Продавам фейсбук страница над 180К

От: Продавам фейсбук страница над 180К

а хубава работа, аз търс я страница с реални посететели за здраве дето му се вика англо говорящи
плащам 1к+ $ след тест ако съм доволен :)


трябваше да си пусна тема :))
 
От: Продавам фейсбук страница над 180К

Пуснал си ми червена репутация с надпис Чао???

Имаш ли идея как изглежда това?

Пишеш тук нормално, аз отговарям чинно, а отзад в скришното подливаш вода - я кажи защо бе момко?

Понеже явно сам не се усещаш, да ти кажа - изглежда като жалка завист, че някой има нещо свестно и на всичкото отгоре го е продал когато е поискал.
Изглежда като комплексарщина и неспособност за неща, които обаче доста ти се ще да можеш...

Вероятно думата Чест и думата Достойнство са ти тотално непознати, препоръчвам ти да си отвориш речника и да ги научиш и след това, ако имаш нещо да казваш го кажи, а не прави путкини номерца с надеждата, че няма да видя или като видя ще е прекалено късно...

Ако това място има админи, би трябвало да изхвърлят такива хора като теб...

За твое нещастие на твоята свинщина са отговорили напълно непознати хора на мен и вместо да ми съсипеш ника му направи услуга...

За какво да ти завиждам пък на теб?? Пиша нормално защото и аз имах интерес към страницата, както пише в подписа ми ... Ряпата я получи заради това:

Това не е конкретно за теб, а за всички свестни във форума.
Не съм свестен, ама ме боли фара какво мислиш точно ти за мен

300,000 ++ likes
140,000 ++ likes
36,603 likes
49,080 likes
плюс още няколко между 20 000 и 45 000 ... не виждам за какво да ти завиждам пък точно на теб. Но пък похвално, че си успял да излъжеш някой с тази цена .... Ако се занимавах с продажба бих ти завидял, но напротив, аз купувам ...
 
От: Продавам фейсбук страница над 180К

пратете ми и на мен на лично коя е страницата
 
От: Продавам фейсбук страница над 180К

Не е за теб, а за всички свестни - ок, това е негативно.
Не е за теб Конкретно, а за всички свестни - включва и теб бе човек.... Конкретно - това пропусна ли го?
Просто казано благодарих на теб и всички останали свестни във форума и ви пожелах успех...

Както и да е, ако за това, защото си ме разбрал не правилно си сложил репутацията се извинявам за предния постинг и го махам, но моля те чети по-внимателно защото така излишно се нагнетява отрицателно отношение.
 
Последно редактирано:
От: Продавам фейсбук страница над 180К

Не е за теб, а за всички свестни - ок, това е негативно.
Не е за теб Конкретно, а за всички свестни - включва и теб бе човек.... Конкретно - това пропусна ли го?
Просто казано благодарих на теб и всички останали свестни във форума и ви пожелах успех...

Както и да е, ако за това, защото си ме разбрал не правилно си сложил репутацията се извинявам за предния постинг и го махам, но моля те чети по-внимателно защото така излишно се нагнетява отрицателно отношение.
И аз се извинявам, след време каточмога ще ти дам + реп :)
 

Горе