Продавам статии - туризъм и красота

От: От: Продавам статии - туризъм и красота

Просто не е подозирал, че хората, които мами, както и тези, на които продава, са по-умни от него. Не е трудно да наредиш пъзела, стига да имаш време и желание. Когато фактите говорят и боговете мълчат.
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Имейла е и пейпала са мои. Искаше като услуга да му превеждам пари v EPAY, а негови клиенти щели да пускат в моя PayPal ще дам подробности в темата

http://bgwhois.com/?query=inter-view.info
тоя сайт на кой беше бре?

Сайта е мой.
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Имейла е и пейпала са мои. Искаше като услуга да му превеждам пари v EPAY, а негови клиенти щели да пускат в моя PayPal ще дам подробности в темата



Сайта е мой.
Сега виждам темата. Ще я изчета.

Надявам се Стойнев да се включи и защити, защото мълчанието поражда съмнения?!?
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Сега виждам темата. Ще я изчета.

Ще копирам ЛС. От пощата ми тук в предприемач. Надявам се да пазя цялата кореспонденция.

Alexander84 Alexander84 Не е онлайн
Banned

Регистриран от
Feb 2013
Мнения
188
Rep Power
0
Начално От: От: От: От: От: От: От: От: От: Търся обмен - давам пейпал/ ипей или банка
Цитат Първоначално написано от stoineff
Цитат Първоначално написано от Alexander84
blagodarq, skoro ako pak imam nujda shte se swyrja s teb
Ок. Няма проблем
kolega shte ti pusnat na paypala 22lv
az iskam 20 w epaya

Начално От: От: От: От: От: От: От: От: От: От: От: Търся обмен - давам пейпал/ ипей или банка
zdrawei kolega
edin moi klient shte pusne kym teb edni 15lv v paypala
taksite goworihme toi da gi poeme i pri teb da doidat chisti no ako wse pak ima neshto wij kolko pari sa doshli chisto pri teb i mi pusni 2 lw po malko za da ima i neshto za teb wse pak mi prawish usluga
kina mi e 7433036948

Alexander84 Alexander84 Не е онлайн
Banned

Регистриран от
Feb 2013
Мнения
188
Rep Power
0
Начално От: От: От: От: От: От: От: От: От: Търся обмен - давам пейпал/ ипей или банка
Цитат Първоначално написано от stoineff
Цитат Първоначално написано от Alexander84
blagodarq, skoro ako pak imam nujda shte se swyrja s teb
Ок. Няма проблем
kolega shte ti pusnat na paypala 22lv
az iskam 20 w epaya

Начално От: От: От: Търся обмен - давам пейпал/ ипей или банка
Цитат Първоначално написано от stoineff
Цитат Първоначално написано от Alexander84
Цитат Първоначално написано от stoineff
Мога да ти свърша работа.

[email protected] е PP акаунта, напиши ми КИН, на който да ти преведа парите. След като получа превода.
kolega puskam imeila ti kym klienta, kogato e naprawil prewoda shte ti pisha otnowo blagodarq predwaritelno
Ок. Следя редовно форума и ЛС. Ще свършим работа само ми напиши твой КИН, за да не се бавим като ми преведе парите човека. Направо да ти ги пусна.
utre shte ti go pusna che sega sym na drug pc i she mi bloknat akaunta w epaya kato wleza s drugo ip
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Съжалявам, че все още не съм изчел темата. Просто съм афектиран и не съм вярвал, че е възможно някой да ме използва по такъв начин. Ще направя всичко възможно, за да го открия въпросния и смятам да заведа дело за измама срещу него. Сега ще пиша до EPAY.
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Не,че нещо ама дай снимка от ЛС-та ако имаш време
Съжалявам, че все още не съм изчел темата. Просто съм афектиран и не съм вярвал, че е възможно някой да ме използва по такъв начин. Ще направя всичко възможно, за да го открия въпросния и смятам да заведа дело за измама срещу него. Сега ще пиша до EPAY.
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Сега ще направя скрийншотове. Ако админите разрешат мога да дам достъп до акаунта си на човек на когото вярвате. Който да потвърди. Предпочитам да е пострадалата от измамата, или някой от админите.
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Ето кореспонденцията: Сега ще дам сриншоти и от сметките ми в ЕПАЙ и Пейпал




