Продават сайта АБВ.бг

dalasweb

Well-Known Member
Да събереме малко пари от форума и да го купиме сайта?
обявата :)
 
И за какво ще му е на някой да инвестира в губещ бизнес?
 
От: Продават сайта АБВ.бг

кое му е губещ.Всички ползващи в България нет имат само в абв поща никъде другаде!
 
От: Продават сайта АБВ.бг

монетаризация монетаризация монетаризация

къде се преподаваше тоя предмет
 
Re: От: Re: Продават сайта АБВ.бг

Нетинфо излязоха на печалба последните години.

До колкото разбрах от статията, не се продава цялата компания, а определени сайтове от портфолиото и, нали? Vbox кога са били на печалба? :)
 
От: Продават сайта АБВ.бг

Таман онзи ден си мислех че нетинфо не са пускали нищо ново.
Да се съберем 2-3 ма потребителя да отделим по някои друг милион и да го купуваме викам аз :)
 
От: Продават сайта АБВ.бг

Края на статията ми хареса:
В тази връзка съществува и допълнителен риск за доверието в поща АБВ при смяна на собственика. Никой не се притеснява, че Лари Пейдж или Сергей Брин му прочитат писмата в Gmail. Но ако новият собственик на „Нетинфо” е някой бизнесмен, бивш служител на ДС, каква е гаранцията, че няма да се изкуши да прави това, на което са го учили - четене на чужди писма?
 
От: Продават сайта АБВ.бг

Края на статията ми хареса:

Дълбоко се съмнявам, писмата в гмаил да остават "непипнати". Неминуемо минават автоматични проверки и интересното се заделя за по-нататъшно ползване...
 
От: Продават сайта АБВ.бг

Не мерси, даже и да ми я подарят няма да я взема - скоро ще бъде една от най милиционерски пощи, където милиционерите ще имат пълен достъп. Не случайно я продават. :wink:
 
От: Продават сайта АБВ.бг

Не мерси, даже и да ми я подарят няма да я взема - скоро ще бъде една от най милиционерски пощи, където милиционерите ще имат пълен достъп. Не случайно я продават. :wink:

Викаш кой и да я купи,все Цветанов ще го контролира :-o :D
 
Re: От: Продават сайта АБВ.бг

Викаш кой и да я купи,все Цветанов ще го контролира :-o :D

Викате каквото и да се прави, една мажулитарка си имаме тук. :) Аз не виждам как НетИнфо ще си продаде сайта с най-много трафик, ако ще прави такова нещо, май цялото НетИнфо ще се продава. Няма такива неща като единични случаи при тях, освен, че се освободиха от Свежото де. Това беше една тяхна стратегическа постъпка.

Много българи, да не кажа почти всички, имат пощи там и някакси не мога да си го представя това да е губещ бизнес. Да, имат много разходи, но кой ли няма, важното е ресурса да го превърнеш в пари, нали? А при алекса в топ 5 на България, сигурно се нареждаш някъде и в класацията на големите рекламодатели. :)
 
От: Продават сайта АБВ.бг

Преди абв и вбокса в тиксото стояха почти наравно с над два милиона уникални дневно. Няма как да не е печелившо, а и колкото да им е разхода една реклама в такъв сайт предполагам е почти на цените в телевизиите. :)

@GTA-RACER
Не мерси, даже и да ми я подарят няма да я взема

Братле аз пък, ако ми го подарят ще скоча до тавана от кеф. :D
 
Re: От: Продават сайта АБВ.бг

Братле аз пък, ако ми го подарят ще скоча до тавана от кеф. :D
Абе и аз много бих се зарадвал някой да ми подари толкова оборотен сайт, че и вече изграден като бизнес. Не че нещо, но все някак ще се оправим с него. ;)
 
От: Продават сайта АБВ.бг

ахахах ако ми подарят АБВ знам как да превърна всичко в пари и това е , пускам реклами по 10 лв за 2 часа на момента сигурно ЛС-то ми ще се напълни хахахах че сигурно на ден по 1000 поръчки ще получавам...
 
Да, ще има много начини с толкова трафик. Аз лично бих се замислил и малко за аф. маркетинг, но като цяло сегашния им начин не е никак зле - CMP-а си е едно от най-добрите начини, като изключим някои по-атрактивни и доходоносни като PR публикация и брандинг на секции. Винаги има начини. Само трафик да имаш и да знаеш какво го интересува. :)
 
От: Re: Продават сайта АБВ.бг

Точно така , има много начини с голям трафик , всякак ще се изкарват доволни пари ..

П.С. Blinky тъкмо се появи рекламата на АДХ.бг в първия пост.. червения банер и бих искал да кажа,че ми хареса много, който го е направил добре се е справил много, привлича доста и изглежда доста професионално и оригинално.
Да, ще има много начини с толкова трафик. Аз лично бих се замислил и малко за аф. маркетинг, но като цяло сегашния им начин не е никак зле - CMP-а си е едно от най-добрите начини, като изключим някои по-атрактивни и доходоносни като PR публикация и брандинг на секции. Винаги има начини. Само трафик да имаш и да знаеш какво го интересува. :)
 

Горе