Продавам статии - туризъм и красота

Re: От: Продавам статии - туризъм и красота

Този човек е измамник! Не купувайте от него! Тези статии съм ги писала аз. Имам ги на компютъра си. Пуснал е обява е в интернет, че предлага работа-хора да пишат статии срещу заплащане. Аз му писах. Написала съм за него близо 30 статии с обещание, че на 20 число ще ми плати. Всичко си остана само с обещанията обаче. Този човек печели от моя труд. Толкова време и труд, за да напиша тези статии. Моля ви не купувайте от него! Това са моите статии! Той е измамник! Подигра се с труда ми и сега печели от него! НАПРАВЕТЕ НЕЩО! ТОВА ТРЯБВА ДА СПРЕ!



а той има няколко дни да отговори и да ти плати или ще получи банн за предприемач ако някой от купилите потвърди че статиите съпадат...

Ако не отговори и не си оправи сметките

направи си личен блог в www.blogger.com‎ и си ги качи статиите там така няма да може да ги продаде понеже ще са качени в интернет и ще се отчитат като дупликейт

а ти ще ги ползваш като портфолио за бъдещи работодадели който са по коректни от този (а може и реклама да им сложиш


много мразя да лъжат фрилансърите...
 
От: Re: От: Продавам статии - туризъм и красота

Много благодаря! Веднага ще си направя блог, за да ги кача. Мога ли да кача и тези, които вече е писал, че са продадени или няма да стане? Защото имам и други статии, които съм писала за него и сега ги виждам вече публикувани в сайтове?
 
Re: От: Продавам статии - туризъм и красота

Исках да изпратя и линк към обявата му в интернет, поради която му писах... но не ми позволява да изпратя линк

изпрати го като линк без www и http например abv.bg
 
От: Re: От: Продавам статии - туризъм и красота

Я прати на лично,заглавията,че аз съм купувал няколко статии от Александър
Много благодаря! Веднага ще си направя блог, за да ги кача. Мога ли да кача и тези, които вече е писал, че са продадени или няма да стане? Защото имам и други статии, които съм писала за него и сега ги виждам вече публикувани в сайтове?
 
От: Re: От: Продавам статии - туризъм и красота

bezplatno.bg/obiava/78756/лесни-и-бързи-доходи.html
 
Re: От: Re: От: Продавам статии - туризъм и красота

Много благодаря! Веднага ще си направя блог, за да ги кача. Мога ли да кача и тези, които вече е писал, че са продадени или няма да стане? Защото имам и други статии, които съм писала за него и сега ги виждам вече публикувани в сайтове?

хъм няма да е много добре за тези който са купили ама ти си в правото да си ги качиш (макар че ще е мътна и кървава за авторски права) колкото и да ми е неприятно за колегите който са купили (но пък ще им направиш добро впечатление ако им ги оставиш) може да помолиш любезно всеки който ползва дадена да те от тези да те отебележи поне като автор знам ли и да знае къде да поръчва... навлизаме в сложна морална дилема... ама тук повечето са готини и ще върнат готин жест надявам се .... и ще знаят къде да поръчват директно за в бъдеще



значи оставям ти да предцениш ако искаш в последствие да ги продаваш ти си тези статии ще ти е трудно като си ги качила в блога си (тези същите) само той ако играе мръсно да не ги качи преди теб така че бързай...
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

yana24 => Може да качиш всички продадени статии като ги направиш на снимки. Надявам се Гугъл няма да може да прочете текста от снимките, ти просто качваш снимка, с която показваш, че статиите са твои, а продадените статии стоят в сайтовете на хората, които неподозирайки за некоректността са ги купили.

Явно, че можеш да пишеш, и го правиш хубаво и търсиш работа - тогава си направи една тема тук във форума и пусни обява, че предлагаш писане на статии и така колегите ще знаят и ще поръчват при теб. Ще работиш за себе си, а не чрез посредник.
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Ужасна ситуацията. Снимките се виждат, Yana24. Аз закупих 5 статии от него и виждам сега, че на уърда си показва автор: Yana...

