Продавам фейсбук страница над 180К

Miroslav Hristov

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Фейсбук страницата е администрирана качествено.

Може да се използва за за рекламирането на какъвто и да е бизнес, търговия, разрастване на сайтове или други фейсбук страници, анкетиране, промотиране и т.н.

Прикачих снимки от анализа.
Ако ви интересува друго - питайте.

За контакти: 0893 557 931


Приблизителна Цена: 5900лв.

Дата на Регистрация / Дата на изтичане: 05.06.2010

Регистрирани Потребители: 181000

Приходи: 1000лв.

Начини на Плащане: Кеш
 
Последно редактирано:
От: Продавам фейсбук страница над 180К

Ако може цена на ЛС.
 
По-добре махни това публично урл, че много скоро може да си останеш без страницата.
 
От: Re: Продавам фейсбук страница над 180К

Ок, тенкс. Махнах го.
Може ли да се изпише някак името на страницата в обявата или само на лични да го пускам?
 
Re: От: Re: Продавам фейсбук страница над 180К

Ок, тенкс. Махнах го.
Може ли да се изпише някак името на страницата в обявата или само на лични да го пускам?

Само на лични. По принцип е забранено продаването на страници и ако някой те изпорти директно гориш.
 
От: Re: От: Re: Продавам фейсбук страница над 180К

Само на лични. По принцип е забранено продаването на страници и ако някой те изпорти директно гориш.

А така както е в момента обавата, има ли опасност някаква?
 
От: Продавам фейсбук страница над 180К

прати ми лс с страницата да я видя
 
От: Продавам фейсбук страница над 180К

От къде идват приходите
 
От: Продавам фейсбук страница над 180К

От къде идват приходите

Страницата не се експлоатира с линкове за по 5-10лв. на различни неща, защото това не се харесва на феновете.

Като цяло взимаме нови страници на различни фирми и им вдигаме феновете с помощта на голямата страница.

Обикновено плащат първо за 1К до 3К, после като видят, че всичко е ок и си плащат за още фенове, до 20К сме стигали.

Разбираш, че не мога да напиша тук цените, защото не са съвсем еднакви. Някои фирми са с популярен и интересен бизнес и доста по-лесно им се набират фенове, други са с крайно скучен и за тях цената е по-висока.

Като цяло набирането на фенове е основния доход, всички останали познати методи могат да се използват, но този до момента носи най-добри и сигурни пари, без да съсипва страницата въобще.

При интерес ще се видим с който иска повече инфо и ще обясня и покажа всичко.
 
От: Продавам фейсбук страница над 180К

Да ясно, не съм спец там, просто интересно ми е редрума за мен е доста вещ там - просто исках да разбера дали ще е само набиране на фенове, или нещо по специално и иновативно
 
От: Продавам фейсбук страница над 180К

Хм, интересна цена за страница с такова име. Успех от мен, ще следя с интерес темата.
 
От: Продавам фейсбук страница над 180К

Да ясно, не съм спец там, просто интересно ми е редрума за мен е доста вещ там - просто исках да разбера дали ще е само набиране на фенове, или нещо по специално и иновативно

Всеки може да прави каквото поиска и да изкарва пари както пожелае от страницата като я вземе, аз само казвам какво е правено с нея.
 
Последно редактирано:
От: Продавам фейсбук страница над 180К

Може ли страницата на Л.С. ?
 
От: Продавам фейсбук страница над 180К

И на мен прати ЛС ако може да погледна.
 
От: Продавам фейсбук страница над 180К

Отговорих на последните запитвания в бележки, но да го напиша и тук - страницата вече е продадена.
 
От: Продавам фейсбук страница над 180К

Би ли споделил къде го продаде, защото тук няма човек който да даде толкова точно за такава страница?
 
От: Продавам фейсбук страница над 180К

Би ли споделил къде го продаде, защото тук няма човек който да даде толкова точно за такава страница?

Ами в голяма грешка си защото офертите бяха три, а не една и до колкото разбрах всички от тук са видели обявата.

Успех от мен и благодаря за участието ви във всичките ми теми и основно за помощта в едната. Това не е конкретно за теб, а за всички свестни във форума.
Предполагам, че известно време няма да влизам и за това казвам нещо като Чао.
 
Последно редактирано:
От: Продавам фейсбук страница над 180К

Успех от мен и благодаря за участието ви във всичките ми теми и основно за помощта в едната.
 
Последно редактирано:

Горе