Продава се сайт за онлайн филми и сериали

От: Продава се сайт за онлайн филми и сериали

Забелязвам, че никой вече не се интересува от потенциал :), посещения и тем подобни. Всеки иска да вземе сайт за 100 лв., който да печели без да се занимава с него. Това не е лошо по принцип, но издава манталитета на българина/иска печалба, но без работа/, което е жалко. Именно на това отдавам голямата бройка на некачествените сайтове в интернет пространството, купени само с цел печалба, без да се развиват от тяхните нови собственици. Моля поста ми да не се взема като лична нападка към никого, просто изказвам мнение. Обзалагам се, че почти всички запитвания за приходи са от чисто любопитство и няма да доведат до сделка. Пожелавам успешна сделка на продавача.
Поздрави.
Благодаря много за моралната подкрепа и аз наистина се надявам да намеря сериозен човек на който да го продам иначе много ще съжалявам.И аз стигнах до този извод ,че не всеки му е интересно приходите реално дали са големи,огромни или невероятно огромни.Не може да се каже ,че всичко зависи от приходите.Е да верно е те определят голяма част от сайта и от това той да се развива нормално.Но все пак когато човек разполага с добре организирана системата,сео и разпространение в социални мрежи и просто се опита да вложи още малко работа в него.Приходите ще му се удвоят.И реално ще е така.Възхищавам се на хората когато търсят всичко да е на чиста печалба и просто да го купят и да го оставят на един вид "самотек".Еми не винаги става така.Изключително много часове сме вложили нашия сайт да не кажа месеци за да го доберем на това ниво.И не мога да допусна ,че има хора които се интересуват само как да го купят и евентуално да почнат да забогатяват от него веднага.Повярвайте ми.Ако имаше сайт със стабилни приходи рядко човек ще го пуска за по 2000лв :).За какво му е на човек да продава сайт откъде вади солидни пари?Няма смисъл.И тук се вадят приходи.Не мислете ,че не е така.На повечето потребители на които съм им пратил лс-та с статистика за приходите ще се съгласят с мене ,че не са малко ,но въпреки това започва един ожесточен спор защо са толкова малко ,а реално трябва да са много повече :).Именно заради това ,че нашия екип не може да продължава с развитието на сайта.Просто искаме да го дадем на човек ,който наистина ще го развива и ще остане доволен на 100%.Това е цялата работа.Няма лъжа ,няма измама.Но българина си е българин.Ако може да мине "ептем на нагорнище" нали най-добре ще е .Не ме мислете за дребнав или нещо подобно.Просто и аз ,както и много други администратори на сайтове оценяваме труда си в часове,дни,седмици,месеци и в много други неща.Приходите сами ще дойдат.Но както и да е :).На всички останали потребители съм пратил лс-та!
 
Последно редактирано:
От: Продава се сайт за онлайн филми и сериали

Ауууууууууууууу мъка, мъка, мъка.....

Качили сте "Стъклен дом" продукт на БУНАК ТВ.

Той ако ви надуши сайбията милиционера от Симеоново Красимир Гергов ще ви даде за душата.

Сега ще дойде Карго бИзнесмена и ще каже чи крадете от СВОБОДНОТО интернет пространство:lol:

Сори пич това не е спам и аз се занимавам с подобен бизнес, НО нямам нищо общо със Славяно Мангалистан и управляващите го милиционери и комунисти и не искам да имам
 
От: Продава се сайт за онлайн филми и сериали

И на мен едно лично с приходите.
Благодаря предварително.
 
От: От: Продава се сайт за онлайн филми и сериали

Ауууууууууууууу мъка, мъка, мъка.....

Качили сте "Стъклен дом" продукт на БУНАК ТВ.

Той ако ви надуши сайбията милиционера от Симеоново Красимир Гергов ще ви даде за душата.

Сега ще дойде Карго бИзнесмена и ще каже чи крадете от СВОБОДНОТО интернет пространство:lol:

Сори пич това не е спам и аз се занимавам с подобен бизнес, НО нямам нищо общо със Славяно Мангалистан и управляващите го милиционери и комунисти и не искам да имам

ееее наиграване нямаш,не ти ли стига офтопика ами и тука клекна,цццц
шефе направете му на тоя никс една секция политика че там да си кляка...
 
От: Продава се сайт за онлайн филми и сериали

Хора моля ви се наистина не ми оспамвайте темата :).Мисля ,че сме големи хора и културни хора и нека се държим като такива :).Всички заинтересовани имат лс-та.
 
