Продаване на стоки в Амазон от Бьлгариа.

ares8008

New Member
Здравеите.доскоро продавах доста успешно в Амазон англия,и ме интересува дали някои прави бизнес по Амазон от Бг и дали има успех.Несам в Бг но имам намерение да се вращам и искам да проу4а дали има на4ини за правене на добри пари в Амазон и ебаи от Бг.Несам запознат с Бг пазара какво варви и какво не
 
От: Продаване на стоки в Амазон от Бьлгариа.

очакваме всеки момент бизнесът да потръгне
 
От: Продаване на стоки в Амазон от Бьлгариа.

Като ти гледам неграмотното писане, се чудя кой ли образ ще е купувал от теб, сигурно ще да е бил някой неграмотник като теб.
 
От: Продаване на стоки в Амазон от Бьлгариа.

Как успя да го изс*реш тоя абзац?!
 
От: Продаване на стоки в Амазон от Бьлгариа.

Как успя да го изс*реш тоя абзац?!
Кой абзац имаш предвид? :)

Реших да видя кой пише България като Българиа, че все бях виждал грешки, ама чак пък такива...:
E, не му се отдава бг езика, но може и да продава момчето/момичето в Амазон, ако е на ТИ с другите чуждоземски езици.:)
 
От: Продаване на стоки в Амазон от Бьлгариа.

Като ти гледам неграмотното писане, се чудя кой ли образ ще е купувал от теб, сигурно ще да е бил някой неграмотник като теб.
Приятел.Пиша така защтото ми е малко трудно с бг на клавиатурата.Незнам аз ли сам неграмотника или ти 4е изказваш селското си мнение.А Ако нари4аш хората в UK неграмотни 4е да купуват по над 80-90 нещта на ден от мене ок прав си Ли4но мога д ти пратя оборота си за 2011-2013 на саобщение.В цифрите мозеби сам по грамотен от тебе.От 5 год сам тука и мозеби малко баркам но идеяата беше друга.
 
От: Продаване на стоки в Амазон от Бьлгариа.

ares8008: Първо - не съм ти приятел, и второ - не приемам съвети от неграмотници като теб.
 
От: Продаване на стоки в Амазон от Бьлгариа.

ares8008: Първо - не съм ти приятел, и второ - не приемам съвети от неграмотници като теб.
Приятел.Каде видя савет даден за тебе.Няама такова нещто.Незнам

щто ама само в бг саит сам срещтал такива hateri i loseri като тебе а ползвам доста англииски и там идеяата е не правописа а хората да си помагат да правят кинти и наистина имат успех.Ако искаш да ти дам листингите ми в Амазон да провери6 за правопис
 
От: Продаване на стоки в Амазон от Бьлгариа.

Извинявам се на другите за грешките които правя или сам направил.

И все пак по темата.Интересуваше ме дали някои продава в Амазон или стоки от Бг с успех в саита
 
От: Продаване на стоки в Амазон от Бьлгариа.

Ко, ко речи?
Приятел.Пиша така защтото ми е малко трудно с бг на клавиатурата.Незнам аз ли сам неграмотника или ти 4е изказваш селското си мнение.А Ако нари4аш хората в UK неграмотни 4е да купуват по над 80-90 нещта на ден от мене ок прав си Ли4но мога д ти пратя оборота си за 2011-2013 на саобщение.В цифрите мозеби сам по грамотен от тебе.От 5 год сам тука и мозеби малко баркам но идеяата беше друга.
 
От: Продаване на стоки в Амазон от Бьлгариа.

Приятел.Каде видя савет даден за тебе.Няама такова нещто.Незнам

щто ама само в бг саит сам срещтал такива hateri i loseri като тебе а ползвам доста англииски и там идеяата е не правописа а хората да си помагат да правят кинти и наистина имат успех.Ако искаш да ти дам листингите ми в Амазон да провери6 за правопис

Ако ще и да си милионер или милиардер - това няма да промени мнението ми за теб: оставаш си неграмотен, а аз не харесвам неграмотници и не правя бизнес с неграмотници.
 
От: Продаване на стоки в Амазон от Бьлгариа.

Извинявам се на другите за грешките които правя или сам направил.

И все пак по темата.Интересуваше ме дали някои продава в Амазон или стоки от Бг с успех в саита
Български стоки ли имаш намерение да продаваш в Амазон?
Аз правя обратното - от UK в БГ продавам, но би трябвало да ти е ясно какво е положението към момента.:)
 
От: Продаване на стоки в Амазон от Бьлгариа.

Български стоки ли имаш намерение да продаваш в Амазон?
Аз правя обратното - от UK в БГ продавам, но би трябвало да ти е ясно какво е положението към момента.:)

Нещто такова .Пробвах в бг да продавам отUK ама маи е доста траги4но все о6те online тьрговията а и маи по4ти никои неползва пеи пал.А знам хора правят обратното .Мисалта ми е 4е неискам да се занимавам с митниците при големи порь4ки и искам да продавам бг стока няква ако реша да се вьрна.
 
От: Продаване на стоки в Амазон от Бьлгариа.

Нещто такова .Пробвах в бг да продавам отUK ама маи е доста траги4но все о6те online тьрговията а и маи по4ти никои неползва пеи пал.А знам хора правят обратното .Мисалта ми е 4е неискам да се занимавам с митниците при големи порь4ки и искам да продавам бг стока няква ако реша да се вьрна.
Ами по принцип не е невъзможно, но чак не мога да измисля каква бг стока можеш да предлагаш...
 
От: Продаване на стоки в Амазон от Бьлгариа.

Ако ще и да си милионер или милиардер - това няма да промени мнението ми за теб: оставаш си неграмотен, а аз не харесвам неграмотници и не правя бизнес с неграмотници.

Аз непреценявам хората за бизнес дали пишат с грешки или не а колко са предприем4иви и наход4иви.Достав4ика ми от 3 год е китаец които пи6е доста неграмотно и трудно му разбирам емаилите

но полу4авам каквото искам.А ти 4е си некав бг loser и hater е ясно.Така наре4ениат селски бек.Ок неграмотник сьм ама и нямам намерения за правене на business с losers като тебе бате или приятел както прецениш.
 
От: От: Продаване на стоки в Амазон от Бьлгариа.

Ами по принцип не е невъзможно, но чак не мога да измисля каква бг стока можеш да предлагаш...
Последният пьт когато бях в бг бях накупувал доста стока от разли4ни градове от бг маистори сувенири дарворезба ,вази,и др подобни и имат доста голям успех в Etsy но саита е предимно за hand made стоки.Големите клиенти и пора4ки са в Амазон и ебаи.Просто ако поа4вам от китаи 6те отива на митницата и са разправии доста както 4увам.
 
От: Продаване на стоки в Амазон от Бьлгариа.

Има сайтове през който може да поръчваш стоки от Amazon и Ebay и други сайтчета.
Не знам бачкат ли още! Но според мен взимаха доста за поръчка от там, някъде около 30 % на цената за продукта.
Пиши в Google и ще намериш някой.
Върви ли или не. Трябва да ти отговори човек който се занимава.
Като вземем в предвид че взимат по 30 % от цената на стоката, ако имаш поръчки ще си добре.
Но определено трябва човек в Англия или U.S.A, за да доставя стоките до теб.

Тук в БГ пазара не е толкова силен като Англия, хората протестират.
Мисля, че обратния вариант е много по-добрия.
От БГ-то към Англията :D
 
От: Продаване на стоки в Амазон от Бьлгариа.

Ако вкарваш от Англия не би трябвало да се занимаваш с митници, защото тя е от ЕС и не се плаща мито.
 
От: Продаване на стоки в Амазон от Бьлгариа.

Човече, моля те спри да пишеш с четворики, ЩТ (WTF?!).
Ако трябва обърни клавиатурата с клавишите надолу, потупай я поне 6 пъти, и ако не помогне - разглоби и изчисти. Всичко това би трябвало да ти помогне поне малко.
Срамота е да пишеш с толкова зле, а да ми се вееш като балон от самочувствие. Форумите са за взаимопомощ, тук не можем да ти осигурим нужното ти за правописа и граматиката, а за другото - нали все пак трябва да ни дадеш шанс да те разберем?!
 
От: Продаване на стоки в Амазон от Бьлгариа.

Човече, моля те спри да пишеш с четворики, ЩТ (WTF?!).
Ако трябва обърни клавиатурата с клавишите надолу, потупай я поне 6 пъти, и ако не помогне - разглоби и изчисти. Всичко това би трябвало да ти помогне поне малко.
Срамота е да пишеш с толкова зле, а да ми се вееш като балон от самочувствие. Форумите са за взаимопомощ, тук не можем да ти осигурим нужното ти за правописа и граматиката, а за другото - нали все пак трябва да ни дадеш шанс да те разберем?!

Нямам 4 на клавиатурата.Незнам защо или каде е.Непиша много на бг с бг букви а с латиница.Ама тука маи срещтам само даскали по литература и бьлгарски както и редактори а не хора дето имат няква цел и идея .Визирам тебе и другиат редактор по горе.Каде видя балон сьс само4увствие опс sorry.

Ако някои неграмотен тука ме помоли нещто или попита няма да му редактирам вьпроса или молбата а бих му помогнал както правят хората в 2-3 от наи големите IM форуми ,кадето пишат сякви народности на развален и неразбираем англииски.Ок даскале ште се постарая да намеря 4-то специално за тебе и другиат "редактор".
 

Горе