Продава се сайт за обяви

redrum

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
23   0   0
Сайтът е ПРОДАДЕН
 
Последно редактирано:
От: Продава се сайт за обяви

Сайтът е продаден. :)
 
От: Продава се сайт за обяви

Честито на печелившия като го разработи да ми се обади да му го купя :)
 
От: Продава се сайт за обяви

Сайтчето е много добро, а дизайнът му е супер :)

Определено радва като видиш нещо различно от готовите темплейти метнати на някоя joomla или wordpress. Дано новия собственик го развива.
 
От: Продава се сайт за обяви

перфект е, на това му се нарича нещо различно, супер, екстра, браво на redrum и честито на новият му собственик.
 
От: Продава се сайт за обяви

Определено радва като видиш нещо различно от готовите темплейти метнати на някоя joomla или wordpress. Дано новия собственик го развива.

JokerBoard
http://allpublication.ru/board/

:mad::mad:
 
От: Продава се сайт за обяви

Да, това беше системата, която е използвана за основа на сайта. Системката е супер, нещо различно е и я препоръчвам. :)
 
От: Продава се сайт за обяви

ХММММ МАЛКО КОФТИ...
Купувача знае ли че системата е на база на руска таква?
И не е е писана а само променяна?
Ако не му е казано преди да даде парата... кофти...
 
От: Продава се сайт за обяви

Кое е кофти? Някъде да съм написал, че продавам авторска система? Написах, че това е сайт, който е разработен за клиент, но сделката е пропаднала и затова го продавам. А какво знае и какво не знае купувача не мисля, че е нещо, което бих обсъждал с теб или който и да е друг тук.
 
От: Продава се сайт за обяви

МИ ДА ДЕ... ЯВНО ТАМ Е ПРОБЛЕМА,НАПИСАЛ СИ ТАКА НЕЩАТА, ЧЕ ДА НЕ СЕ РАЗБИРА ДАЛИ Е АВТОРСКА ИЛИ НЕ...
ЕДИН ВИД СИ ПРЕДСТАВИЛ ВСИЧКО В ДРУГА СВЕТЛИНА СВЕТЛИНА - " РАЗРАБОТЕНА" .... ДВУЛИЧНО МАЛКО НЕ МИСЛИШ ЛИ ?
ЯВНО КУПУВАЧА НЕ Е ЗНАЕЛ ЧЕ СИ МУ ПРОДАЛ ГОТОВА СИСТЕМА С МАЛКО БУТВАНЕ ТУК ТАМ...
КОФТИ...
 
От: Продава се сайт за обяви

А някой може ли да каже кой е сайта, че не го виждам по постовете
 
От: Продава се сайт за обяви

Дано поне дизайнът е бил добър. :D
Нали се сещате, че ако му беше казал, че е готова система, нямаше да може да му вземе тези пари, които му искаше? По спомен, май за 400лв. я продаваше.
 
От: Продава се сайт за обяви

МИ ДА ДЕ... ЯВНО ТАМ Е ПРОБЛЕМА,НАПИСАЛ СИ ТАКА НЕЩАТА, ЧЕ ДА НЕ СЕ РАЗБИРА ДАЛИ Е АВТОРСКА ИЛИ НЕ...
ЕДИН ВИД СИ ПРЕДСТАВИЛ ВСИЧКО В ДРУГА СВЕТЛИНА СВЕТЛИНА - " РАЗРАБОТЕНА" .... ДВУЛИЧНО МАЛКО НЕ МИСЛИШ ЛИ ?
ЯВНО КУПУВАЧА НЕ Е ЗНАЕЛ ЧЕ СИ МУ ПРОДАЛ ГОТОВА СИСТЕМА С МАЛКО БУТВАНЕ ТУК ТАМ...
КОФТИ...
Не, не мисля. Дай ми сега още една червена репутация. Щом не съм написал, че е авторска система, значи не твърдя, че е авторска и никога не съм го твърдял. И на какво основание твърдиш, че модването е малко, след като и идея си нямаш колко е модифицирана? На какво основание твърдиш, как съм я представил пред купувача, вероятно имаш екстрасенски способности или? Явно тук има доста хора, които изпитват желание да се заяждат и да се правят на детективи. Вдигайте стари теми и пишете пиперливи мнения, щом така си осмисляте дните.
 
От: Продава се сайт за обяви

Пичове оставете го на мира един да продаде нещо над 100лв и вие го удавихте в чаша вода.
Момчето никъде не е написало че е авторска - клиента си има глава на раменете и си преценява - Още повече че при обявите той трябва да гледа съвсем други неща които Амун много добре ги знае и последната му мисъл би трябвало да е дали системата е авторска или не.
 