От: Продава се сайт за онлайн филми и сериали

дай да си говорим направо тогава:
не съм ти искал лично както не си ми и пращал такова ,
казвам го понеже имам и съм имал подобни сайтове и знам за какво става въпрос и не си залсужава играчката да се занимаваш с тях,
за да одисаш на някой си ,понеже не му се ходи на кино да се бръкне 5 лева или 10 евро,а чакат всичко да им се сервира на готово....
сайта печели от 0-20 лева на месец от етаргет ,ако не и по малко...СПОРЕД МЕН
трафика е бг,което е жалко и не се знае колко ще се запази...

имаш оферта от мен 100 лева(толкова е тоя трафик) за домейна,системата не ме интересува може да си я продаваш колкото искаш
 
От: От: Продава се сайт за онлайн филми и сериали

дай да си говорим направо тогава:
не съм ти искал лично както не си ми и пращал такова ,
казвам го понеже имам и съм имал подобни сайтове и знам за какво става въпрос и не си залсужава играчката да се занимаваш с тях,
за да одисаш на някой си ,понеже не му се ходи на кино да се бръкне 5 лева или 10 евро,а чакат всичко да им се сервира на готово....
сайта печели от 0-20 лева на месец от етаргет ,ако не и по малко...СПОРЕД МЕН
трафика е бг,което е жалко и не се знае колко ще се запази...

имаш оферта от мен 100 лева(толкова е тоя трафик) за домейна,системата не ме интересува може да си я продаваш колкото искаш

Не съм ти пращал лично на тебе ,а на всички останали които са се интересували по темата :).Попринцип за 100лв ако намериш подобен сайт аз лично този ти го подаравям.
Долавям лека ирония в изказването ти ,но следя мненията ти и бих казал ,че едва ли някои те взима на сериозно.Точно това и аз ще направя.Пренебрегвам хейтърите и хората които нямат реална представа за това как се движат нещата :).Ако имаш някакви проблеми възможно е да не ги споделяш в темата :).Не за първи път продавам сайтове тук и добре знам как да определям цената.Нито бързам да го продавам ,нито някои може да ме убеди ,че "не си залсужава играчката да се занимаваш с тях," даже имаш и правописна грешка :).Все пак няма да издребнявам и ще оставя нещата така.Всичко добро и лека вечер!
 
От: От: Продава се сайт за онлайн филми и сериали

Не съм ти пращал лично на тебе ,а на всички останали които са се интересували по темата :)
дай да си говорим направо тогава:
не съм ти искал лично както не си ми и пращал такова ,
.Попринцип за 100лв ако намериш подобен сайт аз лично този ти го подаравям.
смехоране,утре ще се молиш да ти го вземат за толкова,пак ще се посмеем...
Долавям лека ирония в изказването ти ,но следя мненията ти и бих казал ,че едва ли някои те взима на сериозно.
щом ги следиш ....
Точно това и аз ще направя.Пренебрегвам хейтърите и хората които нямат реална представа за това как се движат нещата :).
АЗ по горе съм казал
Ако имаш някакви проблеми възможно е да не ги споделяш в темата :)
Хм,психоаналитк все още не ми трябва,но може ако ти имаш нужда да ти помогна
.Не за първи път продавам сайтове тук и добре знам как да определям цената
Това, не незнам
.Нито бързам да го продавам ,нито някои може да ме убеди ,че "не си залсужава играчката да се занимаваш с тях," даже имаш и правописна грешка :)
Прегледай твоите и не бързай,който бърза...
.Все пак няма да издребнявам и ще оставя нещата така.Всичко добро и лека вечер!
Благодаря подобно
 
От: От: От: Продава се сайт за онлайн филми и сериали

Хуморът ви е на ниво "Комиците".Няма проблем уважавам хората ,които знаят как да се забавляват.Само не разбирам защо продължавате да пишете в темата работи ,които въобще нямат нищо свързано?Ако искате да го купувате ми пишете .Ако не искате просто няма смисъл да обсъждаме каквото и да е.Дали ще го продам или не какво ви притеснява вас?Усещам ,че нещо много се притеснявате от мен :).Не бива с лоши чувства.Това,че имате различен тип на мислене не означава ,че всичко останали са лоши.Ако просто няма какво да кажете моля поне от уважение към форума не спамете тук във форума :).Ако има нещо пък което искате да обсъдим пишете лс и това е .Както и да е.Ще помоля вече ако може да се движим по темата.
 