Много неприятна ситуация, за която съжелявам. И мен са ме лъгали и знам колко е неприятно. Благодаря ти, че сигнализира в темата. Моля админите да кажат какво да правят хората, които са заупили статиите? Аз исках да ползвам 3 от тях поне, а другите две ми бяха дадени като бонус и не държа на тях. Много неприятна ситуация, но поне занапред ще знам, че трябва да се откажа от такива оферти явно, защото или получавам статии с грешки, или пълни безумици, на които дори фактологическата информация не мога да поправя или пък попадам на ситуация като тази :(

Надявам се случая да се изясни в полза на потърпевшата и се радвам, че се логнах преди да използвам материалите...
 
Последно редактирано:
От: Продавам статии - туризъм и красота

А проблем ли ще е за хората, понеже вече почти всички ги качих в блога си, аз няма по никаъв начин да им искам авторско право и т.н,, искам да си ги ползват, но понеже освен тези в трази тема има и други, които съм писала и може би са продадени, затова качих всички?
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

А проблем ли ще е за хората, понеже вече почти всички ги качих в блога си, аз няма по никаъв начин да им искам авторско право и т.н,, искам да си ги ползват, но понеже освен тези в трази тема има и други, които съм писала и може би са продадени, затова качих всички?

Всеки ще ти даде различен съвет, ето и моя - остави статиите. Няма нищо лошо в копираните статии, света не е черно-бял. Позициите на теб или на другия човек, който е купил статията няма да отпаднат.

Другите хора просто са луднали на тема уникалност. Но не това е важното.
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Че имах и 9 лева аванс при него,Яна добре е да си направиш една тема описваща услугата ти(писане на статии) в форума. Тук поне няма да те мамят или поне не безнаказано.
Пък и всяко зло за добро - попадна на правилното място за теб :wink:
А проблем ли ще е за хората, понеже вече почти всички ги качих в блога си, аз няма по никаъв начин да им искам авторско право и т.н,, искам да си ги ползват, но понеже освен тези в трази тема има и други, които съм писала и може би са продадени, затова качих всички?
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

http://yanastatii.blogspot.com/
Това е блогът ми. Това са всички статии, писани от мен. По никакъв начин нямам претенции към хората, които вече са ги публикували в сайтовете си, защото и те са били излъгани като мен. Просто публикувах всичко, което аз съм писала.
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Как да няма лошо в копираните статии? Реално това си е копирано съдържание, а уникалността + оригиналността добавят стойност.. Това е друга тема обаче :)

Моето мнение на опарен човек ето вече и от двете страни и следното: yana24, направи това, което е ОК за теб. В случая е ОК, че си ги публикувала според мен. Мисли за себе си, защото оффтопик, но често и в живота мислим повече за другите, отколкото за себе си.

Надявам се все пак да става дума само за забавяне в плащането. Всички страни ще си имаме едно наум занапред! Успехи ти желая.
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Чакайте малко сега! По снимките се вижда, че сумата на жената ще бъде платена на 20 юли,
а вчера беше събота. Може би Александър ще плати в понеделник и всичко ще е ОК.
Това, че е поръчал други да му пишат статиите не го прави измамник, ако им плаща,
а ги продава тук.

Имам въпрос към Яна - изобщо ли не ви е плащал за предишни статии или досега не сте писали
за него, защото, ако е второто, спокойно можехте да изчакате 1-2 дни да ви се платят.
Сега с това постване по блогове и т.н. стана мазало.
А авторските права принадлежат на тези, които са платили, т.е. хората в този форум
нямат вина и не ги интересува кой е писал тези статии, защото вече са ги платили и правата са си тяхни.

