Продаване на стоки в Амазон от Бьлгариа.

От: Продаване на стоки в Амазон от Бьлгариа.

Има сайтове през който може да поръчваш стоки от Amazon и Ebay и други сайтчета.
Не знам бачкат ли още! Но според мен взимаха доста за поръчка от там, някъде около 30 % на цената за продукта.
Пиши в Google и ще намериш някой.
Върви ли или не. Трябва да ти отговори човек който се занимава.
Като вземем в предвид че взимат по 30 % от цената на стоката, ако имаш поръчки ще си добре.
Но определено трябва човек в Англия или U.S.A, за да доставя стоките до теб



Тук в БГ пазара не е толкова силен като Англия, хората протестират.
Мисля, че обратния вариант е много по-добрия.
От БГ-то към Англията :D

Да знам ги тия фирми.Но тая далавера е на умиране защото доста хора знам купуват директно от ебаи и амазон.Има доста добра булгарска стока за продаване наван стига да се намери.Както казах намерих бг маистори на икони дьрворезба ,и други hand made неща които се харесват доста в щатите и канада както и англия.Но просто идеята ми беше за вращане в бг и продаване отам наван.
 
От: Продаване на стоки в Амазон от Бьлгариа.

Нямам 4 на клавиатурата.Незнам защо или каде е.Непиша много на бг с бг букви а с латиница.Ама тука маи срещтам само даскали по литература и бьлгарски както и редактори а не хора дето имат няква цел и идея .Визирам тебе и другиат редактор по горе.Каде видя балон сьс само4увствие опс sorry.

Ако някои неграмотен тука ме помоли нещто или попита няма да му редактирам вьпроса или молбата а бих му помогнал както правят хората в 2-3 от наи големите IM форуми ,кадето пишат сякви народности на развален и неразбираем англииски.Ок даскале ште се постарая да намеря 4-то специално за тебе и другиат "редактор".

Аз посещавам няколко от най-големите EN IT форуми и никъде не се толерира неграмотното писане. Мен са ме поправяли дори когато използвам абревиатури от сорта на tho вместо 'though'. В най-добрият случай има някой, който те поправя 1-2 пъти и после ти спират достъпа. Ако искаш ще ти цитирам и правилата им. Имаш ли представа колко е трудно да се прочете така написан текст?

Може даже клавиатура да ти липсва, това не те оправдава. Всяка операционна система, телефон, таблет и всеки браузър имат виртуална клавиатура или autocorrect. Като ти липсват копчета можеш даже да bind-неш проклетата буква на друго копче.

Ако искаш някой да те приеме сериозно си направи труда поне поста да се чете нормално...
 
От: Продаване на стоки в Амазон от Бьлгариа.

Аз посещавам няколко от най-големите EN IT форуми и никъде не се толерира неграмотното писане. Мен са ме поправяли дори когато използвам абревиатури от сорта на tho вместо 'though'. В най-добрият случай има някой, който те поправя 1-2 пъти и после ти спират достъпа. Ако искаш ще ти цитирам и правилата им. Имаш ли представа колко е трудно да се прочете така написан текст?

Може даже клавиатура да ти липсва, това не те оправдава. Всяка операционна система, телефон, таблет и всеки браузър имат виртуална клавиатура или autocorrect. Като ти липсват копчета можеш даже да bind-неш проклетата буква на друго копче.

Ако искаш някой да те приеме сериозно си направи труда поне поста да се чете нормално...

Това си е така, благодаря за подкрепата.
Така също той освен неграмотен е и груб. Аз без да го обидя, освен да констатирам очевидното (че е неграмотен), той си позволи да ме обиди.
 
От: Продаване на стоки в Амазон от Бьлгариа.

За писането, може да ти изглежда като заяждане, но наистина е супер мъка да ти се разчете. Ползвай това като ти липсват някои букви. Това е и причината доста от хората да не са разбрали какво точно искаш да правиш и каква ти е идеята.
Иначе по темата, със сигурност може да намериш добри неща за продажба, много правилно си се насочил към hand made, то в бг това са може би единствените качествени неща
 
От: Продаване на стоки в Амазон от Бьлгариа.