От: Продава се сайт за онлайн филми и сериали

ЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗ
 
Последно редактирано:
От: Продава се сайт за онлайн филми и сериали

Ненужно мнение
 
Последно редактирано:
От: Продава се сайт за онлайн филми и сериали

ЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗ
 
Последно редактирано:
От: Продава се сайт за онлайн филми и сериали

доста ме разсмя:lol:
все пак се радвай че се линкваш на горе и все някой може да се излъжи за повече от това което предлагам и въобще не ме притесняваш,а трябва да ми благодариш
Хуморът ви е на ниво "Комиците".Няма проблем уважавам хората ,които знаят как да се забавляват.Само не разбирам защо продължавате да пишете в темата работи ,които въобще нямат нищо свързано?Ако искате да го купувате ми пишете .Ако не искате просто няма смисъл да обсъждаме каквото и да е.Дали ще го продам или не какво ви притеснява вас?Усещам ,че нещо много се притеснявате от мен :).Не бива с лоши чувства.Това,че имате различен тип на мислене не означава ,че всичко останали са лоши.Ако просто няма какво да кажете моля поне от уважение към форума не спамете тук във форума :).Ако има нещо пък което искате да обсъдим пишете лс и това е .Както и да е.Ще помоля вече ако може да се движим по темата.
 
От: Продава се сайт за онлайн филми и сериали

Ненужно мнение :)
 
Последно редактирано:
От: Продава се сайт за онлайн филми и сериали

ЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗ
 
Последно редактирано:
От: Продава се сайт за онлайн филми и сериали

FILMIBG(.)ORGCreated On:29-Mar-2010 11:50:06 UTC знаеш ли колко преди тебе сме яли тая попара,но явно не искаш да слушаш...
на мъченица ли се правиш,хейтър си ти ,понеже си тръгнал да ни обеждаваш че видиш ли сайта е голяма работа.
Ами замислили се че утре ако ти звъннат на вратата,как ще се напикаеш като малко дете(може и да си такова)
Тогава няма да имаш време за писане...

Лоши черти има да ,защото гледа всичко на готово,ти какъв си?

правил съм за по малко ,от това което ти предлагам,но не чуваш,вириш си носа,най големия ли си бе?

Жалко е да,да не ти какзвам какво,ако трябва да бъда точен...

Никой не ти насочва нищо,напратив какраш ме да се повтарям,ама не разбираш от дума

Иначе си писателче,но си тръгнал по лесния път...
за репа няма да коментирам....


Няма да се защитавам не е нужно да падам на нивото на хейтъри :).Обясних каквото обясних.За 100лв направете такъв сайт го развивайте елате и ми пишете лс и този ви го подарям обещал съм :).Лоши черти има българина когато става въпрос за сериозна работа.За жалост колегите ,които ме предупредиха за подобни хора бяха ужасно прави.Жалко е когато стават такива работи.Както и да е.Спирам да ви отговарям на коментарите.Съвсем целенасочено настройвате обстановката в друга посока и се опитвате да объркате потребителите ,които сериозно се интересуват.И мен завлича също.Както казах нямам нищо против вас ,но защо се месите когато не се интересувате сериозно?По-горе написах защо.Няма да отговарям повече на вас пишете си колкото искате.Грозно е това което правите.Радвам се ,че все пак има интелигентни хора ,които не ви обръщат внимание.Все пак лека вечер и успешна седмица :) !

Напротив дадох ви положителна информация ,но може би от злобата си мислете друго :).Уважавам мнението ви ,но не го споделям същото това е цялата работа :).
 
Последно редактирано:
От: Продава се сайт за онлайн филми и сериали

Викахте, ревахте, спамихте и накрая пак на моята дойдохте.

Колко пъти да ви казвам:

НЕ ПРЕДЛАГАЙТЕ БЪЛГАРСКИ ПРОДУКТИ НА БЪЛГАРСКИЯ ОНЛАЙН ПАЗАР И ИЗОБЩО В ИНТЕРНЕТ

В славяно мангалистан всичко е Бедно, Гладно и Тъпо като милиционер, хванало се за коричката хляб и е въпрос на време да изреве някой на умряло
 
От: От: Продава се сайт за онлайн филми и сериали

и виж по горе в цитата,дето си толкова отворен да вземеш да го подариш на някой от форума!
аз ще пусна сайт сега нов и ще го направя с 1.099 к посещения от твоя,което ще рече че ще има 99 човека повече за 3 месеца (примерно и с подобра алекса)отгооре над твоя сайт,но ти подаряваш всичко? съгласен ли си ?

Поздрави и не ме нерви повече ,не съм ти хейтвал темата,а напротив само ти помогнах(без лоши чуства )
 

Горе