да отбележа, че няма да се извинявам затова, че stoineff волно или неволно е участник в престъпна група, от която съм потърпевш със солидна сума.
Ако желае да си изчисти името ,не моето извинение е начина.Казах, че не желая да правя коментари.Всеки си изпати по един или друг начин.Стига вече.
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Държа да отбележа, че няма да се извинявам затова, че stoineff волно или неволно е участник в престъпна група, от която съм потърпевш със солидна сума.
Ако желае да си изчисти името ,не моето извинение е начина.Казах, че не желая да правя коментари.Всеки си изпати по един или друг начин.Стига вече.
Каква солидна сума ? За 40-50 лв, петниш името на коректен и точен колега от форума, не се излагай. Виждаш че той няма нищо общо със ситуацията и с услугите си е помогнал на много хора във форума. Жалко че някой измамник го е използвал по тоя грозен начин но все пак, той оказа необходимото съдействие за откриването на реалните координати на измамника. Не виждам защо продължаваш да го нареждаш. Накрая ще си отнесеш бан от форума.
Аз продължавам да настоявам да се изтрият мненията на въпросния nikolai.slaveev и да бъде баннат от форума.
 
От: От: От: Продавам статии - туризъм и красота

1-во не ме познаваш. 2-ро не се прави на жертва. 3-то има доста ужилени по всички направления.

Не се прави на герой и на такъв, какъвто не си...
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Добре де, защо сега нападате Славеев? Като не иска да се извинява - да не го прави.
Всеки си има право да си прави каквито си иска изводи и да избира на кого да се извинява и за какво.
Вижда се, че е регистриран на 10 юли, а тази тема е започната чак на 17 юли,
т.е. не се е регистрирал специално заради нея, а и едва ли е можел да предположи,
че от обикновена тема за продажба ще стане такова криминале в края.:)
 
От: От: Продавам статии - туризъм и красота

Добре де, защо сега нападате Славеев? ...

За нападки, без доказателствени покрития към Стойнев, как трябва да приемем човек, който се крие под името на известна личност?
 
От: От: От: Продавам статии - туризъм и красота

За нападки, без доказателствени покрития към Стойнев, как трябва да приемем човек, който се крие под името на известна личност?
По подобен начин пък Стойнев напада Славеев, като се опитва да внуши че Славеев е Ивайло Павлов - виж пост 101 на предната страница.

По-добре да си се разбират на лични кой на кого, как и защо, ако изобщо има какво да се разбират.
На мен ми е все тая, но пооглеждайте нещата и от двете страни, като тръгвате да се карате или защитавате,
защото нещата невинаги са само черно-бели.:)
 

Горе