Продажба на тениски и каква печалба може да ни донесе!

Re: От: Продажба на тениски и каква печалба може да ни донесе!

Основно чрез Fcebook ги продават тези тениски. Може и Pinterest да се ползва предполагам.

Ако ще е за чужбина, да, това са социалните канали, но бих добавил и Instagram и Firck. ;)
 
От: Re: От: Продажба на тениски и каква печалба може да ни донесе!

Здравейте колеги!

Извинявам се за закъснелия отговор от моя страна,но бях много ангажиран през последните месеци.Ще се опитам да отговоря на въпросите ви,но ако някой пропусна да ми пише на лични или тук в темата.

Tesspring е платформа където ти сам правиш собствен дизайн или наемаш дизайнер,който да ти направи дизайна.В случая аз си правя сам дизайните.Твоите ангажименти са да привлечеш колкото се може повече клиенти и да реализираш колкото се може повече продажби.Средната печалба в моите случаи е около $13 на тениска и около $21 на суитшърт.Всичко зависи от това колко цвята ще използваш при дизайна на самата тениска и какъв марж ще и сложиш.

Аз специално ползвам facebook за намиране на клиенти,но някой може да има и по-добри предложения за трафик. :) Като цяло правя много добре таргетирани кампании във фейса,като цената на клик е между $0.03-0.05.Това е при PPE (post per engagement или boost your post) и цена около $0.10-0.15 при WSC.

Разбира се,че не може да се ползват запазени марки без изричното позволение от собствениците им!

Като цяло аз ползвам Teespring за Щатския и Канадския пазар,но за Европейския пазар също има подобни платформи.Въпроса е на къде ще се насочите вие като пазар.

Ако сте креативни откъм дизайн и умеете да таргетирате добре,може да си вадите доста прилични месечни доходи.

Оставам на ваше разположение относно въпроси и критики :)
 
От: Продажба на тениски и каква печалба може да ни донесе!

Много добро начинание, браво! За рекламата във фейса ми е интересно - за кои държави докарваш 5 цента PPE? А и друго се чудя - при 100 клика от фейса да речем правиш ли поне 2-3% продажби?
 
От: Продажба на тениски и каква печалба може да ни донесе!

@tedkata_m Аз рекламирам в САЩ и Канада.Относно процента на продажбите,да успявам когато съм таргетирал добре аудиторията си.
 
От: Продажба на тениски и каква печалба може да ни донесе!

Регистрирах се през твоя линк, какво трябва да означава, че за всяка продажба ще получавам(и ти) по 1 долар отгоре от обявената цена?
 
От: Продажба на тениски и каква печалба може да ни донесе!

кой изработва самите тениски и ги изпраща?
 
От: Продажба на тениски и каква печалба може да ни донесе!

кой изработва самите тениски и ги изпраща?

Teespring - след като стигнеш целта (примерно 10 тениски) ги печатат и изпращат към клиентите.
 
От: Продажба на тениски и каква печалба може да ни донесе!

@Cecco това е бонус за теб и за мен!

@nuni Ти сам си правиш дизайна и продаваш тениските а Teespring ги принтира и препраща към клиентите ти,като след като приключи твоята успешна кампания си получаваш заработеното ;)

@soulcontrol В момента минимума е 5 тениски! :)
 
От: Продажба на тениски и каква печалба може да ни донесе!

темата ми се стори интересна и като един новак във фейсбук рекламата и продажбите на щатския пазар реших да пробвам.

за момента отчитам само загуби - нямам нито една продажба, но все пак мога да споделя натрупания опит, за да не повтаряте моите грешки:

кампанията: http://teespring.com/my-truck-is-my-life
замислена само към шофьори на камиони в сащ
таргет реклама във фейса: сащ, шофьори на камиони, мъже:
кампания 1: възраст 18-65, оптимизирана за кликове, средна цена на клик 0.24$, 128 клика, видяна 28000 пъти
кампания 2: възраст 25-45, оптимизирана за импресии, средна цена на клик 1.32$, 4 клика, показана 23000 пъти (стартирах я с един ден закъснение)
резуктат в момемнта - 0 бе. продадени.

при различни резултати ще ъпдейтна мнението.
 
От: Продажба на тениски и каква печалба може да ни донесе!

