Продавам тематични системи за управление на садържанието (CMS)

olipsss

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Продавам тематични системи за управление на садържанието (CMS) лесни за работа, могат да бъдат допълнение към вече съществуващ сайт или като самостоятелен сайт:

Qucick AutoStore- CMS предназначена за автомобилни търговци или автокъщи, с Qucick.AutoStore посетителя на сайта Ви може да попаде онлайн заявка за автомобил. Системата е лесна за администриране с един език по избор
http://demo-t.tk/0

Pizza ON e тематична CMS система за пицарии, ресторанти и кетъринг фирми. Изключително лесна за администриране, позволява на потребителите да направят своя избор от менюто и да поръчат доставка на избраният продукт.
Като допълнение може да съдържа уеб базиран софтуер за резервация на място във конкретното заведение
http://demo-t.tk/pizza


Furnirture- CMS система при която потребителите пряват своя избор от каталога и поръчват доставка онлайн. Предназначена за мебелни магазини или производители на мебели.

повече инфо на личен
 
Последно редактирано:
От: Продавам тематични системи за управление на садържанието (CMS)

дай демо линкове тук..всеки ще пита за такива и не разбирам защо ги криеш...
 
От: Продавам тематични системи за управление на садържанието (CMS)

Продавам тематични системи за управление на садържанието (CMS) лесни за работа, могат да бъдат допълнение към вече съществуващ сайт или като самостоятелен сайт:

Qucick AutoStore- CMS предназначена за автомобилни търговци или автокъщи, с Qucick.AutoStore посетителя на сайта Ви може да попаде онлайн заявка за автомобил. Системата е лесна за администриране с един език по избор
http://demo-t.tk/0

Pizza ON e тематична CMS система за пицарии, ресторанти и кетъринг фирми. Изключително лесна за администриране, позволява на потребителите да направят своя избор от менюто и да поръчат доставка на избраният продукт.
Като допълнение може да съдържа уеб базиран софтуер за резервация на място във конкретното заведение
http://demo-t.tk/pizza


Furnirture- CMS система при която потребителите пряват своя избор от каталога и поръчват доставка онлайн. Предназначена за мебелни магазини или производители на мебели.

повече инфо на личен


Пич, писах ти на лично, че системата, която продаваш е opensource, а ти ми искаш 40лв!?!
Стига тарикатлъци, за кое да ти дам 40лв? За калпавия превод ли?
Нямаше да пиша в темата, но се възмущавам от такава търгащина!
Да беше писал в началото, че системата не е твоя, така някой може да остане излъган.
 
От: Продавам тематични системи за управление на садържанието (CMS)

да системата е разработена на базата на open source система ... превода е добър като не ти изнася не ме занимавай целта ти беше ясна от самото началото
 
От: Продавам тематични системи за управление на садържанието (CMS)

Уточнявай друг път какво продаваш, че ме хващат бясовете от такива недоразумения...
 
От: Продавам тематични системи за управление на садържанието (CMS)

Хайде да се успокоиш малко, а?
 
От: Продавам тематични системи за управление на садържанието (CMS)

Хайде да се успокоиш малко, а?

Туй към мене ли е адресирано?
Аз съм напълно спокоен и повече няма да пиша в подобни "предприемачески" теми за продажба.
Купувайте си безплатни системи, дреме ми...
 
От: Продавам тематични системи за управление на садържанието (CMS)

да системата е разработена на базата на open source система ... превода е добър като не ти изнася не ме занимавай целта ти беше ясна от самото началото
и коя е тази опен сорсе система?
 
От: Продавам тематични системи за управление на садържанието (CMS)

mersi ima ли теми а нея?
 
От: Продавам тематични системи за управление на садържанието (CMS)

абе системата е чисто моя разработка на базата на оупън соурс цмс система (хората които се занимават с тая дейност ще разберат коя е системата) не съм длъжен да се обяснявам на никой кой какво кога защо още по-малко на dontronix който може да си я направи нека си я прави който не може си я купува аз решавам за колко си я продавам и не ми дреме за мнението на никой
не съм тук да се заяждам с никой и не желая с мен да се заяждат


dalasweb да за оригиналната цмс система има теми но са доста семпли
 
От: Продавам тематични системи за управление на садържанието (CMS)

абе системата е чисто моя разработка на базата на оупън соурс цмс система (хората които се занимават с тая дейност ще разберат коя е системата) не съм длъжен да се обяснявам на никой кой какво кога защо още по-малко на dontronix който може да си я направи нека си я прави който не може си я купува аз решавам за колко си я продавам и не ми дреме за мнението на никой
не съм тук да се заяждам с никой и не желая с мен да се заяждат


dalasweb да за оригиналната цмс система има теми но са доста семпли



С никой не искам да се заяждам!
Пробвал съм много системи, ама наистина много, превеждал съм много безплатни системи безплатно, но не продавам неща, който не са мои!
Ако няма значение авторството, то аз ще ви засипя с продажба на системи, щом това минава на пазара, ще си направя и аз ташак, не че ми тябват пари, ама ако има балами, що да им отварям очите.

Майтапя се, нищо няма да продавам, а вие си купувайте квото си искате, само да не се чуствате преебани
 
От: Продавам тематични системи за управление на садържанието (CMS)

Туй към мене ли е адресирано?
Аз съм напълно спокоен и повече няма да пиша в подобни "предприемачески" теми за продажба.
Купувайте си безплатни системи, дреме ми...
Не към теб, спокойно :) А "системата" е в г*за така или иначе. Аз дори не бих нарекъл тая безподобна грозотия система.
 

Горе