С вашето качване на статии по блогове изобщо не направихте услуга на коректните потребители.:!:
 
Последно редактирано:
От: Продавам статии - туризъм и красота

Извинявайте, но първо бях в безизходица и не знаех какво да правя. По никаъв начин не съм искала да навредя на хората, никой не е виновен в случая освен Alexander84. Мисля, че съм в абсолютното си право, така че никой не може да ме съди! Да, днес е неделя, но той дори не ме е питал за банкова сметка и т.н и не е отговорил на въпроса ми кога ще ми плати нито пък на гневните ми писма, така че нека не го оправдаваме.
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Чакайте малко сега! По снимките се вижда, че сумата на жената ще бъде платена на 20 юли,
а вчера беше събота. Може би Александър ще плати в понеделник и всичко ще е ОК.
Това, че е поръчал други да му пишат статиите не го прави измамник, ако им плаща,
а ги продава тук.

Имам въпрос към Петя - изобщо ли не ви е плащал за предишни статии или досега не сте писали
за него, защото, ако е второто, спокойно можехте да изчакате 1-2 дни да ви се платят.
Сега с това постване по блогове и т.н. стана мазало.
А авторските права принадлежат на тези, които са платили, т.е. хората в този форум
нямат вина и не ги интересува кой е писал тези статии, защото вече са ги платили и правата са си тяхни.

С вашето качване на статии по блогове изобщо не направихте услуга на коректните потребители.:!:

Естествено, че няма лошо да ми поръчва статии, да ги плаща и да ги продава тук. Това е съвсем нормално. Но не мисля, че е нормално той да не отговаря на имейлите ми при положение, че преди няколко минути видях, че влезе във форума. Трябва да чакам да продаде всичко ли?
 
От: От: Продавам статии - туризъм и красота

Извинявайте, но първо бях в безизходица и не знаех какво да правя. По никаъв начин не съм искала да навредя на хората, никой не е виновен в случая освен Alexander84. Мисля, че съм в абсолютното си право, така че никой не може да ме съди! Да, днес е неделя, но той дори не ме е питал за банкова сметка и т.н и не е отговорил на въпроса ми кога ще ми плати нито пък на гневните ми писма, така че нека не го оправдаваме.

Нямам изобщо за цел да го оправдавам. Прочетох в снимките, че го питаш за парите доста преди датата,
която е обявил в обявата си - 20 юли. Защо? Не ти е платил и за предни статии, какъв е проблема?
Така и не отговори на въпроса ми дали си писала преди за него или ти е за първи път?
И мерси, че ми даде възможност да прочета женските статии, за които преди час се спазарих да получа и платя.:)
Естествено, сделката отпада.:)
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Как да няма лошо в копираните статии? Реално това си е копирано съдържание, а уникалността + оригиналността добавят стойност.. Това е друга тема обаче :)

Да, така е, това е друга тема, и разбира се, не съм съгласен с това - постигал съм първо място със сайт на 100% копирано съдържание!

Но да оставим това, говорим за друго сега.

Значи - целта е не Яна да печели от статиите, да си ги защити и да покаже, че са нейни. Тогава в блогспот има опция сайта да не се индексира. И няма да има проблем тогава с копирано съдържание. Тогава може и да качи всичките статии, но като няма да се индексира блога и - няма да навреди на другите. И ще може да покаже на всеки, че тя е автор на статиите.

А след време когато може да си позволи да си вземе домейн и да си направи сайт за портфолио, лесно би се справила с това - просто тогава не целия сайт, а само тези статии, които са нужни ще ги направи да не се индексират.
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Чакайте малко сега! По снимките се вижда, че сумата на жената ще бъде платена на 20 юли,
а вчера беше събота.

Това не е оправдание, има дата и трябва да се спазват срокове. Не неделя - Нова година да е, щом е обещал, ще отиде и ще плати! Да си е правил сметка като е обещавал нещо.

Напълно съм съгласен с Яна, тя пак много е чакала, аз и една минута не чакам, някой некоректен ли е и не си ли изпълни обещанието - "хваща пътя".
 

Горе