Здравей @mr_big,

От статистиката,която виждам не са ми ясни много от нещата по твоята кампания.Също така имай в предвид,че Трък Драйвър е доста конкурирана ниша!Ако желаеш пиши ми на лични или ме намери във фейсбук да погледна нещата и да ти дам някой друг съвет!
 
От: Продажба на тениски и каква печалба може да ни донесе!

Здравейте момчета и момичета официално и от мене!! :beer: Cледя разни "постове" тук от време на време, и се " кефя " на хората които успяват, а също така и помагат на начинаещите, защото е много много важен началният старт , но това е първата ми "изява" тук !...И аз бях попадал естествено на teespring.com , но не се бях интересувал конкретно за какво става въпрос, между другото това съвсем не е единственият, нито пък най добрият сайт за талантливи дизайнери, но все пак изглежда интересно.. А Относно условията и правилата - колеги наистина подробно е обяснено всичко в сайта , и не знам защо някои от нас ги мързи да се пробват да разберат за какво става въпрос директно от извора :) !?!...и по скоро би било интересно повече подробности от колегата относно това как успява да промотира толкова добре кампаниите си, биха били интересни конкретни примери..естествено, освен ако не би желал да го запази във тайна разбира се .. Колега Nickmitov бих желал да хвърля едно око на някоя ваша кампания в този сайт(ако е възможно разбира се!?) .. И тъй като тази тема, все пак е в папката "успей с нас", се замислям , дали пък не може да се направи някакав опит за отборно - групово участие, тип "да успеем заедно"...??..:rolleyes:
 
Последно редактирано:
От: Продажба на тениски и каква печалба може да ни донесе!

темата ми се стори интересна и като един новак във фейсбук рекламата и продажбите на щатския пазар реших да пробвам.

за момента отчитам само загуби - нямам нито една продажба, но все пак мога да споделя натрупания опит, за да не повтаряте моите грешки:

кампанията: http://teespring.com/my-truck-is-my-life
замислена само към шофьори на камиони в сащ
таргет реклама във фейса: сащ, шофьори на камиони, мъже:
кампания 1: възраст 18-65, оптимизирана за кликове, средна цена на клик 0.24$, 128 клика, видяна 28000 пъти
кампания 2: възраст 25-45, оптимизирана за импресии, средна цена на клик 1.32$, 4 клика, показана 23000 пъти (стартирах я с един ден закъснение)
резуктат в момемнта - 0 бе. продадени.

при различни резултати ще ъпдейтна мнението.

Това все едно си го копирал от моя dashboard. :) Не знам как някои хора успяват да изкарват хиляди долари от teespring и Фейсбук.
 
От: Re: От: Продажба на тениски и каква печалба може да ни донесе!

Ако ще е за чужбина, да, това са социалните канали, но бих добавил и Instagram и Firck. ;)

Firck? Какво представлява, не съм ги чувал. :)
 
От: Продажба на тениски и каква печалба може да ни донесе!

@emil-vikv Доста хора успяват да вадя четирицифрени суми дневно.Всичко е въпрос на добър таргет и атрактивен дизайн ;)
 
От: Продажба на тениски и каква печалба може да ни донесе!

Ама това на теория винаги ме е кефело. "Аз познавам един, който изкарвал 4 цифрени суми..." То и аз мога утре да ви кажа, че печеля милион на ден. Трябва вие да кажете колко изкарвате и да споделите доказателство според мен.
 
От: Продажба на тениски и каква печалба може да ни донесе!

@tedkata_m не е важно аз колко изкарвам.Не мисля,че това е най-важното в бизнеса колко изкарваш на ден :)Защото примерно едни $100 в моите очи изглеждат по един начин а във вашите по друг ;)
 
От: Продажба на тениски и каква печалба може да ни донесе!

Не, не ме разбра. Аз не говоря за това да знам ти колко изкарваш. Става въпрос за това, че има доста "хвалещи се", които всъщност не изкарват това, за което пишат, а искат просто да изкопчат някой безплатен съвет или да им бъде забелязано мнението им.
 
От: Продажба на тениски и каква печалба може да ни донесе!

О да,тук си много права.Аз безплатен съвет не съм отказал на никой до момента,който ми е писал съм се опитал да му помогна.Надявам се има хора,които ще го потвърдят ;)
 

Горе