[Продава] Google Traffic to Website – Трафик и Посещения от Google , Reklama555.com

asseteer

Member
Рейтинг - 66.7%
2   1   0
Reklama555.com

100% Удовлетворение. Истински натурален трафик от Google. 100% съвместим с AdSense. 1 месец доставка на трафик до уебсайт или блог. Повечето уебмастъри или блогъри страдат от проблема с липсата на трафик. Можем да разрешим проблема Ви. Ще изпращаме висококачествен трафик от уникални и реални посетители към уебсайта Ви за 1 месец, по 2 зададени от Вас ключови думи. Трафикът ще издигне сайта Ви на по – високи позиции в Google. Можете да следите статистиките в Google Analytics. Това са истински посетители от уникални IP адреси. Гарантирано удовлетворение.



Промоция за predpriemach.com – Цена от 35 лв / месец за 30 уникални посещения на ден от зададени 2 ключови думи.

Свържете се с нас – 0887879387, eMail: [email protected]

Reklama555.com
 
От: [Продава] Google Traffic to Website – Трафик и Посещения от Google , Reklama555.c

Как го докарвате този трафик? Може ли малко повече подробности?
 
От: [Продава] Google Traffic to Website – Трафик и Посещения от Google , Reklama555.c

@ Ivo94 - От органичните резултати на Google.

Свържете се с нас за повече информация – GSM: 0887879387, eMail: [email protected] , Reklama555.com
 
От: [Продава] Google Traffic to Website – Трафик и Посещения от Google , Reklama555.c

За бг ли става на въпрос или за Ен
 
От: [Продава] Google Traffic to Website – Трафик и Посещения от Google , Reklama555.c

Колко, са реални тези посещения, или просто се минава през прокси?
@ Ivo94 - От органичните резултати на Google.

Свържете се с нас за повече информация – GSM: 0887879387, eMail: [email protected] , Reklama555.com
 
От: [Продава] Google Traffic to Website – Трафик и Посещения от Google , Reklama555.c

става въпрос за Google AdWords, не четете ли? :D
пък и друг вариант няма :)
 
От: [Продава] Google Traffic to Website – Трафик и Посещения от Google , Reklama555.c

Това са си почти 4 ст. на посещение, което не е толкова невероятно.
Таргетирането по различни теми е по-интересно, но не е невъзможно.
 
От: [Продава] Google Traffic to Website – Трафик и Посещения от Google , Reklama555.c

Към всички със сериозен интерес - Свържете се с нас за повече информация – GSM: 0887879387, eMail: [email protected] , Reklama555.com

Вече има няколко поръчки и за тази услуга сме предвидили места за до 30 предприемачи.

Очакваме отзиви.
 
От: [Продава] Google Traffic to Website – Трафик и Посещения от Google , Reklama555.c

Интересно предложение.
Има ли инфо по темата - как трафикът по думи "издига сайта"?
 
От: [Продава] Google Traffic to Website – Трафик и Посещения от Google , Reklama555.c

100% удовлетворение, какво точно означава? Това като розова обява.
Ами ако искам само 95% удовлетворение, ще ми намалите ли цената?
 
От: [Продава] Google Traffic to Website – Трафик и Посещения от Google , Reklama555.c

Интересно какво ще стане след първия месец и като спрат да подават трафик?
 
От: [Продава] Google Traffic to Website – Трафик и Посещения от Google , Reklama555.c

От 2 седмици ползвам тази услуга за нов сайт и всеки ден имам реални посещения -google / organic. За 1,30 лв на ден не може да се очакват чудеса, но аз залагам на по- дългосрочна стратегия, защото това е един нов и никому неизвестен сайт. Нови посещения- около 95%, степен на отпадане- 0%, има и кликове върху реклами. Доволен съм!
 
От: [Продава] Google Traffic to Website – Трафик и Посещения от Google , Reklama555.c

От 2 седмици ползвам тази услуга за нов сайт и всеки ден имам реални посещения -google / organic. За 1,30 лв на ден не може да се очакват чудеса, но аз залагам на по- дългосрочна стратегия, защото това е един нов и никому неизвестен сайт. Нови посещения- около 95%, степен на отпадане- 0%, има и кликове върху реклами. Доволен съм!

Недоверчиви сме,
как да ти повярвам, като си първия който е ползвал услугата?
И си ги похвалил, при това си го направил както трябва...

Не казвам че услугата не е реална, но за мен е несериозна, дори мисля че се досещам каква е системата за цялата работа.
Ползват ваучери които с им безплатни.
определят 30 клика на ден според бюджета примерно 5 цента на клик на тях им излиза без пари, ако наистина е така, на мен ми харесва - истинска реклама, при това евтино и няма да се занимавам - само давам ключовите думи смазвам сайта и чакам клиенти :)
супер.
не ми харесва само начина покойто се предлага и увъртането иначе бих се възползвал.
 
От: От: [Продава] Google Traffic to Website – Трафик и Посещения от Google , Reklama5

Трябва да кажа, че не предлагам никакъв продукт и целта ми не е да ги хваля, просто реших, че това е начин с малко средства, да заявя пред гугъл присъствието си. С един български сайт реших да рекламирам с 10 лева за 1 линк в голяма ФБ страница преди време и резултата беше повече от кратък. След 2 часа вече почти нямаше посещения. Вие какво бихте ме посъветвали за привличане на посещения. Нямам голяма EN страница, и цените за линк в такава са ужасяващи, като ефекта е само за няколко часа...
 
От: [Продава] Google Traffic to Website – Трафик и Посещения от Google , Reklama555.c

@ asseteer, свържете се с мен. Искaм дa реклaмирaм или поне дa пробвaм. Aко сте сериозни ще имaме много рaботa.

Пишете ми нa лично.
 

Горе