Продавам LikePedia.com - сайта тип facebook like ТЪРГ

От: Продавам LikePedia.com - сайта тип facebook like ТЪРГ

Тази тема май няма нужда от обсъждане. То се вижда на къде отиват нещата.
 
От: Продавам LikePedia.com - сайта тип facebook like ТЪРГ

Мога да ти гарантирам, че ако ме наемеш за поддръжка за тези 5 месеца ще направя всичко възможно не само да го задържа на тия посещения, но и да го вдигна. Имам приятели в USA и в Англия, които ми помагат в промоутинга. Един сайт изисква поддръжка, ако я няма какъвто и да е ще умре.
 
От: Продавам LikePedia.com - сайта тип facebook like ТЪРГ

Ок след като проблема с трафика се решава с реклама кажи колко трябва да се вложат в реклама за да поддържаш над 30к в продължение на 1 месец
 
От: Продавам LikePedia.com - сайта тип facebook like ТЪРГ

Не съм запознат с платформата на facebook, но хубавото там е, че може да си таргетираш рекламата по държави. В случай като нашия, когато се целим в англоговорящи, това би било доста полезно.

Иначе цената на клик в рекламната платформа на facebook си я определяш ти - така че колкото повече се вложи, толкова по-добър резултат ще има. Не говорим за някакви страшни суми.
 
От: Продавам LikePedia.com - сайта тип facebook like ТЪРГ

@exP, странно защо ли имам спомени за теб от преди няколко години. :D Мога да поспоря относно коментарите ти, работил съм с Ачо и е точен.
 
От: Продавам LikePedia.com - сайта тип facebook like ТЪРГ

Айде се поинтересуваи и кажи защото аз до сега не съм виждал реклама която да се изплати после от адсенс. И още нещо да питам тези 30к+ ако не са от реклама от небето ли падат или от ФБ ги дават бонус на всеки нов сайт
 
От: Продавам LikePedia.com - сайта тип facebook like ТЪРГ

@exP, странно защо ли имам спомени за теб от преди няколко години. :D Мога да поспоря относно коментарите ти, работил съм с Ачо и е точен.

и аз мога да поспоря с теб, за да го казва значи е така...
 
От: Продавам LikePedia.com - сайта тип facebook like ТЪРГ

Сайтовете се разпространяват като вирус - някой като "лайкне" нещо линк към сайта му се появява в профила, линк, който приятелите му виждат и всичко плъзва от профил на профил.

Проблемът е, че тоя вирус трябва да се захранва по някъв начин - с реклама

http://www.facebook.com/help/?faq=17076 - прочети тук повече за платформата ;)
 
От: Продавам LikePedia.com - сайта тип facebook like ТЪРГ

@exP, странно защо ли имам спомени за теб от преди няколко години. :D Мога да поспоря относно коментарите ти, работил съм с Ачо и е точен.

Спориси колкото искаш питаи Ачо дали му звъннаха от КЗП след като отбягваше да ми пише по 1 месец и все даваше празни обещания че бил готов оставало само малко работа , та после не бяха бил при гаджето за 1 седмица там спял нямал къде да работи и т.н но в крайна сметка след десетки мои предупреждения се увери че не говоря само :) такаче може да поспориш но първо го попитай.
 
От: Продавам LikePedia.com - сайта тип facebook like ТЪРГ

По скоро проблема е че след като мине вируса организма придобива имунитет и после не се разболява пак от него. Или иначе казано дори и да си намерил начин да те прегледа една аудитория от 300+к то няма начин да ги накараш пак да го направят дори и с реклама
 
От: Продавам LikePedia.com - сайта тип facebook like ТЪРГ

Абе момче, айде не извъртяй нещата - казах ти в началото, че не знам кога ще е готов, защото имам много неща на главата. Се ми е таа за КЗП, оправихме си сметките, спри да ми спамиш по темата.
 
От: Продавам LikePedia.com - сайта тип facebook like ТЪРГ

Мога да ти гарантирам, че ако ме наемеш за поддръжка за тези 5 месеца ще направя всичко възможно не само да го задържа на тия посещения, но и да го вдигна. Имам приятели в USA и в Англия, които ми помагат в промоутинга. Един сайт изисква поддръжка, ако я няма какъвто и да е ще умре.

Сайт направен некадърно изисква подръжка да :)

Имам 30-40 сайта на който обръщам по-малко внимание отколкото на жена ми бре :) Работят си без проблеми
аз не искам подръжка платена. Ако искам да се занимавам като роб - мога и сам да си измисля нещо!
Говоря ти че сайта на самотек след месец няма да има и 100 уникални.
 
От: Продавам LikePedia.com - сайта тип facebook like ТЪРГ

По скоро проблема е че след като мине вируса организма придобива имунитет и после не се разболява пак от него. Или иначе казано дори и да си намерил начин да те прегледа една аудитория от 300+к то няма начин да ги накараш пак да го направят дори и с реклама

Много точно - минал осрал наред ... изсмукал колкото може да се смукне - и сега вече всичко с клизма ще става? ебах тая переспектива за 500 лева!
по добре нов за 50 лева че е пълн ос такива скриптове отколкото тоя вече онодения :)
 
От: Продавам LikePedia.com - сайта тип facebook like ТЪРГ

Тоя форум става все по-голям боклук с всеки изминал ден, успех на всички.

