Продавам futbolniteprognozi.com

velkoto

Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Значи продавам сайта futbolniteprognozi.com . Цената е 1000 лв. като в нея не влизат афилиейтите. Хостинга и домейна са от Суперхостинг, като изтичат след около 2 месеца. Така сега, за посещенията... при тоя тип сайтове трафика е малко моментен, има дни с 400-500, има и с над 1000 има и дни в които е минавал и 6 000 уникални, всичко зависи от това дали се обновява и дали има мачове. Нема кво да се лъжем, сайта си иска поддръжка, особено сега когато вече има купища футболни срещи всекидневно.
Ето и тука набързо за последните три месеца посещенията:

месец юли


Търсещи машини
34 129,00 (90,47%)
Препращащи сайтове
2 274,00 (6,03%)
Директен трафик
1 323,00 (3,51%)


август


Търсещи машини
30 183,00 (90,97%)
Препращащи сайтове
2 184,00 (6,58%)
Директен трафик
812,00 (2,45%)


септември


Търсещи машини
4 740,00 (88,32%)
Препращащи сайтове
441,00 (8,22%)
Директен трафик
186,00 (3,47%)


Естествено при сериозен интерес ще дам достъп и до Google Analytics. Сега за приходите, да, приходи има и то сравнително добри, като за последните 5 месеца само от афилиейта на Темпобет са изкарани малко над 2000 лв, НО афилиейтите на влизат в цената.
Откъм оптимизация е горе-долу добре, излиза по доста думи, като засега по основната си дума "Футболни прогнози" е на 7-8 място в гугъл., по "футболни залози" на 3-4 и т.н
По принцип малко ми е спешна продажбата, така че е офертата е валидна само тия 1-2 дни, след това най-вероятно ще го сваля от продажба.Ако имате други въпроси питайте на ЛС.

Домейн Име | URL: futbolniteprognozi.com

Приблизителна Цена: 1000 лв.

Уникални Посетители за Месец: до 50 000

Page Rank: 3

Уникално Съдържание: Да

Система: Опън Сорс

Дизайн: Къстъм

Начини на Плащане: банков път

Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: ДА

Домейн Име | URL: futbolniteprognozi.com

Приблизителна Цена: 1000

Уникални Посетители за Месец: до 50 000

Page Rank: 3

Уникално Съдържание: Да

Система: Опън Сорс

Дизайн: Къстъм

Начини на Плащане: банков път

Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: ДА
 
От: Продавам futbolniteprognozi.com

печели 2000 за 5 месеца,а ти го продаваш за 1000? не е ли твърде евтино?
 
От: Продавам futbolniteprognozi.com

Нямам намерение да влизам в излишни спорове, но аз давам развит и готов сайт почти на година, по който всекидневно са влагани усилия в писане на уникални статии и оптимизация, ако за теб труда на хората не струва пари... Те хората, които имат такива сайтове са наясно с нещата, така че аз лично интерес очаквам само от тях.
А точно пък ти да ми говориш колко струва мой сайт, при положение че продаваш спортен сайт с 25-30 уникални на ден за същата суме е доста лицемерно, не мислиш ли?
 
От: Продавам futbolniteprognozi.com

"печели 2000 за 5 месеца,а ти го продаваш за 1000? не е ли твърде евтино?"

Колега, давам го БЕЗ афилиейтите затова е такава цената. С тях заедно вече цената естествено е друга.
 
Последно редактирано:
От: От: Продавам futbolniteprognozi.com

Тотален офтопик, ама тая ниша ми е доста мътна. Какви са тея афилейти? Това са хората регистрирани през сайта, които залагат, предполагам? Да върви с афлитейте това значи, че човека трябва да си даде и акаунтите в бет сйтовете ли? И последно. Какъв е проблема сайта да си събере пак афилейти щом има такъв добър трафик за нишата?

"печели 2000 за 5 месеца,а ти го продаваш за 1000? не е ли твърде евтино?"

Колега, давам го БЕЗ афилиейтите затова е такава цената. С тях заедно вече цената естествено е друга.
 
От: От: Продавам futbolniteprognozi.com

Тотален офтопик, ама тая ниша ми е доста мътна. Какви са тея афилейти? Това са хората регистрирани през сайта, които залагат, предполагам? Да върви с афлитейте това значи, че човека трябва да си даде и акаунтите в бет сйтовете ли? И последно. Какъв е проблема сайта да си събере пак афилейти щом има такъв добър трафик за нишата?

