Продавам 2 сайта за онлайн пазаруване

genata93

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,
публикувам оферта за 2 сайта, които поддържам. Става въпрос за онлайн магазини. И двата са отпимизирани за Гугъл по най-добрите практики, хората ги откриват и имат посещения както и поръчки. В тях продавам мои си продукти, които не влизат в цената. Ако решите да закупите някой от сайтовете ще трябва да качите ваши продутки.
1. Онлайн магазин работещ на OpenCart. Системата е конфигурирана и улеснена максимално както за потребителите, така и за админа. Има закупен модул за СЕО, който е включен в цената на сайта. Системата я продавам заедно с домейн също включен в цената. Оказвам съдействие при прехвърлянето на файловете, базата данни и домейна на ваш хостинг. Цена - 350 лв.
2. Онлайн магазин работещ на ZenCart. Тук също съм конфигурирал системата за максимално улеснение за потребители и админ. СЕО оптимизиран сайт с посещения и поръчки. Собствен дизайн. Много добро име на домейна. Мога да съдействам за прехвърлянето на сайта във вашия хостинг акаунт. Цена - 350 лв.

Ако имате въпроси или желаете допълнителна информация пишете тук в темата или на лично съобщение.
 
От: Продавам 2 сайта за онлайн пазаруване

Може ли да ми пратиш да погледна сайта, както и някаква статистика за посещенията.
 
От: Продавам 2 сайта за онлайн пазаруване

моля, изпратете ми да видя сайтовете.
благодаря
 
От: Продавам 2 сайта за онлайн пазаруване

Хора качвайте линкове към сайтовете какво толкова ви е срам
 
От: Продавам 2 сайта за онлайн пазаруване

Ако може и за мен линокове и доказателство за поръчките
 
От: Продавам 2 сайта за онлайн пазаруване

Добре де що поне не пишете в каква ниша са магазините та требва целият форум да се изреди да пита
 
От: Продавам 2 сайта за онлайн пазаруване

Добре де що поне не пишете в каква ниша са магазините та требва целият форум да се изреди да пита


Тъкмо това щях да извикам с големи букви, добре че ме изпревари, да не си хабя, кейборда...
Казвайте в каква ниша са поне, пишки ли продаваш, банички ли , имоти в дубай ли ?
 
От: Продавам 2 сайта за онлайн пазаруване

прати ми саитовете, имам интерес да ги взема.
 
От: Продавам 2 сайта за онлайн пазаруване

Здравейте и благодаря за проявения интерес,
не публикувам сайтовете тук, защото ме е срам или нещо подобно, просто не търся излишна покзаност.
Нишите, в които са сайтовете са стоки за дома и подаръци, доколкото мога да ги определя, но асортимента, който може да се предлага е неограничен.
Ако има заинтересовани нека ми пишат лично съобщение.
 
От: Продавам 2 сайта за онлайн пазаруване

Не, явно сега след като поясни за какво са ще трябва да го молим за втори път :beer:
 
От: Продавам 2 сайта за онлайн пазаруване

Интересно!
Линк и инфо(посещения и продажби, на какви позиции е в Гугъл и под какви ключови думи).
Интересувам се само отОпън Карта.

Благодаря.
 
От: Продавам 2 сайта за онлайн пазаруване

Някой въобще получи ли ифно ?
Пича може да събира мнения за фейсбук секцията.
Ако все пак не е така и аз чакам на опашката.
 

Горе