Това си е така, благодаря за подкрепата.
Така също той освен неграмотен е и груб. Аз без да го обидя, освен да констатирам очевидното (че е неграмотен), той си позволи да ме обиди.
Аз ли съм груб.Ако за тебе да наречеш някои че се надува като балон от самочувствие е нормално ок може би си си такав в отношението кам другите а отам и към други нещта.Неме интересува честно казано.както се вижда намерих и оправих ч-то ама това непроменя факта че е пално с hateri.
 
От: Продаване на стоки в Амазон от Бьлгариа.

Аз посещавам няколко от най-големите EN IT форуми и никъде не се толерира неграмотното писане. Мен са ме поправяли дори когато използвам абревиатури от сорта на tho вместо 'though'. В най-добрият случай има някой, който те поправя 1-2 пъти и после ти спират достъпа. Ако искаш ще ти цитирам и правилата им. Имаш ли представа колко е трудно да се прочете така написан текст?

Може даже клавиатура да ти липсва, това не те оправдава. Всяка операционна система, телефон, таблет и всеки браузър имат виртуална клавиатура или autocorrect. Като ти липсват копчета можеш даже да bind-неш проклетата буква на друго копче.

Ако искаш някой да те приеме сериозно си направи труда поне поста да се чете нормално...

Незнам какви форуми посещаваш.Давам пример с warrior forum.Форум в които не всеки владее перфектно англииски но всеки е радостен да помогне с каквото може без да се прави на даскал Петров по Български и природознание.А това е един доста голям форум можеби него знаеш.Ако ти куца англииският бъди спокоен никои няма да те поправи или изгони.Имам ли грешки сега я проверете .
 
От: Продаване на стоки в Амазон от Бьлгариа.

Това си е така, благодаря за подкрепата.
Така също той освен неграмотен е и груб. Аз без да го обидя, освен да констатирам очевидното (че е неграмотен), той си позволи да ме обиди.

И приятел продалжаваш да ме обиждаш че съм неграмотен а претендираш нещто.Преди да претендираш се научи да неси некав бг hater по форумите и да обиждаш кои е нехрамотен и кои не се едно си некав декан от софиискиат.
 
От: Продаване на стоки в Амазон от Бьлгариа.

Аз посещавам няколко от най-големите EN IT форуми и никъде не се толерира неграмотното писане. Мен са ме поправяли дори когато използвам абревиатури от сорта на tho вместо 'though'. В най-добрият случай има някой, който те поправя 1-2 пъти и после ти спират достъпа. Ако искаш ще ти цитирам и правилата им. Имаш ли представа колко е трудно да се прочете така написан текст?

Може даже клавиатура да ти липсва, това не те оправдава. Всяка операционна система, телефон, таблет и всеки браузър имат виртуална клавиатура или autocorrect. Като ти липсват копчета можеш даже да bind-неш проклетата буква на друго копче.




Ако искаш някой да те приеме сериозно си направи труда поне поста да се чете нормално...

И има разлика да попеавиш някои че прави една две грешки в случая моите .Но както се вижда бързо ги оправям и пиша четливо .Но в случая някви смешмици дето се правят на големата работа да ми казват неграмотен и че сам бил балон със самочувствие е друго.Две различни нещта са.Казва се селкси бекове а не пичове дето щте ти кажат човешки че грешиш
 
От: От: Продаване на стоки в Амазон от Бьлгариа.

За писането, може да ти изглежда като заяждане, но наистина е супер мъка да ти се разчете. Ползвай това като ти липсват някои букви. Това е и причината доста от хората да не са разбрали какво точно искаш да правиш и каква ти е идеята.
Иначе по темата, със сигурност може да намериш добри неща за продажба, много правилно си се насочил към hand made, то в бг това са може би единствените качествени неща

Да мерси погледнах го.щте го ползвам.Прав си във Българиа има много добри маистори и техните нещта биха били много търсени.Като пример бях накупувал доста нещта от Търново,Добрич и Троян на доста ниски цени.Една дърворезба бях купил за 50лв и след 2 дена листната в etsy я продадох за 80£.
 