Мене повече няма да ме видите тук, ако някой се интересува да ми пише в скайп или имейл.
 
От: Продавам LikePedia.com - сайта тип facebook like ТЪРГ

Е ко се сърдиш>? ела и поспори като човек
аз ти обяснявам че тук няма балами
ако това ти е критерия за добър фотум
да е пълно с балами и като пуснеш оферта за баламурници веднага да наскачат
10 шарана и да се бият кой да захапе куката?
ако търсиш това - да не си уцелил
все пак повечето тук имаме някакъв опит
и не вярваме на обершания за лесни пари
?
как ти звучи - ми сайта ми изкарва по 120 лева на ден ма сега не м исе занимава с него и за тва ще го продам за 900
малко рекламка му вкарайте и пак ше изкарва и повече даже?
ти ако си ще клъвнеш ли ?
това ти казвай - гартантирай ми че няма да си загуби посетителите и ще ти го платя?
Един саит трябва да се прави - като заминеш на море за месец и като се върнеш са погледнеш колко пари ти е изкарал
не всеки ден да тичаш да му слугуваш
ю ако искаш да бачкаш всеки ден вземи си крави рини им лайната и им дой млякото !
 
От: Продавам LikePedia.com - сайта тип facebook like ТЪРГ

Тоя форум става все по-голям боклук с всеки изминал ден, успех на всички.

Мене повече няма да ме видите тук, ако някой се интересува да ми пише в скайп или имейл.
Е какво се разсърди сега ? Ти търсиш някакви балами както ти каза AMOUN Някакви безмозъчни хора ама с пари да са ! Стой тука кажи ни ясно защо смяташ че сайта ти струва толкова.
Просто невърви сайта ми изкара 700 лева за 2 седмици продавам го за 900 лева защото нямам пари за реклама.
А това с пускането на начална цена 200 лева и същества вариант (и ти го допускаш) сайта да бъде продаден например за 250 лева при положение че за 2 седмици е изкарал 700 лева си е чиста подигравка!
А сайт на 1 седмица има 30+к посетители след това изведнъж 2к
Нали от тея 30+к на ден за тези 2 седмици си взел 700 лева какво ти пука. Тегли ги от Гугъл и със здраве да си ги харчиш.
И си гледай сайта може пак да ти се отвори късмета и да направиш едни бързи двуседмични 700 лева а тоя път може и повече от 700 лева да са.
Все пак успех с продажбата може с някой да се договорите
 
От: Продавам LikePedia.com - сайта тип facebook like ТЪРГ

Тъпо е отношението към нещо, което съм изградил от нулата.
Споменал съм причините защо го продавам, защо толкова са паднали посещенията и защо трябва да се рекламира по-назад в темата.
 
От: Продавам LikePedia.com - сайта тип facebook like ТЪРГ

2 седмици по 30к посещения са 420к посещения
420К посещения = 720лв

Месечно приходите би трябвало да са около 1440лв. За целта гоним 840к посетителя.
Въпроса е колко ще ни струват 840к посетителя във вид на пари за реклама.
За да сме на печалба трябва за тези 840к посещения да платим по малко от 1440лв или да даваме по 1,71лв за 1000 посетителя. (0.00171лв/клик)

Ако на мене някой като тебе ми предложи такава цена за посетителите ми, меко казано ще го напсувам.



Никога не съм виждал смисъл да се наливат пари за реклама за да печелиш от рекламата на другите. То някак си е нелогично и неестествено. Сметките никога няма да излязат на +
 
От: Продавам LikePedia.com - сайта тип facebook like ТЪРГ

...
exP, с тебе мисля, че се разбрахме. Още в началото ти казах, че не знам кога ще е готов - работил съм с доста хора от форума, никой не съм преебавал, могат да потвърдят.
...
Според итрейдъра - работил си точно с двама. Да ти напишат по едно ревю - за по 5 лева най-много предполагам.
За да се правиш на ощипана госпожица и да даваш определения за форума трябва поне малко повече форумен бекграунд да имаш.

ПС: Тоя сайт гледах гледах и не разбрах какво му е толкова интересното. Просто дисплейва най-лайкваните профили ли по категории ли? Дизайн няма, лого няма - нищо де да накара юзър да си букмаркне сайта. Он-пейдж СЕО няма. Виж, таблици - колко искаш :)

ПС2: Освен туй - доколкот виждам, понеже Фейсбук не ползвам, туй е просто дупликейт контент за Гугъл. Демек двата най-важни източника на трафик са пре***ани в зародиш.

ПС3: По принцип не бих се обаждал, ама видях че пискаш и се правиш на обезчестена мома, та нещо ми дойде вдъхновението...
 
Последно редактирано:
От: Продавам LikePedia.com - сайта тип facebook like ТЪРГ

Noke, мерси за мнението ти, даже не го прочетох.

Сайтът е продаден, успех на всички.
 
Последно редактирано:

Горе