Продава се сайт за онлайн филми и сериали

filmibg

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Добър ден,
Продава се следния сайт :
http://www.filmibg.org
Сайта е насочен към сферата на онлайн филми и сериалите.

Системата е авторска специално написана.

Сайта разполага със:
Регистрация
Потребителя след регистрация разполага със собствен профил.Има възможност за коментиране филми и сериали.Възможност за кандидатстване за ъплоудер.Използване на формата за оплаквания.Добавяне на филми и сериали в любими.Използване на формата за Заявки.Изпращане на ЛС-та до други потребители.Разполагаме с над 2400 активни акаунта и с 8 ъплоудерски акаунта.



Ъплоудерския панел
Уникален ъплоудерски панел.Абсолютно всеки потребител може да кандидатства за ъплоудер и да бъде одобрен или не от администратор.След което съответния потребител получава писмо с инструкции и прикачени АВТОРСКИ направени уроци, качени в сайтовете за споделяне на видео като youtube и vbox7.


Админ панел
Удобен админ панел от който може да се следи за всичко.Редактиране,премахване на филми,сериали,реклами,банери и т.н

Разбира се това са една малка част от всичките функции на сайта.


СЕО ОПТИМИЗАЦИЯ
Бихме казали ,че имам една доста добре изградена сео оптимизация.Със seo friendly.
По следните ключови думи се намираме в първите 10 места
Онлайн филми - 3-то място
Филми онлайн - 4-то място
филми -5-то място
гледай онлайн филми - 7-мо място
filmi - 4-то място
онлайн филми и сериали - 2-ро място
Сайта разполага със RSS Feed и за сериалите и за филмите отделно.Разполага със собствена карта на сайта ,както и със xml sitemap който се субмитнат в google webmasters.
Ето и 2 снимки от google analytics да се ориентирате горе долу
http://store.picbg.net/pubpic/C6/92/4ff5b60cdda6c692.JPG
http://store.picbg.net/pubpic/55/32/6aeb65884fda5532.JPG

При покупва вие получавате
-Системата
-Цялата база данни която съдържа(над 430 филма и над 850 епизода на различни сериали).Общо над 1300 качени материала.
-Домейна filmibg.org(изтича на 29.03.2012)закупен от superhosting.
-Фейсбук групата със над 730 фена

Относно хостинга в момента се намираме на част сървър и затова в цената не влиза и хостинга.Все пак ако изявите желание ще преговаряме и за хостинга.

ЦЕНА : 2000лв.(с възможност за коментар разбира се).
Не съм запознат много добре с обстановката в този форум.Но много мой колеги казват ,че има както големи специалисти като и много хора които не ценят човешкия труд.Затова моля ви ако имате някакви въпроси или друго пишете ми лс ,а не използваите темата само и единствено да се чудите защо това и защо така :).Ако имате конкретни въпроси или желаете още данни моля потърсете ме на лично и ще обсъдим всичко.Както казах и цената е плаваща важното е да има диалог от които и от двете страни да излезем доволни.

Парите може да бъдат пратени чрез epay,paypal или да се видим лично(в зависимост от това къде живеете).

Поздрави,Екипа на Filmibg.org


 
Последно редактирано:
От: Продава се сайт за онлайн филми и сериали

Доходите за миналия месец какви са?
 
От: Продава се сайт за онлайн филми и сериали

Пратено ви е лично съобщение :)
 
От: Продава се сайт за онлайн филми и сериали

Моля изпратете ЛС и на мен с инфо за доходи. Благодаря!
 
От: Продава се сайт за онлайн филми и сериали

Защо на лс!? Дайте всички да видим доходите.
 
От: Продава се сайт за онлайн филми и сериали

Доходите не са прекалено много и затова не се гордеем с тях :).Именно заради това желая да обсъждаме това на лично съобщение :).Всички желаещи съм им изпратил лс-та.
 
От: Продава се сайт за онлайн филми и сериали

Няма значение дали са ниски или високи доходите. Все пак искаме да видим доходите, за да си направим извод. А не всичките да ви пишат на лс за доходите :) Не ме разбирайте по грешно :)
 
От: Продава се сайт за онлайн филми и сериали

С този итаргет едва ли ще изкарва много сайта, Гугъл според мен са по-добре. И аз бих искал да получа ЛС-то с приходи, моля.
 
От: Продава се сайт за онлайн филми и сериали

И за мен едно ЛС с приходите, моля.
 
От: Продава се сайт за онлайн филми и сериали

И за мен едно ЛС с приходите,
 
От: Продава се сайт за онлайн филми и сериали

За мен също ЛС с приходите.
 
От: Продава се сайт за онлайн филми и сериали

А някой зачуди ли се как се уреждат нещата с авторските права на материалите качвани в сайта?
Освен приходите е важно и до колко е легална цялата работа.
 
От: Продава се сайт за онлайн филми и сериали

Здравей,
Много хора са ми задавали този въпрос.Попринцип филмите ги сваляме от свободното интернет пространство било то торент тракери,уарез сайтове и т.н.След което ни ги конвертираме разбира се и ги качваме в сайтове посредници също които са милиони в интернет пространството.Единственото което има на нашия сайт е един embed код който ползваме от самия сайт посредник.Реално от гледна точка на авторските права не нарушаваме нищо конкретно.Но сигурно ще се съгласите с мен ,че няма напълно легален сайт.Какъвто и да е той.Малко или много всеки сайт си е нелегален.Друга е и работата ,че като нашия сайт има изключително много подобни.Не ми се вярва от гледна точка на сайт който да правим 4-5хиляди и нагоре уникални да бъде търсен от съда.Има и друго.Има много филми от нашия сайт който са били изтривани от нас самите.Просто е нужно да бъде пуснато писмо или просто да ни пишете на съответния емайл ,че нарушаваме авторските права по подобие на аренабг и замунда и съответно филма ще бъде изтрит.Ако питате дали има такива случай.Да има :).Изтривали сме филми при наличието на писма или оплаквания от определени хора или фирма ,че нарушаваме авторските права.Не мисля ,че все пак това може да е някакъв проблем.Нито аренабг,нито замунда,нито датабг да не говорим ,че има хиляди хиляди други сайтове който нарушават изключително много закона за авторското право биват наказвани.Ние сме един вид "игла в купа сено".Все пак вие ще си прецените дали е така или не :).Всички желаещи са получили лс-та с отговор за приходите.
 
От: Продава се сайт за онлайн филми и сериали

имам едно въпросче,заради системата или заради приходите продаваш сайта на цена 2к + - ?
Цената сме я базирали на всичко :).Система,потребители,уникални,домейн,приходи :).
 
От: Продава се сайт за онлайн филми и сериали

Забелязвам, че никой вече не се интересува от потенциал :), посещения и тем подобни. Всеки иска да вземе сайт за 100 лв., който да печели без да се занимава с него. Това не е лошо по принцип, но издава манталитета на българина/иска печалба, но без работа/, което е жалко. Именно на това отдавам голямата бройка на некачествените сайтове в интернет пространството, купени само с цел печалба, без да се развиват от тяхните нови собственици. Моля поста ми да не се взема като лична нападка към никого, просто изказвам мнение. Обзалагам се, че почти всички запитвания за приходи са от чисто любопитство и няма да доведат до сделка. Пожелавам успешна сделка на продавача.
Поздрави.
 

Горе