Продавам zabavni.bg

От: Продавам zabavni.bg

Е баси, направил си сайта и са минали едва 10 дни и веднага на тържището. Това звучи адски несериозно.
 
От: Продавам zabavni.bg

хаха :) не точно :)
събирането на пожеланията над 3000
събирането на поздравителните картички над 3400
събирането на вицовете изгубих им бройката и на тях
кода на сайта :) все пак не е wp и той струва пари ?
домейнът само е 80лв ?
не ми пречи да го държа още 6 месеца и тогава да го продам :) ако тръгне за повече ако не пак за същите пари
това е сайт който си качваш на хоста всичко работи от теб се иска само да го рекламираш :) той има към 20 линка към него от различни сайве ,линковете ще останат близо 12 месеца и за новия собственик
 
От: Продавам zabavni.bg

Домейна бил 80 лева .. ходи семетни от някаде .. с извинеения .. системката не е нищо особено .. ще ме извиниш ама 450 лева за този сайт .. немисля като посещенията ти даже нестигат и 40, ако не е тайна .. светни ме, обаче от какво ще печелиш ?
 
От: Продавам zabavni.bg

А колко е домейна ?
70.40лв. ???

Домейна бил 80 лева .. ходи семетни от някаде .. с извинеения .. системката не е нищо особено .. ще ме извиниш ама 450 лева за този сайт .. немисля като посещенията ти даже нестигат и 40, ако не е тайна .. светни ме, обаче от какво ще печелиш ?
 
От: Продавам zabavni.bg

https://www.superhosting.bg/ - разгледай цените на домейните .. определено не са 80 лева .. цените са доло горе еднакви и с другите хостинг компании
 
От: Продавам zabavni.bg

Мале мале тука има яки капацитети
 
От: Продавам zabavni.bg

Хора, тук става въпрос за bg домейн. До колкото си спомням домейнът bg се купуваше точно за толкова (или там някъде) около посочената по-горе цена.
А и всеки може да иска колкото си иска за каквото си иска.
 
От: От: Продавам zabavni.bg

Работата е просто, че @sale е решил да се заяжда и не пропуска тема.
Наистина ще е много добре, ако администраторите му направят забележка.
Нека си трупа постовете по друг начин...

Хора, тук става въпрос за bg домейн. До колкото си спомням домейнът bg се купуваше точно за толкова (или там някъде) около посочената по-горе цена.
А и всеки може да иска колкото си иска за каквото си иска.
 
От: Продавам zabavni.bg

прави сте :) аз си искам толкова :)
найстина бг домейн струва 80 кинта като изключим
че ако го купите от http://icn.bg/ .bg 199.90лв. там е толкова :) ся ако исках да се правя на интересен щях да кажа че съм дал 200 кинта и съм си го защитил УЖ както се казва
но не факта е 4е съм дал 80 кинта за домейн + сумата за системата + съм платил на хора да събират пожелания вицове и картички + реклама ( линк ) в 15-20 сайта който ще стой около 12 месеца за мен е равно на тази цена като разбира се една цена никога не е крайна :) дори и в магазина да идеш пак може да се пазариш :)

който иска да го вземе :) на който пък не му харесва здраве да е ще се радвам да си намери по хубав :) с Приходи И без Разходи :)
 

Горе