Продажба на популярен ИТ Сайт + още един сайт

От: Продажба на популярен ИТ Сайт + още един сайт

varro, така си е, но едно е да работиш над сайта си, и съвсем друго да го купиш готов проект. Разликата е от тука до небето.
Просто когато човек купува иска да купи нещо завършено. А след като се купуват завършени неща следва да си направиш сметката дали те устройва средния месечен приход от 140лв за средно 2-3 часа работа, като се има навпредвид че след година и половина ще видиш суха пара.

На някои хора им е изгодно, на други не. Аз примерно нямам това време
 
От: Продажба на популярен ИТ Сайт + още един сайт

Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 
Последно редактирано:
От: Продажба на популярен ИТ Сайт + още един сайт

И аз бях хвърлил око на сайта и единственото което ме спря е точно тези 2-3 часа на ден.
Пожелавам успех на продавача и от мен един съвет в БГ не пускай обява с цената която искаш да вземеш тоест без коментар. Преди около 15 години когато продавах първата си кола и исках 80 000лв и дойде човек който разбирасе се пазари и ми даваше 75к аз не му я дадох след това свалих обявата на 75к и дойде човек който ми даваше 70к аз пак не я дадох и накрая братовчед ми я размаза и взех 30к на купчина желязо.(сумите са в пари дато повечето от потребителите не ги помнят :) )
 
От: Продажба на популярен ИТ Сайт + още един сайт

Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 
Последно редактирано:
От: Продажба на популярен ИТ Сайт + още един сайт

Това миналият път за 5к сме го приели за майтап и се не брои за намаляване - освен това има и една друга особеност при намаляването на цената когато рязко падне с 2к като в твоя случай хората почват да се чудят какво не му е на ред и защо толкова бързо му пада цената с две думи угодия нема :)
 
От: Продажба на популярен ИТ Сайт + още един сайт

Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 
Последно редактирано:
От: Продажба на популярен ИТ Сайт + още един сайт

Лично мнение: ако един сайт изкарва 1700 лв на година и то сигурни приходи, тук може да се намери човек да ти даде 1500 рядко 2000, 3000 ако е някой бесен инвеститор дето иска да си изпече 3те гранда .
ПП: сори за спама
 
От: Продажба на популярен ИТ Сайт + още един сайт

Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 
Последно редактирано:
От: Продажба на популярен ИТ Сайт + още един сайт

Значи няма никакво значение какъв е сайта, какво е съдържанието му, колко са регистрираните потребители и уникалните, какъв е потенциала му?

еми в общи линии, да

лично на мен ми е все тая дали ще вадя 1700 лв годишно от професори и доктори на науките или от чалга фенове (е, малко ме е гнус от чалгата, но парите им не миришат по-различно).

Сайтът е добър и е в рамките на бюджета, който бих отделил - не ми хареса нужната работа дневно за поддръжката му или не разбрах точно какво отнема толкова много време.
 
От: Продажба на популярен ИТ Сайт + още един сайт

Единственото нещо, което трябва да се прави, е да се добавят новини. Сами определете колко време ще ви отнема. Ако имате готова база с новини и за 15 минути на ден ще сте готови.
 
От: Продажба на популярен ИТ Сайт + още един сайт

баааа заминаха ми кифтетата....:lol::lol::lol:
 
От: Продажба на популярен ИТ Сайт + още един сайт

Лично мое мнение е че си хвърлил доста труд и не трябва да отстъпваш от цената, тук по форумите има хора които си чешят езиците и какви ли не провокации пускат.

П.С. Дръж си на цената пък ако не го иска никой си го остави нищо не губиш, а пък сайта си го бива според мен!
 
От: Продажба на популярен ИТ Сайт + още един сайт

Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 
Последно редактирано:
От: Продажба на популярен ИТ Сайт + още един сайт

ЗАВИНАГИ ТВОЙ :)
 
От: Продажба на популярен ИТ Сайт + още един сайт

За да спомогна за лек коментар на цената, съответно за евентуално осъществяване на продажба:

Освен доктайпа, друго ХТМЛ 5-ско не мярнах.
За сметка на туй наредени <табела><тр><тд>....</тд><тд>.......

А сега свали 10 лв от цената, та да се меракландиса някой и да го земе.
 
От: Продажба на популярен ИТ Сайт + още един сайт

Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 
Последно редактирано:

Горе