Продавам: trakian.org

toretic

Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Сайта има отворени статистики... не съм се занимавал с него... някой ако иска може да го развие...
Сайта е Pr2
Скоро изтича срока на домейна и хостинга, след като изтече ще трябва да се платят 15лв за домейн и около 30 за хостинг... хоства се към сибокс
Заема около 30-40мб сайта.
Регистрирайте се и го разгледайте :).
п.п.
Ако до 20 дена не открия някой дето да го купи ще си подновя домейна... само казвам, да няма някой да се опитва да го крадне ;)
 
Не е лош сайта, да ти кажа. Ако имах повече време с удоволствие бих ти пуснал оферта за него.
п.с. Ако решиш да го задържиш пусни му съдържание на английски и ще си вдигнеш прихода от адсенс-а.
 
то аз имам около 10 долара от него през цялото време от както е пуснат... просто не съм се занимавал с него ;)... дори не съм го регистрирал никъде освен дир.бг...
 
tld-то е малко кофти, ама за два три дена можеш да му добавиш съдържанието на английски, и за още ден два събмит по директориите нещата ще се променят. Не му трябва много на сайтчето.
 
ами проблема е, че незнам колко да му искам... просто... до сега не съм правил такива сделки.
За това разчитам на вас да ме ориентирате... колко да му искам, да давате предложения ;).
 
20лв? Няма посещения, няма Pr, няма кънтент, не е завършен, домейна и хоста изтичат скоро...
 

Горе