Продажба на тениски и каква печалба може да ни донесе!

Nickmitov

Member
Здравейте колеги,

Преди доста време бях обещал на Blinky да пусна тема с която да помогна на новият а защо да не и на преуспелия предприемач. От доста време се занимавам с продажбата на тениски на вътрешния и външния пазар.Преди около 2 месеца мой познат ме светна за една палтформа,където ти сам си правиш дизайна или ползваш тяхната орнаментика и продаваш!

Това е платформата==> http://teespring.com/invites/c287mq .Това е афилейт линк към моя акаунт.Защо ползвам този линк,защото това е нова програма на платформата и дава по $1 над продажната цена както на продавача на самата тениска така и на човека,който го е препоръчал.

За целта съм направил група във фейсбук,където ще дам ръка на всеки,за да може да започне своя собствена кампания! Ето това е е групата

Опитах се да прикача снимки от мои успешни кампании,но явно има проблем и не успях!Ще се радвам да видя все повече предприемачи в тази сфера,заета към момента от индийци,пакистанци и т.н.

Можете да пишете и тук в темата,да се включите във фейсбук групата или да ми пишете на лични.Ще се радвам да помогна с каквото мога и каквото знам до момента!

Успех предприемачи!

Добавям продажбите за месец септември!

2.jpg
 
Последно редактирано:
От: Продажба на тениски и каква печалба може да ни донесе!

Добре, но тези продажби, който си направил къде ги продаваш? Как процедираш с продаването - ти му правиш дизайна, той си го прави, изпращаш му ги или нещо такова. Дай информация за самия процес и изпращане на готовите продукти. Мисля, че само тази информация не си добавил (или ако аз съм я пропуснал, се извинявам) :)
 
От: Продажба на тениски и каква печалба може да ни донесе!

Дaно не поредния МЛМ...
 
От: Продажба на тениски и каква печалба може да ни донесе!

Сайта няма нищо общо с МЛМ. Предполагам тази програма с $1, те е подвела. :) Автора на темата е забравил да сподели, че по-принцип това е платформа за финансиране. Правиш тениска и пускаш кампания. Хората, които харесат кампанията ти могат да те финансират като си купят твоята тениска.
 
От: Продажба на тениски и каква печалба може да ни донесе!

Бих казал, че това спомага много хората без налични средства искащи да навлязат в бизнеса с тениските.
Само да попитам, ти ли трябва да си направиш тениските или самия сайт ги прави и ги разпраща ?
 
От: Продажба на тениски и каква печалба може да ни донесе!

Тука определено се обърках относно тези тениски,защото самото щамповане е доста трудно и това не означава ли,че ти работиш с трети човек,който реално прави тениските и после се получава верига той на теб,ти на клиента? Как всъщност се процедира с изработката на тениските?
 
От: Продажба на тениски и каква печалба може да ни донесе!

Да ще се радвам много и предполагам не само аз съм заинтересована относно самия начин. :)
 
От: Продажба на тениски и каква печалба може да ни донесе!

По безсмислена тема скоро не бях засичал.
 
От: Продажба на тениски и каква печалба може да ни донесе!

Всеки си има мнение,но някои хора се интересуват от това,което пише в темата и искат да знаят по-подробно относно този начина на припечелване. За теб е безинтересна,защото не те вълнуват този тип неща,но това пък,което теб те вълнува за нас може да е ,,безсмислена тема" :)
 
От: Продажба на тениски и каква печалба може да ни донесе!

Предполагам че от теб се иска да направиш дизайн и ако има заявки ще се отпечатат, продадат и ще ти дадат някаква комисионна, ако греша автора като се появи ще обясни подробно
 
От: Продажба на тениски и каква печалба може да ни донесе!

Може и да споменеш къде точно рекламираш тениските, някаква по-подробна информация.
Все пак си в пълното си право да не споменаваш, де, но щом си се захванал да обясняваш метод би трябвало да разкаеш нещата малко по-подробно.
 
От: Продажба на тениски и каква печалба може да ни донесе!

http://teespring.com е legit. Добра и солидна платформа. OP-а не го е обяснил много добре, но идете на сайта им, има много подробна информация за това точно как работи и какви са им правилата. Вижте и правилата за дизайните, че и там е важно. Общо взето за хора със свободно време е добър начин на доходи с нулева инвестиция (при положение, че нямат какво по добро да правят с времето си) @Blinky от там ще ти излезе скъпо, ако ти трябват тениски, имам познат с принтер за текстил с ув мастила, пиши и ще те свържа.
 
От: Продажба на тениски и каква печалба може да ни донесе!

@GeorgeG @Blinky интересна тема. Аз като продавах Тениски на пазара в Слатина от Българските - си купих цветни текстилни бои и спреьове дори. Пишеш ЦСК или ЛЕВСКИ със съответните цметове и цената скача с 5 лв :) печалба от над 100%.

После внесохме ето тези Тениски themountain.com от Германският дистрибутор - абе печели се :)
 
От: Продажба на тениски и каква печалба може да ни донесе!

Темата е интересна. Кой ще ме "светне", как стоят нещата има ли някакви нормативни уредби или с други думи нарушавам ли нечии права, ако щамповам да речем известна личност? Преди време един пич щамповаше Дан Колов, Кубрат Пулев ... предимно бг знаменитости. Не мисля, че се е задълбочавал дали може да го прави, но мен ме интересува?
 
От: Продажба на тениски и каква печалба може да ни донесе!

Ако имаш предвид teespring, на огромна часто от въпросите може да си отговориш тук - http://teespring.com/faq и скрол надолу до Intellectual Property
 
От: Продажба на тениски и каква печалба може да ни донесе!

Основно чрез Fcebook ги продават тези тениски. Може и Pinterest да се ползва предполагам.

Иначе много оскъдна тема от към инфо.
 

Горе