Продаване на стоки в Амазон от Бьлгариа.

От: Продаване на стоки в Амазон от Бьлгариа.

То пък щото с ПП не може да те запали ако е решил...
 
От: Продаване на стоки в Амазон от Бьлгариа.

То пък щото с ПП не може да те запали ако е решил...
По принцип мисля че неможе.Винаги може да отвориш case че си платил или порачал а неси получил нищо
 
От: Продаване на стоки в Амазон от Бьлгариа.

По принцип мисля че неможе.Винаги може да отвориш case че си платил или порачал а неси получил нищо

А с банковата сметка не може? Нали зад всяка банкова сметка седи фирма/човек с данни?!
 
От: Продаване на стоки в Амазон от Бьлгариа.

А с банковата сметка не може? Нали зад всяка банкова сметка седи фирма/човек с данни?!


Несам казал че неможе.Просто ако си пратил 1000$ на някои китаец скамер и тои е решил да те прецака нали немислиш че ще си даржи тия 1000$ в тая сметка.Може и да можеш да ги върнеш тия пари ама процеса отнема месеци а паипал 1-2 седмици макс.Бяха ми сканирали картата един път и взеха 300£ и понеже беше дебитна а не кредитна отне 2месеца и половина да ми ги върнат
 
От: Продаване на стоки в Амазон от Бьлгариа.

Ох, добре. Твоето магаре е мъжкото. Действай си с пейпал, плащай си курсовете им.
Не те знам кво и колко си продавал, но до тук се опита да ни убедиш в следното:
1. Поръчваш от Китай и продаваш в Амазон
2. Китаеца ти сваля цени на пратка за да ти излезе по-евтино
3. Китаеца ти поема митата за сметка компенсация със стока - това ми е любимото!
4. Плащаш само с ПП - тук ми изниква въпроса до колко поръчваш и продаваш обеми, а нямаш доверие на банките?! Щото ПП са цвете...

Зададе си въпроса - отговорих ти. По-конкретно от това няма да получиш. Ако не ти върши работа ще те оставя тук да си фантазирате на тема внос в БГ, срокове, начини и цени.
Сори, така съм по-рязък, ама човек ви говори в цифри, дни, и примери, а вие пак си рупате. И да имам желание да помогна някак ми се изпарява.
 
От: Продаване на стоки в Амазон от Бьлгариа.

Ох, добре. Твоето магаре е мъжкото. Действай си с пейпал, плащай си курсовете им.
Не те знам кво и колко си продавал, но до тук се опита да ни убедиш в следното:
1. Поръчваш от Китай и продаваш в Амазон
2. Китаеца ти сваля цени на пратка за да ти излезе по-евтино
3. Китаеца ти поема митата за сметка компенсация със стока - това ми е любимото!
4. Плащаш само с ПП - тук ми изниква въпроса до колко поръчваш и продаваш обеми, а нямаш доверие на банките?! Щото ПП са цвете...

Зададе си въпроса - отговорих ти. По-конкретно от това няма да получиш. Ако не ти върши работа ще те оставя тук да си фантазирате на тема внос в БГ, срокове, начини и цени.
Сори, така съм по-рязък, ама човек ви говори в цифри, дни, и примери, а вие пак си рупате. И да имам желание да помогна някак ми се изпарява.

Хаха.Ок Явно мразиш паипал .и аз го мразя защото ми бяха затворили 2 преди.Да прав си порачвах от Китаи аксесоари за телефони и ги продавах не само в амазон и ебаи.На месец и половина правех порачка за 6-7000паунда защото за толкова време продавах почти всичко.Китаеца ми праща инвоис през паипал за сумата и аз го плащах.Бързо и лесно.Като се има предвид че неплащам доставка и мито курса ме устройва.просто ти казвам и несамо аз,ако разгледащ някви форуми за банков трансфер за стока от Китай ще видиш.Но ако си имаш сигурен човек си е ок се пак.Говоря за плащане на нов доставчик.

Само казвам кво мисля.Несам магаре което се опитва да те надвика
 
От: Продаване на стоки в Амазон от Бьлгариа.

Здравейте,
опитвам се започна да продавам в Амазон, но стигнах до проблема с UPC, EAN, or ISBN кодовете, StandardProductID or ProductIDType. Продуктите които се опитвам да продавам нямат такива. Има ли начин да се продава без тях и/или от къде трябва да се купят? Ares8008 е дал един линк, но дали някой друг няма опит с това?
 

Горе