От: Продаване на стоки в Амазон от Бьлгариа.

Малко Оф: И мен това с поправките ме дразни. Когато потърся нещо в интернет повечето пъти го намирам в някой форум. Абсолютно във всяка тема някой коригира някого и повечето пъти с обида, а не се помага с отговор. Не се четяло - Аз как го разбирам, а ти не го разбираш. В цял свят хората говорят английски език, а даже по - успешните филми актьорите не са от държави говорящи анг. и не говорят както трябва. Мисълта ми е, че не наблягате на проблема, а създавате друг проблем. Това почна да се среща още повече. Каква е тая омраза, тази агресивност, България за това потъва.
Сега някой пак ще ми даде червена ряпа, защото съм говорил глупости. И няма да му се сърдя, защото това е нормалното ви поведение Хейтърсво.
А колегата ares да не си помисли, че го защитавам.
Нямаш право да обиждаш абсолютно никого дори и себеси.
 
От: От: Продаване на стоки в Амазон от Бьлгариа.

Малко Оф: И мен това с поправките ме дразни. Когато потърся нещо в интернет повечето пъти го намирам в някой форум. Абсолютно във всяка тема някой коригира някого и повечето пъти с обида, а не се помага с отговор. Не се четяло - Аз как го разбирам, а ти не го разбираш. В цял свят хората говорят английски език, а даже по - успешните филми актьорите не са от държави говорящи анг. и не говорят както трябва. Мисълта ми е, че не наблягате на проблема, а създавате друг проблем. Това почна да се среща още повече. Каква е тая омраза, тази агресивност, България за това потъва.
Сега някой пак ще ми даде червена ряпа, защото съм говорил глупости. И няма да му се сърдя, защото това е нормалното ви поведение Хейтърсво.
А колегата ares да не си помисли, че го защитавам.
Нямаш право да обиждаш абсолютно никого дори и себеси.

Знам че неме защтитаваш,просто се радвам че мислиш така.А за обидите.Ако тиа 3-4ма "господина" небяха ме обиждали първи а просто нормално бяха казали че греша доста щтях и аз нормално да отговоря и да си взема поука.Тая тема я пуснах защтото идеята мие да се върна в бг и там да правя бизнес сьс бьлгарски стоки ама секи път като се прибирам на почивка срещтам тиа баи ганьовци от пат и над пьт .Тая ненавист и хеитарство е присьщо и типична черта за нас дори и тука в чужбина.Евала
 
От: От: Продаване на стоки в Амазон от Бьлгариа.

...просто нормално бяха казали че греша доста щтях и аз нормално да отговоря и да си взема поука....

.Прав си във Българиа има много добри маистори и техните нещта биха били много търсени.


Искаш нормална забележка и да ти кажа нормално, че грешиш? Съжалявам, но за някой, който изписва неправилно името на родината ми, мисля, че е неграмотен. И си мисля, че го правиш нарочно. И няма да си променя мнението за теб, докато изписваш неправилно името на родината ми - до тогава си оставаш за мен един неграмотник, който не заслужава моето внимание, въпреки знанията и парите си. Всъщност аз точно и за това се заядох с теб, иначе пропускам кой как пише, понякога правя по някоя забележка и толкова, но много ме подразни неправилното изписване на "България".

В момента, в който почнеш да изписваш правилно името - ще си променя мнението.
 
От: От: Продаване на стоки в Амазон от Бьлгариа.

Искаш нормална забележка и да ти кажа нормално, че грешиш? Съжалявам, но за някой, който изписва неправилно името на родината ми, мисля, че е неграмотен. И си мисля, че го правиш нарочно. И няма да си променя мнението за теб, докато изписваш неправилно името на родината ми - до тогава си оставаш за мен един неграмотник, който не заслужава моето внимание, въпреки знанията и парите си.

