Продавам фитнес блог

От: Продавам фитнес блог

Някой са копирани. Повечето хора копират всичкото съдържани и чакат трафика, и не идва.
А аз имам трафик по 100 човека на ден.
Даже всички си копират съдържанието. Кой ти се занимава с уникални статии и подобни глупости ?
 
От: Продавам фитнес блог

Цената на блога е 10 долара.
Пишете на ЛС за да ви го продам.
 
От: Продавам фитнес блог

Вместо да се "ежиш" се замисли върху написаното от съфорумците. Тук няма балъци. Като за начало ти препоръчвам да си набавиш уникално и интересно съдържание. Останалото ако си вземеш поука и имаш желание ще си го прочетеш сам.
 
От: Продавам фитнес блог

Не мога да пиша уникални статии понеже имам и други сайтове и работа. За това искам да го продам блога, да взема парите и да почвам да се занимавам с главния сайт. Този блог трябваше за друго да е, но всичко се обърка и за това.
 
От: Продавам фитнес блог

Мисля, че сайтът е добър и си струва, бих дал 120$, ама.. нямам толкова.. :)
 
От: Продавам фитнес блог

Не мога да ви разбера... Един човек да си продаде блога и започват спамери, започват да се закачат..
Започват да дават червени репутации...!!!
 
От: Продавам фитнес блог

Започват да дават червени репутации...!!!

това за репутацията ти сам се пробва след второто ми мнение да ми дадеш червено въпреки че не стана, но както писа колегата не се ежи и ще ти помогнат, за да видиш че е прав прати ми мейл за да ти дам този блог който се поиграх да ти направя, сложил съм ти две от твойте публикации - но за да станат нещата понапиши нещо твое, ясно е че няма да измислиш нов план за фитнес, но поне можеш да преразкажеш и да добавиш нещо твое, промени нещата, изчакай месец и пак заповядай за продажбата и може да има резултат
 
Последно редактирано:
От: Продавам фитнес блог

това за репутацията ти сам се пробва след второто ми мнение да ми дадеш червено въпреки че не стана, но както писа колегата не се ежи и ще ти помогнат, за да видиш че е прав прати ми мейл за да ти дам този блог който се поиграх да ти направя, сложил съм ти две от твойте публикации - но за да станат нещата понапиши нещо твое, ясно е че няма да измислиш нов план за фитнес, но поне можеш да преразкажеш и да добавиш нещо твое, промени нещата, изчакай месец и пак заповядай за продажбата и може да има резултат

Мерси за всичко колега.!!!
 
От: Продавам фитнес блог

10 лв. ти е старата цена. Като пишеш "промоция" е логично цената да е по- ниска от предищната. Не че ме интересува, just sayin'.
 
От: Продавам фитнес блог

Следващата промоция да не е давам 10 лв да ми вземете блога и да го изтриете. Нали така предложи в един от постовете - който го вземе да си изтрие дублираното съдържание и да си напише ново.
 
От: Продавам фитнес блог

ако пуснеш този дето ти подарих може и да вземеш 10 кинта от някой мераклия да се занимава
 

Горе