Хората регистрирали се в даден букмейкър през твой афилиейт банер или линк. От всяка техен губещ залог ти печелиш определен процент, най-често 30%, в зависимост от условията на съответния букмейкър. И да, ако сайта върви с афилиейтите това значи че трябва да дам на евентуалния купувач и всички събрани мои клиенти досега.
 
Re: От: От: Продавам futbolniteprognozi.com

И да, ако сайта върви с афилиейтите това значи че трябва да дам на евентуалния купувач и всички събрани мои клиенти досега.

Именно за това няма да е лошо да упоменеш сумарната статистика от аналитикса за последната година за new/returning users, защото в случай, че 80% от потребителите са "връщащи" се такива, това означава, че голям процент от тях вече са регистрирани като твои афилиейти.
За такива сайтове обикновено УП са с по-ниско значение от колкото процента нови посещения.
 
От: Re: От: От: Продавам futbolniteprognozi.com

Именно за това няма да е лошо да упоменеш сумарната статистика от аналитикса за последната година за new/returning users, защото в случай, че 80% от потребителите са "връщащи" се такива, това означава, че голям процент от тях вече са регистрирани като твои афилиейти.
За такива сайтове обикновено УП са с по-ниско значение от колкото процента нови посещения.

За 2011 година:
New visitors 69,75%
Returning visitors 30,25%

Ако правилно съм те разбрал.
 
От: Re: От: От: Продавам futbolniteprognozi.com

Понеже получих наколко запитвания за афилиейтите. Да, сайта може да се продаде както само самия сайт, така и в комплект с афилиейта на Tempobet. Цената заедно с афл. е 2000 лв. Ето и статистика от последните 5 месеца, откакто дефакто ги рекламирам:

април - 328.68 евро
май-няма
юни - 259,41 евро
юли-няма
август - 469.20 евро

или общо 1057 евро за пет месеца
 
От: Продавам futbolniteprognozi.com

Продава ли се все още?
Искам да попитам продавача защо го продава?
Също така защо някой месеци има добри приходи, други няка никакви?
Поздрави!
 
От: Продавам futbolniteprognozi.com

Продавам го защото ми трябват за момента спешни пари. Печалбата е така защото при букмейкърските афилиейти взимаш пари само ако твоите клиенти губят. След като не съм посочил печалба, означава че за съответните месеци клиентите са на печалба, съответно за мен няма такава.
 
От: Продавам futbolniteprognozi.com

Наистина се интересувам от офертата, но се страхувам, че няма да се справя с поддръжката (добавяне на статии и прогнози).
Копират ли се от някъде, как точно става добавянето (взема ли се информация от някъде или Вие лично разбирате от тези неща и давате лични прогнози) ?
Благодаря за информацията.
 
От: Продавам futbolniteprognozi.com

Наистина се интересувам от офертата, но се страхувам, че няма да се справя с поддръжката (добавяне на статии и прогнози).
Копират ли се от някъде, как точно става добавянето (взема ли се информация от някъде или Вие лично разбирате от тези неща и давате лични прогнози) ?
Благодаря за информацията.

Авторски са прогнозите, като аз си ги пиша, колега. Общо взето си иска поддръжка сайта, сега нема кво да се лъжем. Имаше тука преди някакви оферти за хора, които пишат прогнози, потърси и виж, колко биха ти искали за написването на определен брой месечно и вече си прецени, ако ти нямаш възможност сам да си ги пишеш.
Поздрави!
 
От: Продавам futbolniteprognozi.com

Наистина се интересувам от офертата, но се страхувам, че няма да се справя с поддръжката (добавяне на статии и прогнози).
Копират ли се от някъде, как точно става добавянето (взема ли се информация от някъде или Вие лично разбирате от тези неща и давате лични прогнози) ?
Благодаря за информацията.
nagradi.is ако търсите човек за писане на авторски обосновани прогнози можете да се обръщате към мен.
 
От: Продавам futbolniteprognozi.com

Все още се продава. Лека корекция в цената - 900 лв. само сайта или 1800 лв. с афилиейта на Tempobet.
 
От: Продавам futbolniteprognozi.com

Тия пари които си показал от колко афилейта са натрупани - щото като гледам месец има месец няма все едно един човек е играл и месеце губил после месец е печелил - ако са много афилейтите би трябвало всеки месец да си на печалба защото няма как всички да печелят
 
От: Продавам futbolniteprognozi.com

Тия пари които си показал от колко афилейта са натрупани - щото като гледам месец има месец няма все едно един човек е играл и месеце губил после месец е печелил - ако са много афилейтите би трябвало всеки месец да си на печалба защото няма как всички да печелят

Към момента в Темпобет има 30 регистрации, от които има 10 активни клиента.
 

Горе