Продават се емайли

Статус
Not open for further replies.

exP

Banned
Рейтинг - 100%
1   0   0
Продават се емайли на български потребители от известни български сайтове 10 стотинки на 1-емайл при поръчка над 10 000 ще има отстъпка :) Ако има заинтересувани да пишат !

Емайлите не са използвани за спам ! Фреш са !
 
От: Продават се емайли

Сори за спама. Аз давам 200 млн имейли. От цял свят са, не са категоризирани и не всички още са активни. Цената за един е 0,00003. Минимална поръчка - 50лв, за всичките има голяма отстъпка: вместо 6000 - 1500лв.

П.С.: Ориентировъчно, 50лв са ~1 и 6 шестици (не искам да го пиша, че не ми харесва) :)
 
Последно редактирано:
От: Продават се емайли

да категоризирани са не мисля че е много за активни Български емайли на който не е правен спам до ся
 
От: От: Продават се емайли

10 стотинки на 1-емайл , ти луд ли си бе човек, доста е това
 
От: Продават се емайли

10 emailа 1lv якоо
 
От: Продават се емайли

Ако са е-мейли на звезди, ТВ водещу, мутреси, футболни треньори, участници в Мюзсик Айдъл, Биг Брадър и всякаква друга сган.. и ако им рекламирам новата ми кока,.. товага виж.. става. Обаче това наистина е най-абсурдната цена.
 
От: Продават се емайли

ами емайлите не са използвани за спам и са от базата данни на известни български сайтове колкото е по голяма бройката на взети емайли толкова по малко стотинки :) на емайл
 
От: Продават се емайли

Е значи съм се прецакал защото за мен не беше безплатен.
 
От: Продават се емайли

има си програми.. пускаш да търсят сайтове по кл. думи и после в сайтовете търсят имейли за 30 мин ще сабера около 100 000 имейла може и повече може и по-малко..
 
От: Продават се емайли

email spamming is gay
 
От: Продават се емайли

има си програми.. пускаш да търсят сайтове по кл. думи и после в сайтовете търсят имейли за 30 мин ще сабера около 100 000 имейла може и повече може и по-малко..

100 000 ще ги събереш за 30 мин таратанци... 2 месеца !
 
От: Продават се емайли

програми колкото щеш за събиране на е-маил. Аз имам програма която събирам е-маили не откъде да е а от craigslist.org може би наи ттаргетирания траффик оттам:)
а за цената - абсурд 10 стотинки за е-маил.пфуу много скъпо бе човек.
 
От: Продават се емайли

gsa-online.de/eng/email_parser.html
можеш дори и телефонни номера и други.. има хиляди програми само пишеш
email spider
email collector
email crawler някой искат cd-key но за някои мога да ти намеря :)
 
От: Продават се емайли

sobieski - за съжаление обаче повечето програи които си постнал вече не рботят.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе