Продава се сайт за футболни(спортни) прогнози

gogata70

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
www.ma4a.info

Поддръжка - до 15 минути на ден.

Разходи - freehost(бързичък е сами ще се уверите) , домейн има около 11 месеца оставащи.Тоест няма разходи.

Приходи - SMS

prixodi.JPG


Миналия месец е работил около 10-12 дни.

Посещения - http://www.tyxo.bg/?ID=89077&show=byday

Цена - по договаряне , вие предложете.Ориентировъчна цена можете да си пресметнете - 12 пъти по месечния доход , така мисля че се смяташе главно при продажбата на сайтове.

Моля , да пишат само сериозни хора.Ако ви се струва скъпо , погледнете от страна на приходите - тоест тези парички се избиват и след това се почва стабилна горница.Нямам време да си стоя вкъщи вече , а и желанието ми към спортни прогнози вече се изчерпа.Ако и ориентировъчната цена не Ви устройва , предложете ваша , всяко едно мнение ще се вземе под въпрос. ;)
 
Последно редактирано:
От: Продава се сайт за футболни(спортни) прогнози

"Сигурни мачове" ?? Баси, никой ли не те е пребивал още ?? :shock:
 
От: Продава се сайт за футболни(спортни) прогнози

Имаш ли 12 месеца приходи, че да ги смяташ по 12?
 
От: Продава се сайт за футболни(спортни) прогнози

Имаш ли 12 месеца приходи, че да ги смяташ по 12?
Не ги смятам никак си , прочетох доста теми и видях , че така се определя цената.Моля , само сериозни купувачи , и ниски оферти ще се имат в предвид , но важното е да е човек , който няма да го загърби сайта , а ще продължи развитието му.Само сериозни хора.
 
От: Продава се сайт за футболни(спортни) прогнози

сложи някаква цена, ако искаш даже на ли4но ми я прати
 
От: Продава се сайт за футболни(спортни) прогнози

сложи някаква цена, ако искаш даже на ли4но ми я прати
Като казах не мога , не мога....добре казвам примерно 700-800 средна цена , може с 300 кинта по-евтина , може с 300 по-скъпа , зависи от купувачите и това кой колко дава каква е конкуренцията и какво е споразумението , може да се пазарим ..затова сега ще ви объркам още повече....айде оферти от 500 лева нагоре давайте.
 
От: Продава се сайт за футболни(спортни) прогнози

Добре, потърсиха ме вече 3-4 , сериозни човека . За напред се убедих , че който е сериозен може да ми пише лично съобщение.В краен случай пишете тук , в темата , но ако сте сериозни , страничните въпроси не са важни.Успех , приятели , искрено се надявам да сполучите в бизнеса си! :) :)
 
От: Продава се сайт за футболни(спортни) прогнози

Абе сайтчето ми хареса като идея, ама се сетих, че дори да го купя кой ще ми пише прогнозите... Аз ако знаех 5 сигурно мача на ден щях да съм милионер ;)
 
От: Продава се сайт за футболни(спортни) прогнози

Абе сайтчето ми хареса като идея, ама се сетих, че дори да го купя кой ще ми пише прогнозите... Аз ако знаех 5 сигурно мача на ден щях да съм милионер ;)
Aми има си хора за всичко , мога да ти препоръчам 1-2 човека , ама ще искат нещо в замяна , разбира се.

За сега 4 оферти , цените варират от 400 до 650 лева , някой ако иска да влезне в продажбата да пише , както виждате и най-малките оферти се взимат под внимание.
 
От: Продава се сайт за футболни(спортни) прогнози

Това е човека, който през миналия месец продаде ma4ove.info . За копирането след ден няма да коментирам то се вижда . като бонус ще получите спам мейл към потребителите към новия му сайт .
 
От: Продава се сайт за футболни(спортни) прогнози

Темата на сайта е същата , тоест темплейта. ;) Вече е към привършване финализираме офертата , ако някой има , който може да предложи конкурентна цена , ако иска може да пише , но по принцип вече е одобрена една от офертите и наистина шанса е малък.

Еднакъв темплейт , копиране е да . ;)
 
От: Продава се сайт за футболни(спортни) прогнози

Правилно ли разбирам, че правиш сайт развиваш го и после го продаваш. После правиш абсолютно същия сайт, спамваш старите си потребители, развиваш го и пак го продаваш. Какво да очакваме след като продадеш този? ma4ove-bg.info?!

Не се прави така, брат.
 
От: Продава се сайт за футболни(спортни) прогнози

Правилно ли разбирам, че правиш сайт развиваш го и после го продаваш. После правиш абсолютно същия сайт, спамваш старите си потребители, развиваш го и пак го продаваш. Какво да очакваме след като продадеш този? ma4ove-bg.info?!

Не се прави така, брат.
Нищо подобно.Тези глупости дето ги изреди по-горе въпросния човек , са породени от това , че съм сложил еднаква тема за Joomla-та в сайта ми.Както казах по-горе.А и никакви спамове не съм правил , както той твърди.Единственото нещо , което съвпада е темплейта , айде стига прави от мухата слон.Структурата , прогнозите и разположението на нещата са на съвсем различно ниво.

Относно продажбата - вече всичко е ок , казал съм на човека 24 часа , че ще изчакам ако евентуално някой даде по-добра оферта.Става въпрос за цени по-високи от 450 лева.


Успех , и отново казвам , не се връзвайте , че темата на сайта е еднаква.Знам още 2-3 такива сайта български , която я ползват.Все пак това е тема за Joomla , на каквато система работи и сайта , така че стига спекулации.
 
От: Продава се сайт за футболни(спортни) прогнози

Казваш, че никакви спамове не си правил? Аз съм редовен потребител на sportal.bg и под всяка статия има коментари. Във всяка втора статия, която чета има коментар: "www .ma4a . info - НАЙ СИГУРНИТЕ МАЧОВЕ и най-добрите обосновани прогнози".
Пример: http://sportal.bg/news.php?id=210452
Сигурен съм, че всичките ти посещения идват от там.
 
От: Продава се сайт за футболни(спортни) прогнози

Както казах, очаквам след продажбата на мачове.инфо да се появи мачове-бг.инфо, като "само темата ще е еднаква и с различна структура". Епик фейл! :mad:
 
От: От: Продава се сайт за футболни(спортни) прогнози

Както казах, очаквам след продажбата на мачове.инфо да се появи мачове-бг.инфо, като "само темата ще е еднаква и с различна структура". Епик фейл! :mad:
:clap: забавно , наистина интересна представа за 'копиране' имаш.Тая темичка от всеки може да се ползва , както и аз казах - виждал съм я на много такива сайтове.Както казах , нямам време вече за сайтове - бъди спокоен няма да се появи.И тая тема успяхте да усе*ете , добре че има достатъчно квота за ЛС.

В момента финализираме сделката.Успех , и моля не пишете повече тук само да пълните темата :(
 
От: Продава се сайт за футболни(спортни) прогнози

Поради забавяне с избрания купувач(не се появи да доуточним детайлните днес вечерта) , все още се приемат оферти , разбира се на конкурентна цена да са.
Статистика към днес Неделя вечерта(да си направите извод , че прави по повече SMS през Събота и Неделя поради голямото изобилие от мачове)

statz.bmp
 
От: Продава се сайт за футболни(спортни) прогнози

Айде и аз са се включа за малко.

1-во за да имаш по толкова смс-и на ден трябва сериозен трафик. Няма да е лошо да постнеш снимка от къде идва този трафик, тъй като от гоогле не е, а най-вероятно от някой форум (еврофутбол)

2-ро В снимката по горе си дал приходите на сайта по месеци. Е да но този домейн ma4a.info e регнат на 22 Ноември. Тоест тези 296-смс са от месец 10-ти ( октомрви) което логично е да значи, че не са от този сайт.

Реалната оферта за мен тук е 50 лв. и ако си навит пиши да го купя,

Поздрави
 
От: Продава се сайт за футболни(спортни) прогнози

Трафика идва от sportal.bg, не разбрахте ли?
 

Горе