От: Продава се сайт за обяви

Е, хубу, айде! Ама е заблуждаване.
Да беше написал, че е превел и настройл.
 
Последно редактирано:
От: Продава се сайт за обяви

Пичове оставете го на мира един да продаде нещо над 100лв и вие го удавихте в чаша вода.
Момчето никъде не е написало че е авторска - клиента си има глава на раменете и си преценява - Още повече че при обявите той трябва да гледа съвсем други неща които Амун много добре ги знае и последната му мисъл би трябвало да е дали системата е авторска или не.

Не го защитавай...
Подвеждащо си беше!
Аз също мислех че е писана даже ми стана интересно...
Ако не бах купувал 4-5 пъти писани системи и се оказва
ЧЕ НЕ СТРУВАТ, а е в пъти по добре да се ползва готов скрипт, можеше и аз да съм набълбукания...
така е написал темата че да си мисли човек че те в голямата фирма за дизайн са си играли с дни да изковат един страотен сайт...
и после ги е преебал клиента...
нали разбираш че превода на една ГОТОВА СИСТЕМА не струва толкова пари ?
Кой е купувача от този форум ли е?

И РЕДРУМ... СПОРЕД МЕН СИ ЗАСЛУЖАВАШ НАПЪЛНО МЕНЗИСА ОТ МЕН...
Разбира се това е мое мнение, за мен е измама и че банките ти подновяват както имобилни те автоматично договора и ти трупат такси... ама щом за другите не е проблем това:) значи аз кофти разбирам нещата...
мушнах ти червено щото ме дразни това че СИ НАГЪЛ И БЕЗОЧЛИВ... което си личи от останалите ти постове... а и ти написах че е от мен за да знаеш кого да си мразиш :)
И ДА БИХ ТИ ДАЛ ПО ОЩЕ ЕДИН МЕНЗИС ЗА ВСЕКИ СЛЕДВАШ ТВОЙ ПОСТ... ПОНЕЖЕ СА МНОГО НАГЛИ! ЖАЛКО ЧЕ НЯМАМ ТАЗИ ВЪЗМОЖНОСТ!!!
 
От: Продава се сайт за обяви

Значи все пак пак до тук стигнахме че всъщност няма значение дали е писана системата или не а дали е направена както трябва. За това и не виждам смисъл да го нападате. Клиента ако не може да прецени това дето му предлагат дали струва или не струва и не може да зададе правилните въпроси, значи не е изял достатъчно дървета за да се научи, както се е случило с теб и с мен също.
И на никой не може да се сърдиме, защото никой не е длъжен да ни отваря очите щото сме големи убавци.
А колегата не го защитавам даже, ако сега прочетеш първият ми пост в тази тема ще схванеш иронията която съм вложил
 
От: Продава се сайт за обяви

AMOUN, давай ми червени точки колкото искаш. Ако искаш и кафяви ми дай, но не си прав! На какво основание твърдиш, че е само превод? Това го каза Шерлок, който е видял от подписа ми, че използвам жокерборд за един бивш мой сайт и е направил голямото разкритие. Това какво си разбрал не е мой проблем, защото не мога 10 ч. да обмислям какво точно да напиша, че да ме разберат всички в този форум. Който не разбира - пита и получава отговор. Мисля, че офертата беше подадена грамотно и в съотвествие с правилата на форума. Шерлок пусна линк към жокерборд и не съм се правил на луд да отричам, че използваме тази система, нали? Но искам пак да те питам, откъде знаеш, че само съм я превел, откъде знаеш какви модификации са правени и колко е работено по сайта, за да достигне до вида, в който беше предложен тук? Вкарали сме сума ти време за най-различни подобрения и допълнителни функции, подобряване на дизайна и прочее. Всичко, което искаше човекът, за който правихме сайта.

Това, че са ти пробутали неща, които не струват, няма нищо общо с моето предложение, за което не знаеш абсолютно нищо в дейтали, защото дори не бях дал линк и достъп до админ панела! Нито някой е питал дали това е авторска система или не!
 
От: Продава се сайт за обяви

А, грешиш! Не съм си играл на детективи. Привлечен от атрактивната обява и сълзливата, но вече банална (за уебмастерските форуми) история за отказалия се клиент, отворих да видя демото.
Това, което видях обаче веднага го познах, без значение колко е "модифицирано", макар, че не видях нещо различно.
Обикновено пропускам подобни теми, но ме подразни как си "извъртял" нещата.
 

Горе