В момента, в който почнеш да изписваш правилно името - ще си променя мнението.

Ок неграмотник сам.Знам че България се пише така а не иначе ,просто небях свикнал да пиша на кирилица на тоя комп.Ама да знаеш че твоето мнение неме интересува ,но виждам че доста голямо внимание ми отдели с твоите постове.И немисля че си чак такав родолюбец колкото се изтакваш за Твоята родина която е и не по малко моя но поради лаинарите които я оправляват и такива хеитари като тебе несам там.И все пак правя планове да се върна и да продавам бг стока ако е възможно ,ако не има китаици колкото искаш.Но ако те дразня с нещто или моето писане просто ми спести присаствието си и коментарите
 
От: Продаване на стоки в Амазон от Бьлгариа.

Червено: Започни да пишеш нормално и стига трупане на мнения
Или влез в час с клавиатурата си като потренираш малко на Word, Notepad или каквото там ти е удобно или спри. Едно е техническа грешка, но да ми пишеш Щ с ШТ, БългариА и прочие не става. Тука не си разменяме смс-и, и много рядко се заяждаме. Явно освен писането имаш трудност и с четенето. Аз не видях обиди, само възпитано отправени забележки. И да балон си. Идваш от нищото и си страшният бизнесмен. А ние да почнем да припадаме и пищим в екстаз за автограф ли трябва?!
 
От: Продаване на стоки в Амазон от Бьлгариа.

Каква кирилица бе, какво общо има с кирилицата "немисля", "небях", "неме", "оправляват" и т.н. Вместо да седнеш и да се научиш да пишеш разбираемо на родния си език, ти се репчиш. Червена репутация от мен. Това е български форум и тук се пише на БЪЛГАРСКИ.
 
От: Продаване на стоки в Амазон от Бьлгариа.

Баси драмата, я направо да го баннат, щото човека няма БГ клавиатура. Като се спре да се отговаря, сам ще се сети защо никой не обръща внимание на въпросите му.
 
От: Продаване на стоки в Амазон от Бьлгариа.

Въобще не е до БГ клавиатурата, който иска да пише нормално, пише. Сериозно, не ти ли е трудно да прочетеш какво е написал? А и наистина "Бьлгариа.", сериозно ли Бьлгариа?!
 
От: Продаване на стоки в Амазон от Бьлгариа.

Баси драмата, я направо да го баннат, щото човека няма БГ клавиатура. Като се спре да се отговаря, сам ще се сети защо никой не обръща внимание на въпросите му.

Е как няма?! Я пак го виж. Това, че пише с български буквички на пакистански правопис никога не е било хардуерен проблем, а грешка на задкормилното устройство.
 
От: Продаване на стоки в Амазон от Бьлгариа.

Особено България как е написана.... Заслужава критиките, но пък и темата доста се разми, а не е лоша.
 
От: Продаване на стоки в Амазон от Бьлгариа.

Червено: Започни да пишеш нормално и стига трупане на мнения
Или влез в час с клавиатурата си като потренираш малко на Word, Notepad или каквото там ти е удобно или спри. Едно е техническа грешка, но да ми пишеш Щ с ШТ, БългариА и прочие не става. Тука не си разменяме смс-и, и много рядко се заяждаме. Явно освен писането имаш трудност и с четенето. Аз не видях обиди, само възпитано отправени забележки. И да балон си. Идваш от нищото и си страшният бизнесмен. А ние да почнем да припадаме и пищим в екстаз за автограф ли трябва?!

Хаха кои е казал че съм страшният бизнесмен бе.Искаш да се науча да пиша по добре за да пиша тука така ли.Ми като нети изнася нечети бе.То само ваще хеитарски мнениа тука.Маи тва правите седите си пред компа и избивате комплекси.Несам искал мнение от тебе че да се изказваш и да ми казваш дали сам балон или неграмотник.Аз правя грешки дори като пиша някои път с химикал на бг ама си има прочина.Живей наван 5-6 години и ела тогава говори
 

Горе