Продавам LikePedia.com - сайта тип facebook like ТЪРГ

От: Продавам LikePedia.com - сайта тип facebook like ТЪРГ

Noke, мерси за мнението ти, даже не го прочетох.
Шанс сайтът да е продаден:
  1. За 100 лева at best - 22%
  2. Трънки продаден - 78% chance

Шанс ангел да не ми е прочел мнението:
  1. Прочел - 100.00%
  2. Непрочел - 0.00%
 
Последно редактирано:
От: От: Продавам LikePedia.com - сайта тип facebook like ТЪРГ

Така и не разбрах на какво се дължи този фрапиращ спад в посещенията. И продължават да спадат всекидневно...
 
От: Продавам LikePedia.com - сайта тип facebook like ТЪРГ

Тая тема още ли я дъвчете. Спряла е рекламата на сайта и няма посещения. Или то такива сайтове се движат така нормално - за известно време имат много посещения и после падат.
 
От: Продавам LikePedia.com - сайта тип facebook like ТЪРГ

ТОЯ който го е купил да не се изфдава че ще му се подиграваме цял живот :)
болката отминава... ама срама остава:)
 
От: Продавам LikePedia.com - сайта тип facebook like ТЪРГ

Е аман от разбирачи големи.

1. Ачо е много коректен, вече 2 години някаде правя бизнес със него, много съм доволен.
2. Грам не разбирате повечето за какво иде реч с този сайт май...
3. Защо спамите темата на човека, като не Ви кефи отминете и си пуснете вбокс... Темата не започва със "Дайте мнение какво мислите за това което продавам..." т.е. - задръжте си мението за вас. това което се иска е едно - койт е заинтересован да пише, който не - да си живее живота.

Най-накрая пак аз ще го взема този сайт сигурно, поне редовно му купувам на Ачо нещата...
 
От: Продавам LikePedia.com - сайта тип facebook like ТЪРГ

вбокса па не съм го пускал от месеци ...

сайта на ачката е супер...
евалата за сайта!!!
кофтито е че ни праи на шарани тука
и това ни обижда по професионална и аналана линия
иначе евалата я виж какъв убав сайт спретнал!
 
От: Продавам LikePedia.com - сайта тип facebook like ТЪРГ

Обясняваше ни как като вкараш малко пари за реклама в ФБ ще получиш повече пари от адсенс. Това който го постигне в дългосрочен план може спокойно да подаде патент за перпетуум мобиле.
 
От: Продавам LikePedia.com - сайта тип facebook like ТЪРГ

Сайтовете се разпространяват като вирус - някой като "лайкне" нещо линк към сайта му се появява в профила, линк, който приятелите му виждат и всичко плъзва от профил на профил.

Проблемът е, че тоя вирус трябва да се захранва по някъв начин - с реклама

http://www.facebook.com/help/?faq=17076 - прочети тук повече за платформата ;)

Ами то ако е като вирус, то значи като си достигнал 30 000 посещения, утре трябва да са 40 000? Или си ги докарал от реклама всички, което значи, че сайтът не върви като вирус, а насила...
 
От: От: Продавам LikePedia.com - сайта тип facebook like ТЪРГ

А ти пускал ли си реклама във ФБ за БГ сайт ? Ако не, значи разсъждаваш неподготвен.
Предполагам че това е риторичен въпрос и няма да си правя труда да ти отговарям на него само ще те попитам понеже гледам че си подготвен - При положение че тук има поне 100 активно пишещи, които по цял ден се чудят как да изкарат още някой лев - Как на тях не им е хрумнало гениалната мисъл да помпат реклама директно във ФБ или индиректно през страници и групи и да я монетизират през Адсенс. Още повече че точно твоят човек на мой въпрос колко точно трябва да се налее в реклама ми отговаря че не е запознат с платформата и рекламата на ФБ, което обаче явно не му пречи да ни обяснява как точно с такава реклама ще станат нещата та кой не е подготвен и кой питаше за шараните
 

Горе