Това са последните преводи, които съм му пуснал. Въобще не съм подозирал, че съм участник в измама. Смятах, че правя услуга, както съм правил на не един потребител.
Услуга1.jpg
Александър изм&#10.jpg
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Сега ще направя скрийншотове. Ако админите разрешат мога да дам достъп до акаунта си на човек на когото вярвате. Който да потвърди. Предпочитам да е пострадалата от измамата, или някой от админите.

Трябва да теглим чоп на кой от всички пострадали да го дадеш! ;)
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Alexander84 Alexander84 Не е онлайн
Banned

Регистриран от
Feb 2013
Мнения
188
Rep Power
0
Начално От: От: От: От: От: От: От: От: От: Търся обмен - давам пейпал/ ипей или банка
Цитат Първоначално написано от stoineff
Цитат Първоначално написано от Alexander84
blagodarq, skoro ako pak imam nujda shte se swyrja s teb
Ок. Няма проблем
kolega shte ti pusnat na paypala 22lv
az iskam 20 w epaya

Моите? :D

По-добре снимки към ЛС-тата, а не към списъка със съобщения.

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=42311 - От това изглежда, че има PayPal? :shock:

Който е обменил парите с него, ще е добре да каже кой PayPal е използвал и на коя банкова сметка е направен превода?

А между другото, дали админите не могат да му сменят паролата, за да му влязат в профила и да видят кореспонденцията?

Може да изникнат още "интересни" факти... :cry:
 
Последно редактирано:
От: Продавам статии - туризъм и красота

8.jpg1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg

Постарах се, да наснимам моята гледна точка. Ще пиша на EPAY с молба да възстановят 3 - те плащания, които съм му превел. И ако имам успех, ще ги възстановя на собствениците им.
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Очаквам, човек на когото да дам паролата си от профила, който да потвърди написаното и скрийншотовете макар да се постарах на снимките да има доказателства за думите ми.
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Мамицата му и мишок,чекай да му пиша в скайпа да видим какво ще каже
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Мамицата му и мишок,чекай да му пиша в скайпа да видим какво ще каже

Мислиш, че не чете кво става в темата ли?

П.П. Относно егн-то 95.... и името Ивайло Павлов - определено съвпадат, но дали това е човека или пак са използвани нечии данни... :?
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

И мен ме измамиха по същия начин. И след дълги проучвания се оказа, че човекът, представящ се за Александър Жеков или Alexander84, всъщност е небезизвестният блогър Даниел Стойнев ( daniel stoineff ).

Банкова сметка на приятел:
dimitar pavlov
IBAN BG72 UBBS 8002 1060 8699 20

Paypal:

d_st@ mail.bg (без мястото)

Измамникът Стойнев се подвизава под други самоличности, докато с истинския си никнейм stoineff трупа позитиви. Нелепо е.

Писания от този род се надявам да се коригират, за да не се налага да ги доказвате в съда.
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Стойнев, заведи дело наистина, не го оставяйте това лайненце да се подиграва с труда на хората.
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Съжалявам, че все още не съм изчел темата. Просто съм афектиран и не съм вярвал, че е възможно някой да ме използва по такъв начин. Ще направя всичко възможно, за да го открия въпросния и смятам да заведа дело за измама срещу него. Сега ще пиша до EPAY.

Как ще събереш пари за адвокат с тези малки комисионни от по 2 лв?
Някой сериозно е нагазил в калта, но кой предстои да разберем? :)
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Имате банкови сметки, телефон и май се оказва, че може да се намери къде живее и да му се отиде на гости.
 
От: От: Продавам статии - туризъм и красота

Как ще събереш пари за адвокат с тези малки комисионни от по 2 лв?
Някой сериозно е нагазил в калта, но кой предстои да разберем? :)

Издаваш се пич. Не ми е за комисионните. Правех ти услуга.
 

Горе